Προς το περιεχόμενο

top 5 ηχων κιθαρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όντως δύσκολο. 1. Garry MOore - still got the blues 2. Joe Satriani - Always with me always with you 3. Iced Earth - Iced Earth 4. Guns n' Roses - Sweet child o' mine 5. Metallica - Nothing else matters

 

και βεβαια πολοι αλλοι...........

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ποιός ήχος?

Μα φυσικά ο ήχος του R. Blacmore στο child in time, snake charmer, 16th century greensleeves, Gates of Babylon

Gary moore στο still got the blues, after the war, Loner

Ενοείται ο ήχος του Steve Vai στο live at Astoria,

Σιγά μη μείνει ο ήχος του Kotzen απ' έξω στο Static ή ο ήχος του Jimmy Hendrix στο little wing

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ και άλλους Θεικούς ήχους απλά αυτοί μου ρθαν πρωί πρωί πρώτοι.... :wink:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. D.Gilmour

2. D.Gilmour

3. D.Gilmour

4. D.Gilmour

5. D.Gilmour

 

και ακολουθουν σε αποσταση

 

Mark Knopfler, Bryan May. The Edge, SRV, old Van Halen

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. j. greenwood & ed o' brien & thom yorke - ok computer

2. david gilmour - σε οτι εχω ακουσει εκτος απο το the wall

3. mogwai - δεν μπορω να ξεχωρισω

4. whisbone ash - leaf and stream

5. snowy white - in the flesh live(waters) (les paul 68 & vox ac 30- ο αγαπημενος μου les paul ηχος, ιδιαιτερα στο comfortably numb)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

les paul 68 & vox ac 30- ο αγαπημενος μου les paul ηχος' date=' ιδιαιτερα στο comfortably numb[/quote']

 

8O 8O

μιχαλη μου δινεις το λινκ που λεει οτι παιζει με les paul στο comfortably numb? :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8O 8O

μιχαλη μου δινεις το λινκ που λεει οτι παιζει με les paul στο comfortably numb? :wink:

 

δεν εχω κανενα link να σου δωσω' date=' αλλα μπορω να σου φερω το dvd να το δεις με τα ματακια σου :wink:

για να μην μπερδευομαστε, για τον [b']snowy white[/b] λεω!!!

 

ITF6.jpg

 

αυτη η φωτο ειναι απο αλλο σημειο του live, aν και οσο θυμαμαι δεν αλλαζει κιθαρα σε ολη την συναυλια. γενικα ο white, διαβασα οτι ποτε δεν αλλαξε κιθαρα, με εξαιρεση καποιες κιθαρες που "δανειστηκε απο φιλους" κατα την διαρκεια live.την les paul aυτη την εχει απο το 1968 και ποτε δεν σκεφτηκε να την αλλαξει. επισης αν και πειραματιζεται πολλες φορες με effects , καταλαηγει παντα να παιζει καρφι σε ενα stock και μαλιστα καινουριο(οπως διαβασα σε προσφατη συνεντευξη) vox ac-30..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8O 8O

μιχαλη μου δινεις το λινκ που λεει οτι παιζει με les paul στο comfortably numb? :wink:

 

δεν εχω κανενα link να σου δωσω' date=' αλλα μπορω να σου φερω το dvd να το δεις με τα ματακια σου :wink:

για να μην μπερδευομαστε, για τον snowy white λεω!!!

 

το θελωωωωω 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου