Προς το περιεχόμενο

Καπνίζετε?



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

SF είσαι προκλητικός...πρόσεχε θα σου κόψω και σένα την ...καλημέρα...κάντε σύσκεψη με τον eye και σώστε τον φίλο σας... (μόνο εγώ δεν τα καταφέρνω εδώ ,μέσα να το κόψω??? μιλήστε ρε εξαρτημενοι όλου του κόσμου....)

:lol: :lol: :lol:

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 106
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τώρα τα περί πολιτισμού που διάβασα αρκετές αναφορές παραπάνω μην τ' ανοίξω γιατί δεν θα τελειώσουμε ποτέ...το τσιγάρο μας μάρανε φίλτατοι...

 

Απλά για να σιγουρευτώ ότι δε με παρεξήγησες (:)), το θέμα του πολιτισμού το ανέφερα για το να καπνίζεις πχ μέσα στο ασανσέρ, όχι για το να καπνίζεις γενικότερα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα..vd πνευμόνι μου στο τόπο σου...ωρέ σου είχα στείλει ακτινογραφία θώρακος και την χρησιμοποίησες στο 2ο παράδειγμα???

:lol: :lol: :lol: :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SF είσαι προκλητικός...πρόσεχε θα σου κόψω και σένα την ...καλημέρα...κάντε σύσκεψη με τον eye και σώστε τον φίλο σας... (μόνο εγώ δεν τα καταφέρνω εδώ ' date='μέσα να το κόψω??? μιλήστε ρε εξαρτημενοι όλου του κόσμου....)

:lol: :lol: :lol:[/quote']

 

npap, σιγα το δυσκολο...

Εγω το εχω κοψει τπυλαχιστον 100 φορές :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Απλά για να σιγουρευτώ ότι δε με παρεξήγησες (:))' date=' το θέμα του πολιτισμού το ανέφερα για το να καπνίζεις πχ μέσα στο ασανσέρ, όχι για το να καπνίζεις γενικότερα. :)[/quote']

 

Όχι βέβαια...γενικά μίλησα...μόνο που τώρα για να σου απαντήσω ότι δεν καπνίζω σε ασανσέρ και ταξί συνήθως, άναψα τσιγάρο...είδες τι μου κάνεις??? :lol:

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

npap' date=' σιγα το δυσκολο...

Εγω το εχω κοψει τπυλαχιστον 100 φορές :D[/quote']

 

Μια από τα ίδια Aiole...άντε και σε λίγο να μας απονείμουν το ..χρυσό (πακέτο)

αν ζούμε βέβαια αμφότεροι ως τότε..(μπρρρρ...χτύπα ξύλινο τασάκι..) :lol:

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι 39 χρονών και καπνίζω από τα 14 δλδ από το 81. Το έκοψα δυο φορές από 93 έως το 95, και από το 1999 έως το 2004. Το ξανάρχισα γιατί με βοηθάει να χαλαρώνω, η δουλειά που κάνω έχει πολύ στρες και είχα καταντήσει υποχόνδριος. Τώρα καπνίζω και το φχαριστιέμαι, και άναψα τσιγάρο για να γράψω αυτό το ποστ.

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SF είσαι προκλητικός...πρόσεχε θα σου κόψω και σένα την ...καλημέρα...κάντε σύσκεψη με τον eye και σώστε τον φίλο σας...

 

Τι λες ρε... είπαμε να το κόψετε εσείς, όχι να το ξαναρχίσουμε εμείς... :) :)

Σοβαρά πάντως, η απάντηση στην ερώτησή σου (για το πως το κόβεις) είναι αυτή που έδινε ο πατέρας της Τζόντι Φόστερ στο Contact : Small moves Ellie, small moves.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου