Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

1) Τα περισσότερα software τέτοιου τύπου είναι γερμανικά και ως γνωστόν οι Γερμανοί δεν ασχολούνται με βλακείες (brutal φωνητικά) ;)

 

Κάνεις λάθος φυσικά, μιας κ οι Γερμανοί έχουν μια χαρά μπάντες με brutal φωνητικά. Για την ακρίβεια τους πάνε κ με το παραπάνω. Δεν είναι τόσο κλασσικοί όσο οι Σκανδιναβοί στο είδος, αλλά το έχουν το επάγγελμα :D

 

Ρίξε μια αυτιά σ αυτούς. Παίζει κ να σ αρέσουν :D

http://www.haggard.de/

 

Αυτοί δεν θα σ αρέσουν, είναι άλλης σχολής

http://www.kreator-terrorzone.de/

 

Φυσικά τα τραγουδάνε κανονικά τραγουδιστές κ όχι κάποιο software.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κάνεις λάθος φυσικά, μιας κ οι Γερμανοί έχουν μια χαρά μπάντες με brutal φωνητικά. Για την ακρίβεια τους πάνε κ με το παραπάνω. Δεν είναι τόσο κλασσικοί όσο οι Σκανδιναβοί στο είδος, αλλά το έχουν το επάγγελμα :D

 

Ρίξε μια αυτιά σ αυτούς. Παίζει κ να σ αρέσουν :D

http://www.haggard.de/

 

Αυτοί δεν θα σ αρέσουν, είναι άλλης σχολής

http://www.kreator-terrorzone.de/

 

Φυσικά τα τραγουδάνε κανονικά τραγουδιστές κ όχι κάποιο software.

 

Τους ξερω τους χαγκαρντ... τους ακουγα οταν πηγαινα γαμα λυκειου...ειναι πραγματι εξαιρετικοι αν και σε αυτο το ειδος προτιμω τους οπεθ ... αν και οι χαγκαρντ παιζουν κατι διαφορετικο σε γενικες γραμμες παρολυτα δεν μπορουν να λησμονηθουν οι οποιες ομοιοτητες...

 

συνεχιζουμε...

 

 

1 ) ευκολο προγραμμα ντραμς ?

2 ) ευκολο προγραμμα φωνητικων ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνεις λάθος φυσικά, μιας κ οι Γερμανοί έχουν μια χαρά μπάντες με brutal φωνητικά. Για την ακρίβεια τους πάνε κ με το παραπάνω.

Εννοούσα σε software...Νταξ...κανείς δεν είναι τέλειος, εδώ μάθαμε ότι οι Γερμανοί, παίζουν ΚΑΙ blues ;D

 

συνεχιζουμε...

1 ) ευκολο προγραμμα ντραμς ?

2 ) ευκολο προγραμμα φωνητικων ?

1) Ez drummer...ας πούμε και πολλά άλλα...

2) Για brutal, δεν ξέρω...για "κανονικά" vocalforge, Voices of passion...

3) Για να γράφεις κείμενα και να τραγουδάνε μόνα τους...τα προηγούμενα

 

ΥΓ Όλα τα software είναι εύκολα, εάν τα καταλαβαίνεις και ασχοληθείς ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήταν μεγάλη αμαρτία να ζητήσω κάποιο λινκ να κατεβάσω αυτό το αναθεματισμενο ezdrumer ; γιατί όσα εχω κατεβάσει δεν λειτουργούν η δεν έχουν κιτζεν κτλ. Ντρέπομαι , νταξ , ντρέπομαι. Κοινωνησα σήμερα κιόλας αλλά θα αμαρτησω ζητώντας από εσάς συμφορουμητες μου ένα σπασμένο πρόγραμμα. Δείξτε κατανόηση και βοηθήστε. Μην με κατακεραύνωσετε κι εγώ υπόσχομαι μόλις γράψω το πρώτο μου τραγούδι με το πρόγραμμα που θα με βοηθήσετε να κατεβάσω να παω αμέσως να εξομολογηθώ:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήταν μεγάλη αμαρτία να ζητήσω κάποιο λινκ να κατεβάσω αυτό το αναθεματισμενο ezdrumer ; γιατί όσα εχω κατεβάσει δεν λειτουργούν η δεν έχουν κιτζεν κτλ. Ντρέπομαι , νταξ , ντρέπομαι. Κοινωνησα σήμερα κιόλας αλλά θα αμαρτησω ζητώντας από εσάς συμφορουμητες μου ένα σπασμένο πρόγραμμα. Δείξτε κατανόηση και βοηθήστε. Μην με κατακεραύνωσετε κι εγώ υπόσχομαι μόλις γράψω το πρώτο μου τραγούδι με το πρόγραμμα που θα με βοηθήσετε να κατεβάσω να παω αμέσως να εξομολογηθώ:-)

κατέβασε το demo πρώτα αμαρτωλέ!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατέβασε το demo πρώτα αμαρτωλέ!

 

Aπο που ? στο σαιτ της εχει μονο την επιλογη να καταξοδευτω με 119 ευρω που κοστιζει...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε διάβασε κ κανένα κανονισμό του φόρουμ.

 

 

 

40 ευρω ειναι λογαριασμος την περιοδο αυτη... Ο κανονισμος λεει να μην ποσταρουμε λινκ απο αλλα σαιτ... Κατι το οποιο σιγουρα θα ξερεις οτι παραβιαζεται συχνοτατα , καθημερινα , αδιαλειπτως.... Περαν τουτου διορθωσα το παραπανω ποστ και το εσβησα για να μην στεναχωριεσαι...

 

+1 ΚΑΡΜΑ το αξιζω , δεν μπορεις να πεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το που είδες πως απαγορεύεται να βάζουμε λινκ από άλλα σάητ δεν έχω ιδέα

 

Κανονισμοί

 

4. Δεν επιτρέπεται η προώθηση και αναζήτηση πειρατικού λογισμικού και μουσικής μέσα από τη σελίδα.

 

Δεν έχω ιδέα τι κατάλαβες εσύ από αυτό, αλλά αν θες ένα κάρμα για τα πιο διασκεδαστικά θέματα συζητιέται :P

 

Τώρα αμα τα έχεις ή δεν τα έχεις εσύ τα λεφτά... λες και είσαι ο μόνος που δεν τα έχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου