Προς το περιεχόμενο

Εκθεση Music World Expo 2011


r2d2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το event αυτο θα μπορουσε να μην εχει εκθεσιακο χαρακτηρα,αλλα to know us better χαρακτηρα.

Ισως και demo day.

Σε καποιο στουντιο,γενικοτερα σε καποιο χωρο που δεν ειναι εκθεσιακος/συνεδριακος,ετσι ωστε τα εξοδα να ειναι λιγοτερα.

Με καποια συμμετοχη των diy'ers για να καλυφθουν ενα μερος των εξοδων.

 

Βεβαιως οταν ειμαστε στα λογια ολα ευκολα ειναι.

Ειναι σιγουρα παρατολμο εγχειρημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Λοιπον σημερα το απογευμα πηγα κι εγω στην εκθεση.Σιγουρα δεν ηταν αυτο που θα θελαμε οι περισοτεροι απο πλευρας ποικιλιας εκθετων και εκθεματων, αλλα το συμπερασμα μου τελικα ειναι οτι ευτυχως που σ αυτους τους δυσκολους και μιζερους καιρους που περναμε ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ κι αυτο απο μονο του ειναι σημαντικο.Μπραβο σ οσους συμετειχαν εκθετες και επισκεπτες .Να το στηριξουμε και να ξαναγινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις βάλει όμως το εισητήριο...θα πέσετε όλοι επάνω να τον φάτε τον δόλιο Admin...εκτός έαν εννοείτε να το χρηματοδοτήσει (από την τσέπη του) το Workshop ;D ;D...έχει ξαναγίνει η κουβέντα, αλλά και οι 2 σας είστε πολύ νέοι... ;)

 

Σιγα ρε κλικαδορε γεροντα!....

 

Ειλικρινα θα εδινα και 20-30 ευρα χαλαρα για κατι τετειο...και πιστευω και πολλοι αλλοι....

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ταν ωραιο  το νοιζ να διοργάνωνε κανα event ME WORKSHOPS απο άτομα που φτιάχνουν οργανα και ασχολούνται...δεν είναι μόνο ο μαραθον που κάνει projects... τελευταίες εβδομαδες συναντάω μέσω του νοιζ πολλα ατομα που φτιαχνουν τα παντα μονοι τους....και το κανουν πολύ καλα...με διαφορα καλητερα απο μαστορες με βιτρινες με πεταλια και κιθαρες..

 

Δλδ...υπαρχουν πολλοι μες το νοιζ που κατ'εμε θα'πρεπε να βγουν και λιγο προς τα εξω...δεν ξερουμε τι εχουμε σ'αυτο το φορουμ και σκοτωνόμαστε μεταξύ μας για ανουσιοτητες...

 

Έχει γίνει απόπειρα παλαιότερα (μπορεί και δυο αν θυμάμαι καλά) για διοργάνωση αυτού που λες από τον κ. Γιάννη, επίσημα υπό την αιγίδα του Νόιζ και με ανακοίνωση εδώ. Η αντιμετώπιση ήταν πολύ και αδικαιολόγητα αρνητική στα σχόλια που έκαναν. Το γιατί... μεγάλη ιστορία.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Σιγα ρε κλικαδορε γεροντα!....

 

 

Αγαπητέ Αλέξη μην ξεχνάς τα (  ;D ή  :D ή  ;) γιατί άθελα σου μπορείς να θεωρηθείς αγενής  ;)

 

Ως προς το οικονομικό και την συμμετοχή άσε με να ξέρω κάτι παραπάνω- απλά ρώτα με πόσοι ήταν στην τελευταία μπυροποσία που θα έπεφταν τα... ντουβάρια  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καληεπέρα και απο εμένα,

 

Θα συμφωνήσω με σχεδόν όλους οτι η έκθεση ηταν ελειπής και άδεια. Περιμενα να δώ τα μεγάλα ονοματα. Δεν πειράζει όμως, ας ειναι...

Δεν ξέρω αν ηταν η πρωτη έκθεση που γινόταν αλλά τα vibes που πήρα ειναι οτι αν γίνει του χρόνου μπορει να γίνει κάτι καλύτερο και με προοπτικές.

 

Συμφωνώ με συμφορίτη να έχουμε name tags για να αναγνωριζόμαστε, και συμφωνω και με άλλο συμφορίτη ως προς το DIY event οπου μπορουμε να δειξουμε και να παίξουμε με τα προϊόντα μας.

 

Προσωπικά σας ευχαριστώ όλους που είδατε/ρωτήσατε/παιξατε με τα προϊόντα μου (colorsound). Ενημερώθηκα αργά και δεν πρόλαβα να φέρω το στόλο μου.

Ευχαριστώ τον Νestora για την ωραία κριτική του.

 

Ελπίζω να γνωριστούμε και από κοντά.

Συγχαρητήρια θα ήθελα να δώσω στον Χρήστο απο το Crazytubecircuits για τα προϊόντα του. ΕΙναι πραγματικά παρα πολυ ωραία.

 

Το περιπτερο του Noiz ηταν σουπερ όπως και το αφεντικό (Γιαννης Μεθενίτης).

Ευχαριστώ για την ευκαιρία που μου δώθηκε να παρουσιάσω τα προϊοντα μου.

 

 

Να'στε καλά, και καλά τζαμαρίσματα.

 

Φιλικά

Ανδρέας Μπογιατζόγλου

[email protected]

www.colorsound.gr - Hand made, All Tube Amplifiers, Effects, Accessories

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου