Προς το περιεχόμενο

NS Red Tele 72 είναι πλέον στα χέρια μου!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήγαινε στον Ηλία (Elavd)...και πές του ότι είσαι από το Noiz.... ;D ;D

 

 

Με τον Ηλία έχουμε μιλήσει αρκετές φορές......ήταν το 1ο άτομο που ρώτησα για το πως ακούγεται το τελικό αποτέλεσμα της Τέλε μου χαχαχααχα  ;D Επίσης ήταν αυτός που μου έστειλε τις εξαιρετικές φωτογραφίες που είδατε στο λινκ που έχω δώσει παραπάνω!!!  ;D Το μόνο πρόβλημα είναι ότι μένουμε σε διαφορετικές πόλεις με των Ηλία χεχεεχεε  ;D

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ολως τυχαίως όλοι που φτιαχνουν κιθαρα εκει, τρεχουν να μας ενημερωσουν μολις την παρουν. Κοιταξε τα παλαιότερα θεματα και θα δεις. Ξερεις ποσες αλλες φτιαχνονται ή αγοραζονται;  Μηπως να τηρουνταν ισοροπιες... λεω μηπως; Αλλο γκριζα κι αλλο διαφημιση. Με αυτη τη λογικη θα ξαμολισουν επι τουτου και οι αλλοι τους πελατες τους να γραφουν ποσο ευχαριστημενοι ειναι.

 

7. Τα μέλη συμφωνούν να μη προωθούν, να διαφημίζουν ή να δυσφημίζουν έμμεσα, αλλά και άμεσα προϊόντα δικά τους ή άλλων και τις έμμισθες υπηρεσίες τους. Η αναφορά σε προϊόντα και υπηρεσίες μπορεί να γίνεται μόνο αν έχει ρόλο ενημερωτικό στην συζήτηση.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολως τυχαίως όλοι που φτιαχνουν κιθαρα εκει, τρεχουν να μας ενημερωσουν μολις την παρουν. Κοιταξε τα παλαιότερα θεματα και θα δεις. Ξερεις ποσες αλλες φτιαχνονται ή αγοραζονται;  Μηπως να τηρουνταν ισοροπιες... λεω μηπως; Αλλο γκριζα κι αλλο διαφημιση. Με αυτη τη λογικη θα ξαμολισουν επι τουτου και οι αλλοι τους πελατες τους να γραφουν ποσο ευχαριστημενοι ειναι.

 

 

Κοίταξε να δεις το ότι όλοι πάνε και φτιάχνουν κιθάρα εκεί ίσως κάτι σημαίνει........ καλό θα είναι να μην κρίνεις εάν δεν έχεις δει από κοντά κάτι...........το ότι αυτές οι κιθάρες είναι καλές μπορούν να στο διαβεβαιώσουν πάρα πολλά μέλη του φόρουμ και δεν μιλάω για την δικιά μου προφανώς.........Δεν εμπόδισε κανείς κάποιον που αγόρασε κιθάρα της Fender ή οποιασδήποτε άλλης εταιρίας να την παρουσιάσει, μην ξεχνάς ότι έχουν γίνει επίσης και τέτοιες παρουσιάσεις πολύ αξιόλογων κιθαρών........Το αν θα παρουσιάσει κάποιο μέλος την κιθάρα που θα πάρει ή όχι είναι δικαίωμα του (απ' όποια εταιρία και αν είναι η κιθάρα.....)

 

Τώρα αν δεν συμφωνείς με το θέμα μας μπορείς απλά να μην γράφεις........δεν μπορώ να κάνω κάτι γι' αυτό...........εντάξει δεν λέω ο καθένας έχει την γνώμη του, αλλά δεν έχεις το δικαίωμα να προσβάλλεις.............

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολως τυχαίως όλοι που φτιαχνουν κιθαρα εκει, τρεχουν να μας ενημερωσουν μολις την παρουν. Κοιταξε τα παλαιότερα θεματα και θα δεις. Ξερεις ποσες αλλες φτιαχνονται ή αγοραζονται;  Μηπως να τηρουνταν ισοροπιες... λεω μηπως; Αλλο γκριζα κι αλλο διαφημιση. Με αυτη τη λογικη θα ξαμολισουν επι τουτου και οι αλλοι τους πελατες τους να γραφουν ποσο ευχαριστημενοι ειναι.

 

Ρε φιλε μηπως εισαι ο Ιωαννιδης η ο Αντωνης ο Παπαδοπουλος?η μηπως εισαι εισαγομενο και εισαι ο Fodera η μηπως εισαι Καταλανος και εισαι ο κυριος Jerzy Drozd....Siigy?is that you?

οπως και να χει ο σταυρος με την δουλεια του και με τον χαρακτηρα του και τις τιμες του αποτελει ο ιδιος διαφημιση για την Ελλαδα και οχι μονο για τον ευατο του...και πιστεψε με αποτελει προτυπο για το πως πρεπει να ειναι ο εμπορος και δεν χρειαζεται κανενα τελαλη....

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολως τυχαίως όλοι που φτιαχνουν κιθαρα εκει, τρεχουν να μας ενημερωσουν μολις την παρουν. Κοιταξε τα παλαιότερα θεματα και θα δεις. Ξερεις ποσες αλλες φτιαχνονται ή αγοραζονται;  Μηπως να τηρουνταν ισοροπιες... λεω μηπως; Αλλο γκριζα κι αλλο διαφημιση. Με αυτη τη λογικη θα ξαμολισουν επι τουτου και οι αλλοι τους πελατες τους να γραφουν ποσο ευχαριστημενοι ειναι.

 

 

Και υπάρχουν και άλλοι που έχουν κιθάρα απο εκεί αλλά δεν το έχουν αναφέρει... και στο κάτω κάτω ο άνθρωπος έμεινε ευχαριστημένος και το αναφέρει...που το κακό? Το forum είναι μόνο για παράπονα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει μπορεί να είναι και λίγο έμμεση διαφήμιση, όπως και αυτό που λέει ο Άκης ότι όσοι αγοράσαμε ένα Fender, μια Gibson, κτλ πάλι εδώ ερχόμαστε και βγάζουμε την κ@βλ@ μας, γιατί αυτό είναι. Κ@βλ@! Πήραμε το καινούριο μωρό και το βγάζουμε βόλτα στις σελίδες του noiz, να το δουν οι υπόλοιποι να μας πούνε πόσο ωραίο είναι και να φουσκώσουμε από χαρά, να μας ρωτήσουνε πως την φτιάξαμε και που, να πάρουν ιδέες και πάει λέγοντας.

Μεγειά πάντως και είναι κούκλα. Έχω μια tele squier στα ίδια χρώματα, μέχρι και τα ίδια knobs, αλλά μου λείπει το maple. Καλοτάξιδη!!!

Need.More.Fuzz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω φιλε kleon το παλικαρι να κανει διαφημιση.απλα λεει οτι εχει μεινει ευχαριστημενος απο την δουλεια του κ.Σταυρου και καλα κανει.ενημερωνει και τυχον υποφηφιους αγοραστες.

 

By the way καλοριζικο η κιθαρα και καλοπαιχτη ειναι πανεμορφη περιμενουμε και κλιπακια

 

Υ.Γ:νομιζω εχουμε σκοτωσει το θεμα του παιδιου και λεω να θεωρηθει ληξαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χρώμα της είναι απίστευτο!

καλορίζικη akisgr....

 

και όπως είπες....

οποιοσδήποτε αγοράζει κιθάρα θα μπορούσε να κάνει ένα θέμα και να την παρουσιάζει...

το ότι το κάνουν περισσότερο όσοι κατασκευάζουν κιθάρα στον συγκεκριμένο άνθρωπο κάτι σημαίνει για τις ικανότητες του και τις κιθάρες του...

εκτός αν υπονοείται πως ο ίδιος ο κατασκευαστής "ωθεί" τους πελάτες του να τον παρουσιάζουν κάτι που θεωρώ δύσκολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά ο σκοπός μου δεν είναι η διαφήμιση.......είναι απλά η παρουσίαση της καινούργιας μου κιθάρας όπως θα έκανε ο καθένας..... ;D ;D ;D

 

Ευχαριστώ πάντως για τα καλά σας λόγια, χαίρομαι πραγματικά που σας άρεσε χεχεχεχεχε!!  ;D Εννοείτε ρωτάτε ελεύθερα ότι μα ότι Θέλετε για την κιθάρα!   ;)

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου