Προς το περιεχόμενο

Noiz Open Day 2 - The Aftermath


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

μα ποιος ειχε αυτο το πολυ ομορφη μωβ σκαφακι ??? Τι ωραια κιθαρα ...

Θα μου δωσει καποιες βασικες  πληροφοριες οποιος την ειχε?(δεν θυμαμαι ονομα) ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετική η συνάντηση!

 

Χάρηκα πολύ που γνώρισα από κοντά επιτέλους τόσους διαδικτυακούς φίλους. Πολύ μικρός ο κόσμος... μέχρι και ο ιδιοκτήτης του στούντιο ήταν παλιός γνωστός από... άλλο στούντιο.

 

Είχα την... τιμή να το πούμε... (ο Νέστορας θα ξυνίσει τα μούτρα του) να παίξω πρώτος με την πλαστικογραφιτένια κιθάρα του Μάραθων (niiiice!) και να παίξω και να ακούσω απίθανους παίκτες. Μερικούς από τους οποίους δέον όπως τους απαγορευτεί η είσοδος στο επόμενο event γιατί με εκνευρίζουν με το παίξιμό τους. Ξέρετε ποιοι είστε, μην κάνετε το κορόϊδο.  :P :P :P ;D ;D ;D

 

Ο χώρος ζεστός και καλοστημένος και η ατμόσφαιρα πολύ φιλική... Σύμφωνοι, πάσχουμε από μπασσίστες, ντράμμερ, πληκτράδες... ελπίζω στο επόμενο event να είναι περισσότεροι.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μας ειπατε ομως τελικα.

Τις πηγατε τις πεταλιεριτσες σας η σας πατησε (παλι) κατω η TL (SE)?

 

;D ;D ;D

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μας ειπατε ομως τελικα.

Τις πηγατε τις πεταλιεριτσες σας η σας πατησε (παλι) κατω η TL (SE)?

 

;D ;D ;D

 

Μπα... εγώ μόνο μια Boss πεταλιέρα μπάσσου είδα.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριμα γιατι λεγατ(ν)ε θα φερω αυτο, εκεινο, τ αλλο

RP, HD, Axe για τον αντρα, σουξου μουξου

Τελικα κολωσαν ολοι, ουουουουυουου

 

;D ;D ;D

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα ποιος ειχε αυτο το πολυ ομορφη μωβ σκαφακι ??? Τι ωραια κιθαρα ...

Θα μου δωσει καποιες βασικες  πληροφοριες οποιος την ειχε?(δεν θυμαμαι ονομα) ;D

 

DSC_0041.jpg

 

 

 

one more pls ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AFTER

 

τα θεματα που συζητηθησαν ηταν ανταξια

των σουβλακιων που καταναλωθησαν.

 

εχω μια καουρα ακομα....

 

;D

one more pls ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν ξέρω τι να γράψω :)

 

Ευχαριστώ τους drummers, τους μπασιστες, τους κιθαρίστες που παίζουν και μπάσο και εκείνους που σκέφτηκαν να φέρουν μαζί τους κάποιον από τις παραπάνω κατηγορίες (σοφοί άνθρωποι) ;D

 

Στα αρνητικά η καλή ηχομόνωση στις αίθουσες : έβλεπες να βαράνε μέσα αλλά δεν άκουγες τι, οπότε έμπαινες να παίξεις και γινόσουν ρόμπα γιατί όλοι ήταν καλύτεροι από σένα ;D

 

Ο Yameth δεν ξέρει να κουρδίζει την ακριβή του κιθάρα και έδιωξε τον Wrtsxx από τη ντραμς. Ο Wrtsxx ήρθε κλαίγοντας αλλά δεν μπορεσα να τον συνεφέρω γιατί ψηφιοτρόμαζα με τη Μ13 αναλογικούς μπυροπότες. Πολλοί διαμαρτυρήθηκαν για την πλαστική αίσθηση της μπύρας τους. Αλλά κι εγώ ήμουν πολύ όμορφος.

 

Μα τι παιχταράδες είναι μερικοί : πέρα από τους γνωστούς δεν μπορείτε να φανταστείτε τι ωραία που ήταν να βλέπεις παιδιά που γράφουν σπάνια στο φόρουμ να τα λένε ΟΛΑ με το ευφυέστατο παίξιμό τους. Κρίμα που δεν μπορούσα να είμαι ταυτόχρονα σε όλες τις αίθουσες. Και ήμουν τόσο όμορφος.

 

Μία παράκληση : Αν ανέβει βίντεο ή φωτό με μένα θα ήθελα να λέγεται "ο blue δείχνει πώς γίνεται".

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου