Προς το περιεχόμενο

ξυλεια ηλεκτρικης κιθαρας


E.G.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπραβο ρε φιλε , μουαρε λεγεται. εγω θυμομουν σουαρε  ;D , γι'αυτο εγραψα σου...κατι.

στον παντελακο τα πηρα. δεν το ειπα στην αρχη μη θεωρηθει διαφημιση. αν ειναι ας το σβησουν οι μοδερειτορς. παντως τα ξυλα του εχουν και φοβερα νερα (πηρα πολλα κοματια ακτινικα κομμενα), και με τον μετρητη υγρασιας ειδα οτι εχει ξερα ξυλα (8% υγρασια). και σε εμενα φερθηκε πολυ ωραια ο ανθρωπος. μετακινουσε ολοκληρες παλετες για να ψαξω να βρω ποιο μαδερι μου κανει. τελικα υπαρχουν και ωραιοι επαγγελματιες και στην Ελλαδα.

φιλε νασοκοσμ δεν ειναι μπουμπιγκα γιατι πηρα και μπουμπιγκα. θα ρωτησω τον φιλο και θα σας πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

τελικα ειχες δικιο, αυτο το μικρο κοματι τριανταφυλιας ειναι μπουμπιγκα. το μεγαλο κομματι που πηρα ειχε φοβερα νερα, πολυ ομορφο ξυλο αλλα ξεχασα να το βγαλω φωτογραφια. αυριο θα την ανεβασω να την δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγειές και καλόφτιαχτα! Τι ομορφιές είναι αυτές? Κάνα μπάσο φτιάξε κάποια στιγμή γιατί έχετε πέσει όλοι με τα μούτρα στις κιθάρες κι εμείς μένουμε μόνο με την όρεξη... :'( (πλάκα κάνω)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγειές και καλόφτιαχτα! Τι ομορφιές είναι αυτές? Κάνα μπάσο φτιάξε κάποια στιγμή γιατί έχετε πέσει όλοι με τα μούτρα στις κιθάρες κι εμείς μένουμε μόνο με την όρεξη... :'( (πλάκα κάνω)

ελα μωρε μην κανεις ετσι - απλα εσυ οταν βλεπεις κιθαρες φαντασου οτι εχου πιο χοντρες χορδες και θα εισαι μιιιιααααα χαρα  :D :D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Off topic: εχω ξεκινήσει ενα jazz bass άταστο και αυριο σκαβω το σωμα, αν εχω χρόνο θα το ποστάρω..

 

Ωραια τα ξύλα, Δευτέρα πρωι θα παω μια βολτα μου γυάλισε το μουαρέ!

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Off topic: εχω ξεκινήσει ενα jazz bass άταστο και αυριο σκαβω το σωμα, αν εχω χρόνο θα το ποστάρω..

αυτο δεν ειναι καθολου off topic για τον funky bassman  ;D ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nasokosm το μουαρε ειναι λιγο ακριβουτσικο.

funky_bassman θα φτιαξουμε και μπασο, μην αγχωνεσαι. οπως σου ειχα πει θα παρω ξυλα και ξεκιναμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου