Προς το περιεχόμενο

NS Red Tele 72 είναι πλέον στα χέρια μου!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνώ απόλυτα με αυτά που λες φίλε μου απλά δεν υπάρχει πρόθεση διαφήμισης!  :) Αυτό λέω κι εγώ....... :)

 

 

Συμβουλή: Ξαναγίνε τελεκαστεράκιας χαχαχαχαχα  ;D, αν και η strat τα σπάνε αλλά δεν είναι καθόλου στο στυλ μου! :)

 

ποιος σου ειπε πως ημουν ποτε τελεκαστερακιας? δε σφάξανε! ;D μια σεκτερ με διπλους ειχα παλια. Τωρα σοβαρευτηκα και πηρα στρατ

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ποιος σου ειπε πως ημουν ποτε τελεκαστερακιας? δε σφάξανε! ;D μια σεκτερ με διπλους ειχα παλια. Τωρα σοβαρευτηκα και πηρα στρατ

 

χαχαχαχαχαχ σόρρυ φίλε μου! (Πως έπαιζες με σέκτερ? Δεν τις πάω καθόλου χαχαχαχα). Πάντως εαν πήρες στρατ είσαι σε καλό δρόμο!! Άντε σύντομα να σε δω και με Τέλε!! χαχαχαχα  ;D Η στράτ με μονούς?

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχαχ σόρρυ φίλε μου! (Πως έπαιζες με σέκτερ? Δεν τις πάω καθόλου χαχαχαχα). Πάντως εαν πήρες στρατ είσαι σε καλό δρόμο!! Άντε σύντομα να σε δω και με Τέλε!! χαχαχαχα  ;D Η στράτ με μονούς?

 

με μονους φυσικά! ;)

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με μονους φυσικά! ;)

 

Σωστότατος.....!!!  ;D Πάντα μισούσα τις στράτ με διπλούς......Αν ποτέ θελήσεις αλλαγή στους μαγνήτες τσέκαρε οπωσδήποτε Haussel μονούς για στρατ είναι πολύ ψαγμένοι...!!!  ;)  ;)  ;)

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοριζικη φιλος να τη χαιρεσαι και οτι επιθυμει.Να τα 100στησει.

 

 

Οι υπολοιποι νιωσατε μνημονιο λογικα ε?Περαστικα μας

 

Σ'ευχαριστω φίλε μου να' σαι καλά!  :)

 

Μωρέ το μνημόνιο το νιώσαμε όλοι........και αυτό πιστεύω δεν είναι τίποτα ακόμα......θα το νιώσουμε βαθύτερα......

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου