Προς το περιεχόμενο

NS Red Tele 72 είναι πλέον στα χέρια μου!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολύ ωραια η κιθάρα φιλε μου ......αλλά δεν ειναι tele ;D ;D ;D με μπρατσο strat και humbuckers ;)

 

 

Βρε Γιάννη δεν ήθελα να φτιάξω Classic Traditional Tele, Classic θα είναι η επόμενη κιθάρα που θα πάρω σε Butterschotch Blonde!!  :) Αυτή ήθελα να είναι πιο διαφορετική πιο Alternative/indie/Britpop και δεν συμμαζεύεται!! χαχαχαχαχαχα  ;D

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωραια η συναρμολόγηση, ωραια κιθαρα.

 

Απλα μην μου λες οτι δεν μπορεις να βαλεις φωτο και στο ενδιάμεσο μου κοπανάς το site... δεν με πείθεις....

 

Κανεις δεν γουστάρει πληροφορία με το ζόρι down the throat.

 

example:

 

01.jpg

 

Come to the dark side, we have cookies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα μην μου λες οτι δεν μπορεις να βαλεις φωτο και στο ενδιάμεσο μου κοπανάς το site... δεν με πείθεις....

 

Κανεις δεν γουστάρει πληροφορία με το ζόρι down the throat.

Ρε παιδια τι γινεται?ολοι στο πνευμα των ημερων βλεπω με ολες αυτες τις θεωριες συνομωσιας ε?

 

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος.

 

Eφτιαξε καποιος κιθαρα, εβαλε το λινκ αυτου που την συναρμολογησε/εβαψε οπου υπαρχουν φωτο και specs και εσυ θεωρησες οτι σου εδωσε πληροφοριες "με το ζορι down the throat"? Μηπως σου εβαλε και μαχαιρι στο λαιμο για να ανοιξεις το link?

 

Τι αλλο θα ακουσουμε...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε, συνηθίζεται να γράφουμε ονόματα και να δινουμε λινκς απο μαγαζάτορες μονο οταν θελουμε να τους κράξουμε, γιατι στην αντιθετη περιπτωση κάνουμε αισχρη διαφήμιση :D :P

 

ωραια η κιθάρα σου φίλε, μ'αρεσει πολύ το χρώμα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

κριμα που ειναι τέλε :P :P

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλη δουλεια εγινε!

Μια ερωτηση μονο..

γιατι κατεληξες σε αυτους τους μαγνητες(τους σπλιταρεις,μιας και εχουν αυτην την επιλογη?)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικη κι από μένα ;)

 

Επειδή τη συγκεκριμένη κιθάρα τη δοκίμασα και έχω ιδία άποψη, να πω ότι είναι ένα πάρα πολύ καλό όργανο, πανέμορφο και καλοζυγισμένο από όλες τις απόψεις, το οποίο επιβεβαίωσε μέσα μου πως το συγεκριμένο σετ μαγνητών (Haussel 59) είναι ίσως οι καλύτεροι ηχητικά humbuckers που έχω ακούσει και για αυτό...

 

Αa...αυτή είναι δηλαδή η "ένοχη" για εκείνα τα ακατάληπτα pm που μου έστειλε ο Ηλίας τις προάλλες... ;D ;D

 

... εδώ και λίγο καιρό έχω αρχίσει να κάνω παράξενα σχέδια για ένα project το οποίο αν το κοινοποιήσω, θα μου "κρεμάσουν κουδούνια" οι strat-ολάγνοι... ;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια η συναρμολόγηση, ωραια κιθαρα.

 

Απλα μην μου λες οτι δεν μπορεις να βαλεις φωτο και στο ενδιάμεσο μου κοπανάς το site... δεν με πείθεις....

 

Κανεις δεν γουστάρει πληροφορία με το ζόρι down the throat.

 

example:

 

01.jpg

 

 

Θα ήταν πιο ευγενικό εκ μέρους σου να μου πεις πως ακριβώς την έβαλες και όχι με το να κατηγορείς για ανυπόστατα πράγματα.......Πίστεψέ με πραγματικά δεν ξέρω πως το έβαλες και μάλλον θα με βοηθούσες εάν μου το έλεγες......

 

Πάντως πραγματικά δεν παίζεστε ρε παιδιά μερικοί.......ΕΛΕΟΣ πια......μια κιθάρα είπα να παρουσιάσω και θα μου το βγάλετε ξινό.......σε λίγο θα με πείτε ότι με έστειλε και ο Ε.Τ να την παρουσιάσω χαχαχαχαχαχα  ;D

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου