Προς το περιεχόμενο

Εκθεση Music World Expo 2011


r2d2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως κατάφερα να είμαι όλες τις μέρες και να μην βρίσκομαι σε καμία φωτό

είναι κατόρθωμα, χάρηκα πολύ για την κοντινή γνωριμία με αρκετούς από εδώ πάντως.

www.facebook.com/pulsedot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Πως κατάφερα να είμαι όλες τις μέρες και να μην βρίσκομαι σε καμία φωτό

είναι κατόρθωμα, χάρηκα πολύ για την κοντινή γνωριμία με αρκετούς από εδώ πάντως.

 

Υπάρχει επιστημονική εξήγηση: Σε έβλεπαν τα φιλμ και οι κάρτες μνήμης και καιγόντουσαν :P

(δε συνεχίζω άλλο γιατί με βλέπω να ψάχνω για γραφίστα - μακιγιέζ και που να βρω άλλον τόσο καλό γλυψ γλυψ...)

 

 

Θέλω κι εγώ να ευχαριστήσω δημοσίως τον Γιάννη (yameth) για την ευκαιρία που μου έδωσε να προβάλλω τη δουλειά μου και να γνωρίσω από κοντά noizάδες και αντιπροσώπους του "handmade in Greece".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ,καλημερίζω κι εύχομαι σε όλους να έχουν καλή εβδομάδα.

 

Με λίγα λόγια και τόσο μεστά, η έκθεση με κάλυψε και δεν με ενόχλησε που έλειπαν 2 μεγάλοι μουσικοί οίκοι όπως ο Στόλλας και ο Νάκας. Καρφι δεν μου κάηκε,ούτε usb.  ;D

 

Το περίπτερο του Νοιζ με τον Πρόεδρο και τους Έλληνες μουσικούς και κατασκευαστές φιλικότατο και ζεστο και τις 2 μέρες που τους επισκέφθηκα.Εύχομαι να έχει μέλλον και τις καλύτερες προοπτικές το όποιο εγχείρημα!

 

Χάρηκα που είδα συμφορουμίτες και συμφορουμίτισσες την ημέρα την γιορτής μου. Χάρηκα που ήπιαμε έναν ηλιόλουστο καφέ,γελάσαμε,συζητήσαμε.

 

 

Πάντα τέτοια ! Στα καλύτερα!

 

υ.γ. Ευχαριστώ τους πάντες που με θυμήθηκαν στην ονομαστική μου εορτή.

Καλή μας μέρα!

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία δουλειά Χρήστο, όλα τα πετάλια ΚΑΙ ο ενισχυτής ήταν σε pro-level! ;)

Congrats!

 

Eύχομαι και γω με τη σειρά μου, όλα να είναι καλύτερα του χρόνου με όλα τα μηχανήματα αναμμένα και ready to play/test.

Γιατί αλλιώς μιλάμε για έκθεση μανεκέν (look but don't touch).

Πάντως είχε κόσμο χθες! Ενθαρρυντικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με σχεδόν όλους οτι η έκθεση ηταν ελειπής και άδεια. Περιμενα να δώ τα μεγάλα ονοματα. Δεν πειράζει όμως, ας ειναι...

Δεν ξέρω αν ηταν η πρωτη έκθεση που γινόταν αλλά τα vibes που πήρα ειναι οτι αν γίνει του χρόνου μπορει να γίνει κάτι καλύτερο και με προοπτικές.

Φίλτατε συγγνώμη που θα το πω αλλά δεν δικαιούσαι να ομιλείς (και συγγνώμη για τον ενικό).

Πήγα στην έκθεση και Παρασκευή και Σάββατο πρωι για αρκετές ώρες και τις δύο μέρες.

Έλαμψες δια της απουσίας σου (τις πολλές ώρες που ήμουν εκεί).

Εγώ (μαζί με τον Superfunk) επέμεινα το Σάββατο να ανοίξει ο ενισχυτής (που μέχρι εκείνη τη στιγμή άλλοι λέγαν ότι ήταν bassman και άλλοι νόμιζαν ότι είναι κεφάλη με την καμπίνα από κάτω) και τον έβαλα στη πρίζα και ενίοτε έδινα πληροφορίες για τον ενισχυτή (έχω φτιάξει έναν όμοιο) στους ενδιεφερόμενους. Αλλά στις λεπτομέρειες δεν γνώριζα τίποτα. Αν είχες δουλειά ή κάτι επείγον και δεν έχεις κανένα εκπρόσωπο, άσε κάποιο διαφημιστικό, κάποιο σημάδι, κατιτίς. ΤΙΠΟΤΑ. Απλώς τους άφησες και έφυγες.

Σαν το απέναντι περίπτερο της ΣΤΑΖΟΕ (καταπληκτικό ρε παιδιά. Περίπτερο χωρίς κανέναν μέσα. Άδειο. Τι να πω....)

 

Αντίθετα με τα παιδιά των crazytubecircuits που έκατσαν αμφότεροι άοκνα, καθόλο το τριήμερο και κέρδισαν τις εντυπώσεις αφήντας ελεύθερα τους βάρβαρους να μεταχειρίζονται βάναυσα τα πολύ καλά (με προσωπική συμπάθεια σε δύο εξ αυτών) πετάλ και ενισχυτές δίνοντας κάθε πληροφορία που ζητούταν. ΜΠΡΑΒΟ.

Προσωπικά με κέρδισαν.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει επιστημονική εξήγηση: Σε έβλεπαν τα φιλμ και οι κάρτες μνήμης και καιγόντουσαν :P

(δε συνεχίζω άλλο γιατί με βλέπω να ψάχνω για γραφίστα - μακιγιέζ και που να βρω άλλον τόσο καλό γλυψ γλυψ...)

 

Θα ζητήσω απλά από τον Yameth να πει ποιός έφερε γυναίκες στο περίπτερο,

αυτό μόνο.

www.facebook.com/pulsedot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντίθετα με τα παιδιά των crazytubecircuits που έκατσαν αμφότεροι άοκνα, καθόλο το τριήμερο και κέρδισαν τις εντυπώσεις αφήντας ελεύθερα τους βάρβαρους να μεταχειρίζονται βάναυσα τα πολύ καλά (με προσωπική συμπάθεια σε δύο εξ αυτών) πετάλ και ενισχυτές δίνοντας κάθε πληροφορία που ζητούταν. ΜΠΡΑΒΟ.

Προσωπικά με κέρδισαν.

 

Ευχαριστούμε πολύ, το λιγότερο που μπορούσαμε να κάνουμε ήταν αυτό,

ευχαριστούμε το ΝΟΙΖ για την φιλοξενία και όλα τα παιδιά για τα πολύ καλά

λόγια.

www.facebook.com/pulsedot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2xEL84...

 

...στην προενίσχυση; Πάλι βγήκε είδηση!

 

 

Αντώνη (ΑΒ) και Χρήστο (electrictabs) μπράβο σας.

Μακάρι να τα λέμε συχνότερα με τέτοιες αφορμές.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου