Προς το περιεχόμενο

ES-335 project


E.G.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 117
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Πολύ καλή! Μπράβο

προσωπικά η 335 μου φαίνεται πολύ δύσκολη περίπτωση...

 

offtopic

Μήπως θα ήταν καλύτερο να γίνει ένα DIY/κατασκευές/τροποποιήσεις κομμάτι μέσα στο φόρουμ για να μην χάνονται στο βάθος του χρόνου θέματα σαν αυτό, της LP special, της black korina tele, μιας μπλέ strat, καμπίνες, μόντες κλπ και πόσα άλλα ακόμα έχουν γίνει κατά το παρελθόν.

Με την ποσότητα των νέων θεμάτων καθημερινά Guitars, Bass & Amps, τα θέματα πάνε πίσω πολύ γρήγορα και η αναζήτηση είναι αδύνατη αν δεν θυμάσαι τον τίτλο του θέματος.

 

Sorry για το offtopic αλλά μεταφέρετέ το στο About Noiz αν χρειάζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή! Μπράβο

προσωπικά η 335 μου φαίνεται πολύ δύσκολη περίπτωση...

 

offtopic

Μήπως θα ήταν καλύτερο να γίνει ένα DIY/κατασκευές/τροποποιήσεις κομμάτι μέσα στο φόρουμ για να μην χάνονται στο βάθος του χρόνου θέματα σαν αυτό, της LP special, της black korina tele, μιας μπλέ strat, καμπίνες, μόντες κλπ και πόσα άλλα ακόμα έχουν γίνει κατά το παρελθόν.

Με την ποσότητα των νέων θεμάτων καθημερινά Guitars, Bass & Amps, τα θέματα πάνε πίσω πολύ γρήγορα και η αναζήτηση είναι αδύνατη αν δεν θυμάσαι τον τίτλο του θέματος.

 

Sorry για το offtopic αλλά μεταφέρετέ το στο About Noiz αν χρειάζεται.

 

Συμφωνω +100000000

 

Σε λιγο καιρο τελειωνω και εγω μια LP και θα ανεβασω φωτο

guitarLP.jpg.d8867965ad94dae19605133b2e84c121.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λιγο καιρο τελειωνω και εγω μια LP και θα ανεβασω φωτο

ωραια inlays ! τι υλικο ειναι γιατι δεν μπορω να το καταλαβω απο την φωτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 335 βλεπω να σου στοιχιζει μια περιουσια απο το hardware που βαζεις αλλα πιστευω αξιζει τον κοπο!

Τον χορδοστατη που τον πετυχες? φαινεται πολυ καλος!

 

Συμφωνω με το θεμα του off topic τελειωνω μια ακουστικη αλλα δεν εχω ανεβασει τιποτα!

 

Το καπακι της LP σκιζει! Παλισανδρος ειναι? και το σχημα πολυ καλο!

Μπραβο μαλλον ειμαστε αρκετοι κατασκευαστες εδω μεσα!

Τα συγχαρητηρια μου!

 

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ziricote το καπακι, Black Korina το σωμα Zebrawood με Wenge το μπρατσο

 

Η 335 βλεπω να σου στοιχιζει μια περιουσια απο το hardware που βαζεις αλλα πιστευω αξιζει τον κοπο!

 

Οσο και να στοιχιζει το hardware, ο κοπος που εκανε ομως το αξιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν τα αγοραζεις τσουζει λιγο  ;D . το θεμα ειναι οτι οταν τελειωνεις μια κιθαρα, το συναισθημα που εχεις δεν αγοραζεται με τιποτα, ουτε με mastercard  :) . παντως αν το καλοσκεφτεις δεν ειναι και πολυ ακριβο χομπυ. απο την στιγμη που θα μαζεψεις τα περισσοτερα εργαλεια μετα αντε να φτιαξεις 3 κιθαρες το χρονο. εγω το παω και πολυ χαλαρα λογο ελειψης χρονου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 το χρονο?

Μια και πολυ της ειναι. ;D ;D ;D

Ακομα πιο χαλαρα.

Εγω μολις μπει χειμερινο ωραριο κατι παθαινω και μου φευγει η ορεξη. Γι αυτο ισα ισα που προλαβαινω να την τελειωσω πριν αλλαξει η ωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 το χρονο?

Μια και πολυ της ειναι. ;D ;D ;D

Ακομα πιο χαλαρα.

Εγω μολις μπει χειμερινο ωραριο κατι παθαινω και μου φευγει η ορεξη. Γι αυτο ισα ισα που προλαβαινω να την τελειωσω πριν αλλαξει η ωρα

 

Μια απ'τα ίδια το χειμώνα σου φεύγει η όρεξη κάπως!! (Κάνεις μόνο μόντες)

Στο θέμα μας φοβερή η ES 335 με τον χορδοστάτη και επίσης εκπληκτική η les paul πολύ ξεχωριστή και με άποψη, προσωπικά μου άρεσε πολύ και μου βάζει ιδέες για ένα spalted maple καπάκι που έχω να κάθεται στην άκρη!

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου