Προς το περιεχόμενο

Εκθεση Music World Expo 2011


r2d2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα συμφωνήσω ότι η έκθεση ήταν ΠΟΛΥ φτωχή. Πιο πολύ άξιζε η έκθεση με φαγητά στο μετρό (κάτι από Σέρρες, δεν το συγκράτησα)

 

Αλλά δε βαριέσαι ευκαιρία για κανένα καφέ κ βόλτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Θα συμφωνήσω ότι η έκθεση ήταν ΠΟΛΥ φτωχή. Πιο πολύ άξιζε η έκθεση με φαγητά στο μετρό (κάτι από Σέρρες, δεν το συγκράτησα)

 

 

 

Έλα βρε και δεν είπες τίποτα... Ψοφάω για μπουγάτσα (με κιμά) από τα Σέρρας  :D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμ το ξέχασα. Η μπουγάτσα είχε πολύ κόσμο κ δεν κατάφερα να πλησιάσω αλλά είχε κάτι σούπερ παγωτά, κάτι γλυκάκια κ ένα σταντ που είχε ακανέδες έλειπε ο κόσμος να εξυπηρετήσει :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως χωρίς να θέλω να γίνω ο killjoy της παρέας, μια έκθεση για να θεωρηθεί πετυχημένη δεν αρκεί το "πήγα, είδα τους φίλους μου, είπαμε καμιά μαλακία, μετά για τσίπουρα, μια χαρά". Προσωπικά δεν σας κρύβω ότι και σπάστηκα και απογοητεύτηκα. Το όλο εγχείρημα θέλει πολύ, μα πολύ δουλειά για να φτάσει σε σημείο καλούτσικο.

 

Αμ το ξέχασα. Η μπουγάτσα είχε πολύ κόσμο κ δεν κατάφερα να πλησιάσω αλλά είχε κάτι σούπερ παγωτά, κάτι γλυκάκια κ ένα σταντ που είχε ακανέδες έλειπε ο κόσμος να εξυπηρετήσει :/

 

Για ένα λεπτό. Ήμουν δέκα βήματα από σερραική μπουγάτσα χωρίς να το ξέρω. Καλά το ένιωθα ένα ψιλο feeding frenzy να με κυριέυει.  :)

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πάντως χωρίς να θέλω να γίνω ο killjoy της παρέας

 

Για ένα λεπτό. Ήμουν δέκα βήματα από σερραική μπουγάτσα χωρίς να το ξέρω. Καλά το ένιωθα ένα ψιλο feeding frenzy να με κυριέυει.  :)

 

Μην ανησυχείς και δεν γίνεσαι. Όλοι τα ίδια λέμε. Κάτω του μετρίου, αλλά ας ελπίσουμε ότι οι μουρμούρες μας θα φέρουν κάποιο αποτέλεσμα...

 

Εμ, δεν μίλησε η Εύη όταν έπρεπε και τώρα άρχισαν οι λιγούρες  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή βλέπω ότι υπάρχει πραγματικό ενδιαφέρον: είδα το πρωί του Σαββάτου μία εκπομπή στη τηλεόραση γι' αυτή την έκθεση τροφών: η μπουγάτσα δεν είναι με κυμά, το παγωτό είναι με γάλα βούβαλου και υπάρχει σάμαλι και τουλούμπες.

 

Αυτά.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

2 ενσταντανέ από το Σάββατο. Εγώ πάντως πέρασα καλά. ;)

Στην πρώτη φωτό αριστ. > δεξιά: Ανωνυμος και κυρία, jazzjoker, electric tabs, gregg, Superfunk, Marathon, Nestor Apos.

 

Στη δεύτερη :  ΑΒ, Κώστας Κακανιάρης, Nestor Apos, jazzjoker, κεφάλι electric tabs, gpiad και πλάτη TerryRoscoebeck.

 

Είμασταν μια... "ωραία ατμόσφαιρα" που ανακυκλωνόταν συνεχώς.

MWE1.jpg.03b727018bd137927bb8ecddb338830b.jpg

MWE2.jpg.5431e0d1215527e819da03abbb85ebe8.jpg

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Θα μπορούσα να γράφω , να γράφω, να γράφω…..μέχρι να πάθω (ετε) vertigo!!! Εννοώ για τις φωτογραφίες!! Και φυσικά επειδή δεν υπάρχει «Παιδική Χαρά» σε όλον τον ντουνιά τέτοια, ώστε να χωρέσει αυτά που θα γράφω, επιλέγω το σιωπᾶν!!! :D

 

 

edit: Φυσικά θα ξεκινούσα από τον κύριο με το κόκκινο μπλουζάκι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω στην επόμενη τέτοιου τύπου συνάντηση τα μέλη/φίλοι του noiz να φοράνε nametags με τα usernames τους. 8)

Καμιά ελπίδα να γίνει αντίστοιχη κίνηση στη Δ.Ε.Θ.;  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σχολιάσω μόνο τα του οίκου μας. Ήταν το πιο ζεστό περίπτερο απ' όλα. Με παιξίματα, τζαμαρίσματα, πλάκα.

Τα εκθέματα.

1) Tα πετάλια Crazy tubes απλά δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτε από τα αντίστοιχα ακριβών αλλοεθνών μπουτικάδων. Τσεκάρετέ τα.

2) Ο ενισχυτής Colorsound (καμμία σχέση με την '70΄ς εταιρεία) Fenderικός κλώνος με παχύ καθαρό σήμα.

3) Η ηλεκτρική του ΑΒ πανάλαφρη, ζυγισμένη, κατασκευαστικά άρτια.

4) Η ακουστική του Κ (joker guitars) ότι πιο όμορφο εικαστικά έχετε δει.

Sorry που δεν θ' αναφερθώ στον ήχο των ακουστικών κιθαρών, διότι είμαι παντελως άσχετος με το θέμα, αλλά σίγουρα στα χέρια γνώστων θα έσκιζαν.

5) Οι κιθάρες του Marathon δεν ήταν κάτι καινούργιο για μένα γιατί τις έχω ξαναδεί, κέρδισαν όμως τις ματιές των παρευρισκομένων.

 

edit: Φυσικά θα ξεκινούσα από τον κύριο με το κόκκινο μπλουζάκι!

Το κινητό του Γιάννη δεν μπορεί να αποδώσει το φυσικό μου κάλλος.  :D

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου