Προς το περιεχόμενο

m audio av 40 monitor problem


Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηρα απο thomman αυτα τα 4 ρια monitor και ,,, στισ 2 μερεσ ολα καλα εγραφα guitar rig ,,στιην 3 η μερα επεσε ο ηχοσ εντελως,,,,,,,, σημερα 5 η μερα λειτουργιασ δεν αναβοθν καν !!!!! παιζει να τα εκαψα ??? θεσσαλονικη που να τα δωσς να τα δοθν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Επικοινώνησε με τον επίσημο εισαγωγέα.

 

ΕΛΙΝΑ ΑΒΕΕ

3ης Σεπτεμβρίου 59,

10433, Αθήνα

Τηλ. 210-8830311 έως 14

www.elina.gr

 

Αν και αγορασμένα από εξωτερικό, δεν χάνεις τίποτα να ρωτήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου δεν έχει περάσει καιρός που τα πηρες από τον thomann επικοινώνησε μαζί τους για να τους τα στείλεις πίσω να στα αντικαταστήσουν. Λογικα δεν θα πληρώσεις μεταφορικά αφού τα ηχεία είναι χαλασμένα.

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακα,οταν μια μερα το M-audio Keystation pro 88 πηρε την πρωτοβουλια και χαλασε 1 πληκτρο του,τοτε μολις επικοινωνησα με "ελινα" δεν ειχα και την αναμενομενη αντιμετωπηση.Μου ειπαν πως δεν μπορουν να καλυψουν την εγγυηση καθως εχει αγοραστει απο το εξωτερικο,και οτι αυτοι ειναι αντιπροσωποι και οχι "m-audio hellas".

 

Και εδω μια απορια μου:Ενας αντιπροσωπος,εκτος απο τα προιοντα,δεν αντιπροσωπευει και τις υπηρεσιες της εκαστοτε εταιριας;Η maudio παρεμπιπτοντως προωθουσε τα μηνυματα μου κατευθειαν σε "ελινα" .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου