Προς το περιεχόμενο

Αγαπημένες συναυλίες + ονόματα που θέλατε να δείτε!


jumerang

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα αργότερα...
  • Απαντήσεις 185
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Puressence πηγα 2 φορες και ηταν τελεια!!!!

Porcupine Tree θελω να δω και Q.O.T.S.A. φυσικα...

Τωρα αν πιασουμε οοοοοοολους οσους θα ηθελα να δω αστο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o :o

 

Καλα, δεν μενεις Ελλαδα??Πως σου ξεφυγαν οι Σκορπιοι??

:P

 

Είμαι τόσο γκαντέμης που λόγο δουλειάς ήταν αδύνατο να πάω όλες τις φορές που ήρθαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.Faith No More, απατηλό όνειρο...

2.Pink Floyd

3.Paul McCartney

3.Porcupine Tree

4.Οποιοδήποτε από τα σχήματα του Patton, έστω

 

Μετράει να γράψουμε και για deceased μουσικούς ή θα γίνουμε πολύ μπανάλ και θα γράφουν όλοι χέντριξ και Μπίτλς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι τόσο γκαντέμης που λόγο δουλειάς ήταν αδύνατο να πάω όλες τις φορές που ήρθαν

 

Don't worry, μπορει το κυμα να τους ξαναβγαλει εδω!Τι μπορει... ::)

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Καλα κανεις δεν θελει να δει Kiss  και κανεις δεν πηγε να τους δει απο δω...... :o

 

Εγω πηγα πρωτη σειρα μπροστα και δεν μπορουσα να πιστεψω οτι λιγα μετρα μακρια μου ηταν οι Kiss μπρει να πειτε οτι κανω σαν λυσσασμενο, αλλα ναι ειμαι λυσσασμενο με τους Kiss

Βι βιλ βι βιλ ροκ γιου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες αργότερα...

Groezrock 2008: Διήμερο φεστιβάλ στο Βέλγιο όπου είδα (ανάμεσα σε 40 μπάντες) τους λατρεμένους Bad Religion και Hot Water Music (ανατριχίλα), καθώς και Alkaline Trio, Anti Flag, The Loved Ones, 59 Times the Pain, Strike Anywhere. Απλά υπέροχη εμπειρία και ευκαιρία να δω κάποιες μπάντες με τις οποίες μεγάλωσα!

Propagandhi το 2002 στο ΑΝ, απίστευτο live με το χειρότερο ξύλο που έχω δει ποτέ στο Back to the Motorleague!

Mad Caddies στο ΑΝ επίσης, πολύ ωραία συναυλία με όλο το club να τραγουδάει και να χορεύει (και παίξανε και το old-school Polyester Khakis)

Τέλος, πριν κανά μήνα, No Use For A Name στο ΑΝ, δύο ώρες, song after song και να μην πιστεύω ότι επιτέλους τους βλέπω!

 

Θα ήθελα να δω τους Texas Is the Reason (αλλά διαλύθηκαν παλιάαααα), ήμουν πολύ μικρός όταν ήρθαν οι NOFX (αλλά θα τους δω στο Βέλγιο φέτος!), θα ήθελα να δω τους Saves the Day.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου