Προς το περιεχόμενο

Καπνίζετε?



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια καλη γυναικα διπλα του (η ενας καλος αντρας για τις γυναικες.. :lol: ) βοηθανε παρα πολυ... (φτανει βεβαια να μην καπνιζουν..)

 

+100000000000000000000000000000000000000000000000000000 :wink: :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 106
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καπνίζω ένα πακετάκι την ημέρα σταθερά και ήδη έχω μπουχτίσει.

Η μ@λ@κι@ με μένα είναι ότι το ξεκίνησα μεγάλος (26) που αλλού? στον στρατό..πριν ήμουν φανατικότατος αντικαπνιστής και άσχολούμουν εντατικά με αθλητισμό (πασης φύσεως antuan).

Αν και η δουλειά μου δεν με βοηθάει να ηρεμήσω και να επικεντρωθώ στον στόχο μου που είναι το κόψιμο του καπνίσματος, έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου, αυτό το τριήμερο να μην καπνίσω...θα δοκιμάσω τουλάχιστον.

Αν τα καταφέρω θα είναι μια καλή αρχή :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπνίζω ένα πακετάκι την ημέρα σταθερά και ήδη έχω μπουχτίσει.

Η μ@λ@κι@ με μένα είναι ότι το ξεκίνησα μεγάλος (26) που αλλού? στον στρατό..πριν ήμουν φανατικότατος αντικαπνιστής και άσχολούμουν εντατικά με αθλητισμό (πασης φύσεως antuan).

Αν και η δουλειά μου δεν με βοηθάει να ηρεμήσω και να επικεντρωθώ στον στόχο μου που είναι το κόψιμο του καπνίσματος' date=' έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου, αυτό το τριήμερο να μην καπνίσω...θα δοκιμάσω τουλάχιστον.

Αν τα καταφέρω θα είναι μια καλή αρχή :wink:[/quote']

 

ΜΠααααα.........ειδικα αυτες τις μερες τα χερια σου ειναι απασχολημενα αλλου.....!!!!!Και για να προλαβω τους πονηρους..οχι...δεν εννοω στον tweety του.. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως...θα τα πούμε από βδομάδα τα σχετικά...

By the way..."his" name is Oscar!!!

Ναι αγαπητέ μου κάνω και γω απονομές Oscar :lol:

χαχαχααχαχαχαχα.....καλο...θα φτιαξω ποστ...για το πως τον ονομαζεται...!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπνίζω ένα πακετάκι την ημέρα σταθερά και ήδη έχω μπουχτίσει.

Η μ@λ@κι@ με μένα είναι ότι το ξεκίνησα μεγάλος (26) που αλλού? στον στρατό..πριν ήμουν φανατικότατος αντικαπνιστής και άσχολούμουν εντατικά με αθλητισμό (πασης φύσεως antuan).

Αν και η δουλειά μου δεν με βοηθάει να ηρεμήσω και να επικεντρωθώ στον στόχο μου που είναι το κόψιμο του καπνίσματος' date=' έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου, αυτό το τριήμερο να μην καπνίσω...θα δοκιμάσω τουλάχιστον.

Αν τα καταφέρω θα είναι μια καλή αρχή :wink:[/quote']

 

ΜΠααααα.........ειδικα αυτες τις μερες τα χερια σου ειναι απασχολημενα αλλου.....!!!!!Και για να προλαβω τους πονηρους..οχι...δεν εννοω στον tweety του.. :D

:wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι το έχω το ένα πακέτο ημερησίως (δεν υπερηφανεύομαι φυσικά).

 

Για την ώρα ο περιορισμός της εν λόγω δραστηριότητας δεν είναι στις άμεσες προτεραιότητες μου...

 

Φυσικά πρόκειται περί χαζομάρας, αλλά πρώτα βγαίνει η ψυχή και μετά το χούι...

 

Εύγε σε όσους κατάφεραν να το κόψουν και δυό φορές εύγε σε όσους δεν άρχισαν ποτέ!

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου