Προς το περιεχόμενο

Εκθεση Music World Expo 2011


r2d2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα πιά ξέρουμε ότι οι μπασίστες...είναι αποτυχημένοι κιθαρίστες!!!!

dscn2398.jpg

 

dscn2396.jpg

 

Περισσότερες φωτογραφίες...εδώ

http://www.customshop.gr/?page_id=998

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Πλακαν ειχεν,ωραιαν εμπερασαμεν.... ;D  και φυσικα το.... περιφτερο... ;D.... του ΝΟΙΖ ηταν & το καλυτερο (τα..... 45 δευτερολεπτα τα οποια υπερ-αρκουσαν για να δουμε την ,στην κυριολεξια,ΕΚΘΕΣΗ των ....υπολοιπων ....ηταν απλα χασιμο χρονου....)

 

Αγορασα ΦΟΒΕΡΟ καβουρμα & βουβαλισ(ι)ο βουτυρο απο τη Σερρεϊκη εκθεση στο μετρο παντως... ;D & εφτιαξα και μαμω τις ομελετες οταν γυρισα σπιτι...... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Κάνω έκκληση στον Λάκη (LK): Τεμέτερον αυτός ο γερό...  Κυναίγειρος μας μας παγίδεψε  ;D ;D ;D παρακαλώντας μας να φωτογραφηθούμε με τις κιθάρες του και τώρα μας αποκαλεί... κιθαρίστες και μάλιστα αποτυχημένους  :o :o :o.

 

Ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες μάλιστα, κάνουν λόγο ότι είχε φέρει μαζί του και μια... καμαριέρα  ;D ;D ;D

 

Δώσε τα φώτα σου και τις νομικές συμβουλές σου  ;D Λες να μας καταστρέψει την τεράστια και λαμπρή μπασιστική καριέρα?  ;D ;  ;D ;D ;D

 

Ο Ντομικίκ τι λέει για αυτό?

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ορκίστηκα Terry να μη μιλήσω, και θα το κρατήσω! Διότι αν αρχίσω….δεν υπάρχει μοντουλάτορας που θα με συγκρατήσε ;D ;D ;D. Και ξέρεις πώς είμαι τώρα. Σαν εκείνο το επεισόδιο στα friends όπου ως new year's resolution είχε δεσμευτεί ο Chandler, να μην πει εξυπνάδες, για κάποιο χρονικό διάστημα !   :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ορκίστηκα Terry να μη μιλήσω, και θα το κρατήσω! Διότι αν αρχίσω….δεν υπάρχει μοντουλάτορας που θα με συγκρατήσε ;D ;D ;D. Και ξέρεις πώς είμαι τώρα. Σαν εκείνο το επεισόδιο στα friends όπου ως new year's resolution είχε δεσμευτεί ο Chandler, να μην πει εξυπνάδες, για κάποιο χρονικό διάστημα !   :D :D

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Τώρα εξηγείται γιατί δεν υπήρχε ένα μπάσο στο περίπτερο του Noiz...

 

Εξαρχής ήταν συνωμοσία για να παγιδέψουν τους αθώους και καλοπροαίρετους μπασίστες, έτσι ώστε στο τέλος να τους κάνουν... κιθαρίστες  ;D ;D ;D

 

Σατανικό...  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πρόσεξε κανείς οτι στην δεύτερη φωτό του marathon, o Aρχηγός βγάζει την δεύτερη φωτό

της προηγούμενης σελίδας?

 

Αχα !!! Ήταν και αυτός στο κόλπο...  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα την ταπεινή μου άποψη, η έκθεση δεν έλεγε τίποτα...Εγώ που πήγα απλά για να δώ κάτι κιθαριστικό απογοητεύτηκα πλήρως...ΟΚ, δεν περίμενα και ΝΑΜΜ αλλα τόσο μάπα??Μόνο το πρώτο περίπτερο είχε 5 Gibson κιθάρες..Λείπανε όλοι οι μεγάλοι αντιπρόσωποι μουσικών ειδών (και κιθαριστικών) αλλά και κάποια πολύ γνωστά μαγαζιά...Ας ελπίσουμε ότι του χρόνου (αν γίνει) να είναι κατα πολύ καλύτερο...

Αυτά όσον αφορά την έκθεση καθεαυτή...

I can change one note and make you cry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυυυτά όσον αφορά την έκθεση καθεαυτή...

 

Τώρα που τελειώνει το όλο ζήτημα, πρέπει να πω ότι είμαι πολύ χαρούμενος για το ότι οι προβλέψεις μου για την πιθανότητα επιτυχίας της διοργάνωσης ήταν 100% ακριβείς. Συμφωνώ με όσα έγραψε ο marathon στο site του, και μάλιστα τσακώθηκα με έναν από τους εκθέτες (όχι τον admin μας) προσπαθώντας να τον παρακινήσω να μην συμμετέχει (δε θα σας πω αν με άκουσε).

 

Δυστυχώς οι κλαδικές εκθέσεις είναι ένας σαθρός θεσμός που βρίσκεται (ευτυχώς) στη Δύση του. Κρίμα για τους διοργανωτές, οι οποίοι προφανώς είχαν επενδύσει όνειρα, αλλά απέτυχαν να κάνουν τη διαφορά.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου