Προς το περιεχόμενο

EUROVISION.......απογοήτευση


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

:!: γιατί ρε παιδιά ... εδω με το περσινό πήραμε την πρώτη θέση :?:

 

... εμένα μου άρεσε η μπαλάντα !

8O

Don't shoot me I'm just the piano player ! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το περσινο τουλαχιστον ειχε και κατι το ελληνικο.

 

... kourosava προσπάθησα να σκεφθώ κάτι έξυπνο να σου απαντήσω αλλα είδα την Μακρυπούλια σαν Παπαρίζου (DIE FOR U) και την ερωτεύτηκα ... άρχισα να βραχυκυκλώνω :( ... μάλλον πρέπει να κοιμηθώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί περίμενε κανείς εδώ μέσα τίποτε το ουσιώδες στον διαγωνισμό προκάτ-μουσικής και απογοητευτήκατε ??? Ένα διαγωνισμό-τσίρκο που οι χώρες με ισχυρή παρουσία στην σύγχρονη μουσική (Βρετανία, Γερμανία, Γαλλία κ.α.) συμμετέχουν χωρίς να το μαθαίνει σχεδόν κανένας...κι εμείς το έχουμε ανάγει σε εθνική υπόθεση..

 

ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΝΤΙΑ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά βρε παίδες! :) Τα φετινά δεν τα άκουσα, έχω ακούσει όμως τα χειρότερα και για τα τέσσερα από γνωστούς μου. Πάντως δεν είναι ανάγκη να το παίρνουμε τόσο "σοβαρά" το ζήτημα. Ένα χαβαλετζίδικο event είναι, κακό είναι να συμμετέχουμε, έτσι για την πλάκα; Ξέρουμε ότι τα τραγούδια που κατεβαίνουν δεν είναι υψηλή τέχνη και ότι κατά 90% κερδίζει το καλύτερο promotion, αλλά και πάλι έχει χαβαλέ αν μαζευτείς με 5-6 φίλους να το παρακολουθήσεις. Γιατί να το ανάγουμε σε θέμα πολιτισμού; Εμένα μ'αρέσει απλά ως τρόπος να περάσω ένα βράδυ το χρόνο με φίλους, να σχολιάζουμε βλακείες, να τρώμε pizza, να πιούμε καμια μπύρα και να λέμε ολε στα 12ρια :lol: Κακό είναι αυτό, ή σημαίνει ότι δεν έχω άλλες ανησυχίες, ή άλλα γούστα στη μουσική κλπ; Απλά δεν υπάρχει λόγος να το θάβουμε κλπ. Συμφωνώ βέβαια ότι το θέμα "εθνική υπόθεση" είναι γελοίο, και πέρσι μας τα πρήξανε κανονικά. Αλλά αν το βάλουμε στη σωστή διάσταση δεν έχει imho τίποτα το κακό, αντιθέτως έχει πλάκα! :)

 

For what it's worth: Το περσινό και το προπερσινό τραγούδι ήταν πάρα πολύ καλογραμμένα pop κομμάτια κατά τη γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου