Προς το περιεχόμενο

NS Red Tele 72 είναι πλέον στα χέρια μου!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ε, συνηθίζεται να γράφουμε ονόματα και να δινουμε λινκς απο μαγαζάτορες μονο οταν θελουμε να τους κράξουμε, γιατι στην αντιθετη περιπτωση κάνουμε αισχρη διαφήμιση :D :P

 

ωραια η κιθάρα σου φίλε, μ'αρεσει πολύ το χρώμα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

κριμα που ειναι τέλε :P :P

 

Σ' ευχαριστώ φίλε μου!!

Τελικά μου φαίνεται θα αρχίσω να αγνοώ μερικά Ποστ που αναφέρουν για τέτοια ανυπόστατα πράγματα περί διαφήμισης κ.τ.λ.......δεν βγάζεις άκρη....!

Αγαπώ την ΤΕΛΕ χαχαχαχαχα  ;D Είσαι στρατοκαστεράκιας?

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλη δουλεια εγινε!

Μια ερωτηση μονο..

γιατι κατεληξες σε αυτους τους μαγνητες(τους σπλιταρεις,μιας και εχουν αυτην την επιλογη?)?

 

Πραγματικά φίλε μου είναι άψογη η κιθάρα. Επιβάλλεται και δοκιμή εάν θες.

Οι συγκεκριμένοι μαγνήτες αποτελούν μεγάλη μου αδυναμία. Όσο για την επιλογή του split είναι τρομερά χρήσιμη διότι οι συγκεκριμένοι Haussel όταν splitάρουν ακούγονται πραγματικά σαν μονοί μαγνήτες! :) Η άλλη μου επιλογή εάν δεν έβαζα Haussel θα ήταν μάλλον Lace Sensor red για Bridge και Blue για Neck, αλλά με τους Haussel είμαι ΥΠΕΡ-ευχαριστημένος! :)

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

efere o ntoukas partscaster?

 

 

 

 

 

 

(μεγεια παντως!)

 

Ο Ντούκας νομίζω ανέκαθεν έφερνε parts και έκανε συναρμολόγηση, βαφή κ.τ.λ.  :)

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικη κι από μένα ;)

 

Επειδή τη συγκεκριμένη κιθάρα τη δοκίμασα και έχω ιδία άποψη, να πω ότι είναι ένα πάρα πολύ καλό όργανο, πανέμορφο και καλοζυγισμένο από όλες τις απόψεις, το οποίο επιβεβαίωσε μέσα μου πως το συγεκριμένο σετ μαγνητών (Haussel 59) είναι ίσως οι καλύτεροι ηχητικά humbuckers που έχω ακούσει και για αυτό...

 

... εδώ και λίγο καιρό έχω αρχίσει να κάνω παράξενα σχέδια για ένα project το οποίο αν το κοινοποιήσω, θα μου "κρεμάσουν κουδούνια" οι strat-ολάγνοι... ;D

 

Σ' ευχαριστώ φίλε Ηλία!!!  ;D Απο εσένα έμαθα τα πρώτα νέα για τον ήχο της κιθάρας!!! χεχεχεχεχε  ;D

 

Συμφωνώ και επαυξάνω σε ότι είπες για τους Haussel είναι πραγματικά ΚΟΡΥΦΑΙΟΙ.

 

Περιμένω νέα για το project που λες, στείλτα μου σε Π.Μ για να μην σου κρεμάσουν κουδούνια χαχαχαχαχαχα ;D

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ' ευχαριστώ φίλε μου!!

Τελικά μου φαίνεται θα αρχίσω να αγνοώ μερικά Ποστ που αναφέρουν για τέτοια ανυπόστατα πράγματα περί διαφήμισης κ.τ.λ.......δεν βγάζεις άκρη....!

Αγαπώ την ΤΕΛΕ χαχαχαχαχα  ;D Είσαι στρατοκαστεράκιας?

 

προσωπικά δε με πειράζει μια ήπια διαφήμιση ή δυσφήμιση.

 

αν δεν γράφεις αβάσιμα πράγματα και ακρότητες γιατί να μην φανει δηλαδή οτι εμεινες ευχαριστημένος απο τη συναλλαγή σου με κάποιο μαγαζί (ή δυσαρεστημενος για τον α/β λογο)

 

αποψεις γράφουμε...

 

 

στρατοκαστεράκιας ήμουν εδώ και 7 χρόνια, απλά δε το ήξερα... το ανακάλυψα μεχρι πριν λιγους μηνες μονο ;D :P

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικά δε με πειράζει μια ήπια διαφήμιση ή δυσφήμιση.

 

αν δεν γράφεις αβάσιμα πράγματα και ακρότητες γιατί να μην φανει δηλαδή οτι εμεινες ευχαριστημένος απο τη συναλλαγή σου με κάποιο μαγαζί (ή δυσαρεστημενος για τον α/β λογο)

 

αποψεις γράφουμε...

 

 

στρατοκαστεράκιας ήμουν εδώ και 7 χρόνια, απλά δε το ήξερα... το ανακάλυψα μεχρι πριν λιγους μηνες μονο ;D :P

 

Συμφωνώ απόλυτα με αυτά που λες φίλε μου απλά δεν υπάρχει πρόθεση διαφήμισης!  :) Αυτό λέω κι εγώ....... :)

 

 

Συμβουλή: Ξαναγίνε τελεκαστεράκιας χαχαχαχαχα  ;D, αν και η strat τα σπάνε αλλά δεν είναι καθόλου στο στυλ μου! :)

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικά δε με πειράζει μια ήπια διαφήμιση ή δυσφήμιση.

 

αν δεν γράφεις αβάσιμα πράγματα και ακρότητες γιατί να μην φανει δηλαδή οτι εμεινες ευχαριστημένος απο τη συναλλαγή σου με κάποιο μαγαζί (ή δυσαρεστημενος για τον α/β λογο)

 

 

Και οτι ελεγα να ανοιξω θεμα για το καινουργιο κιθαρονι που πηρα, και να κραξω λιγο για τα λ7 που εδωσα, να ηρεμησω βρε παιδι μου, αλλα με αυτα που διαβασα μου εφυγε η ορεξη.Και μου το λενε: μην παρεις αν δεν δοκιμασεις πρωτα αλλα δεν ακουω  :'(

 

Στο θεμα μας τωρα, φιλαρακι παλοπαιχτη, δειχνει κουκλα.

Δεν ειδα πουθενα ποσο στοίχισε το project;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οτι ελεγα να ανοιξω θεμα για το καινουργιο κιθαρονι που πηρα, και να κραξω λιγο για τα λ7 που εδωσα, να ηρεμησω βρε παιδι μου, αλλα με αυτα που διαβασα μου εφυγε η ορεξη.Και μου το λενε: μην παρεις αν δεν δοκιμασεις πρωτα αλλα δεν ακουω  :'(

 

Στο θεμα μας τωρα, φιλαρακι παλοπαιχτη, δειχνει κουκλα.

Δεν ειδα πουθενα ποσο στοίχισε το project;

 

Επειδή είναι Custom καλό θα ήταν όποιος ενδιαφέρετε να επικοινωνήσει με το κατάστημα. Στο στέλνω σε Π.Μ αν είναι χαχαχαχα  ;D

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου