Προς το περιεχόμενο

Ξεχαστε τις fender


kotsadoros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 159
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Παιδια, το σκισαμε...

+ 1 Και για να το κλείσουμε και να μείνουμε όλοι ευχαριστημένοι... κερνάω μια με μεγάλο κεφάλι  ;D ;D ;D

ritchie-blackmore-_Deep_Purple.jpg.0ec52937c6cf026e6c8026fdc49b3880.jpg

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και γω?

Λοιπον.

Οι σουρ, ειναι καλυτερες(με την γνωστη ευριτερη εννοια) απ τις φεντερ σε αναλογια, επειδη τουτο και και ΄κεινο.

Ειναι πιο ρε παιδι μου επειδη αυτο και το αλλο.

Το ξερουμε οσοι τις εχουμε πιασει, το σεβομαστε.

Αλλα....δεν ειν φεντερ. ;)

 

Πρακαλω, ο κος 1974 να παρει παλι το λογο.(αισθανομαι σα αξιωματικος UN εδω μεσα ρε Σταυρο) ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Πα να φαω κανα γλυκακι ;)

LK βοηθα!!!

 

Σας κερνω και γω ενα σφηνακι.

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλος δεν τα ξερεις καλε οι καλυτεροτερες  κιθαρες ειναι οι Φεντεργκιμπσον και μαλιστα αυτες με το διπλο μαρσπιε....& το αντιανεμικο (για να μη...στραβωνουν... :P)

 

Σας κερνω και γω ενα σφηνακι.Stevie Ray Vaughan - Lenny (Live at El Mocambo)

 

πω,πω στραβωμα που του κανει στο 1.23!!!!! ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρακαλω, ο κος 1974 να παρει παλι το λογο

 

Τι να πω αλλο ρε Σπυραρα...το εξαντλησαμε...

Kαι ξερεις την αποψη μου οτι σαν τις Fender...τιποτα!

Αυτο ομως ειναι εντελως υποκειμενικο.

Γενικα νομιζω οτι το θεμα ''κιθαρα'' ειναι καθαρα θεμα γουστου τελικα και δεν υπαρχει

καλυτερη και χειροτερη.

Πα ν ανοιξω καινουριο θεμα:''Ξεχαστε τις Gibson''να δουμε...ΣΤΡΑΒΩΝΟΥΝ ΝΑΙ Ή ΟΥ? ;D

Αντε καλες ρακες!

Α!Μη ντρεπεσαι να πεις τελικα,αν και Γκιμπσονας,

ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΑΤΕΛΗΞΕΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πα να φαω κανα γλυκακι ;)

LK βοηθα!!!

 

[/url]

 

Να βοηθήσω Σπύρο μου…να βοηθήσω!!! Λεπόν, θα ετοίμαζα εγώ ένα πρόχειρο video, αλλά βαριέμαι να αλλάζω κοστούμια Παρασκευιάτικα (και ξέρετε ότι εγώ στην τηλεόραση δεν βγαίνω σαν λέτσος :P) . Το γεγονός επίσης ότι δεν έχω Suhr κρίνεται δευτερεύον!!! Σας παραθέτω το clip ενός συναδέλφου, όστις δεν αισχύνεται να βγαίνει στο «γυαλί» με camo βερμούδα!

Νομίζω ότι το πράγμα μιλάει από μόνο του!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, το σκισαμε...

 

Σιγουρα....!!!!   8)

 

 

Φιλε JIMMYPAP, οσους μουσικους καλους (που παιζουν πολυ καλα τα οργανα τους) εχω γνωρισει στη ζωη μου, ολοι τους ηταν κυκλοθυμικοι, εμπαθεις (πολλοι απο αυτους μεχρι κακομοιριας), αρτηριοσκληρωτικοι, φαιδροι (σαν και μενα δηλαδη, αν και δεν παιζω πολυ καλα το οργανο μου  ;D), και γενικα κολλημενα ατομα.

Δεν θα εδινα ποτε καμμια εμπιστοσυνη σε αυτα τα ατομα στην κριση τους, γιατι θα μου προτειναν παντα αυτο που παιζουν αυτοι. Ειναι ιδιωμα αυτο του καλλιτεχνη μουσικου.

Ποιων ανθρωπων τη γνωμη θα ακουγα...αυτο ειναι προσωπικη υποθεση του καθ ενος, αναλογα με τα φιλτρα που εχει ο καθ ενας μας και φιλτραρει οποιαδηποτε πληροφορια.

Οποτε αυτο:

 

Αν δεν ξερεις κιθαρα που πας ρε καραμητρο να μας κανεις τον ειδημονα για ηχο κιθαρας??  ;D  Δινεις σε αλλους να παιζουν κι εσυ ακους τον ηχο?  ;D

 

...δεν στεκει, καθως και το βρισκω και λιγο ακομψο στην περιπτωση.

Το τι παιζει ο καθ ενας ειναι δικο του θεμα. Και αν υποθεσουμε (με τα δικα μας κριτηρια παντα) οτι δεν παιζει καποιος καλα, αυτο δεν παει να πει οτι του αφαιρειται το δικαιωμα ακομα και να ειρωνευεται (που δεν το ειδα εγω αυτο πουθενα).

 

ΥΓ

Ξερεις οι καλλιτεχνες, μπορει να εχουν ολα τα παραπανω κουσουρια που ανεφερα, αλλα εχουν και μερικα καλα που ειναι μοναδικα.

Σαν παραδειγμα... ειναι "κομψοι" και με χιουμορ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω αλλο ρε Σπυραρα...το εξαντλησαμε...

Kαι ξερεις την αποψη μου οτι σαν τις Fender...τιποτα!

Αυτο ομως ειναι εντελως υποκειμενικο.

Γενικα νομιζω οτι το θεμα ''κιθαρα'' ειναι καθαρα θεμα γουστου τελικα και δεν υπαρχει

καλυτερη και χειροτερη.

Πα ν ανοιξω καινουριο θεμα:''Ξεχαστε τις Gibson''να δουμε...ΣΤΡΑΒΩΝΟΥΝ ΝΑΙ Ή ΟΥ? ;D

Αντε καλες ρακες!

Α!Μη ντρεπεσαι να πεις τελικα,αν και Γκιμπσονας,

ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΑΤΕΛΗΞΕΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...

Τι εχει η εταιρια και δεν εκτιμουμε να λες :P :P :P

Παρακαλω τον κο SF να παραθεσει μου βριζουν τη tele κατι τρατοκαστερακιδες οντας lespaulακιας.

2ον Στο θρεντ με τις gibson δε θα δεις ανωριμοτητες αλλα συζητιση επιπεδου απο κιθαριστες σε κιθαρισττες με αντικειμενικοτητα και ρομαντισμο. 1-0

3ον Τα Σπυραρα κομμενα  :-*

4ον Και επειδη ακομα σε περιμενω για ρακιες εσενα και το μ***α τον Λογιαρ, ο οποιος παλι για κουστουμια λεει και καμια συνταγη νεα δε δινει.

Αλλα πισω ουρα αχλαδα, βλεπω μαστερσεφ και τοπσεφ. :P

@ SF οι καλυτεροι αναβατες θυμαμε βγαζαν τα φερινγκ-μαρσπιε σε κατι νιντζες. ;)

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου