Προς το περιεχόμενο

κεφαλη λαμπατη για μεταλ ηχο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θα σου πω πως λές μπούρδες, θα σου πω όμως πως οι Bugera είναι γνωστοί στο φόρουμ εδώ και χρόνια. 

Το συγκεκριμένο μέλος όμως δεν ξέρει το site! Είναι νέο μέλος! Εγώ δεν είμαι. Είχα έναν παλιό λογαριασμό αλλά ξέχασα και το όνομα και τον κωδικό. Και μπορεί αυτά που είπα πριν να μην τα ξέρει.

Guns N' Roses+Kiss 4ever!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 157
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το συγκεκριμένο μέλος όμως δεν ξέρει το site! Είναι νέο μέλος! Εγώ δεν είμαι. Είχα έναν παλιό λογαριασμό αλλά ξέχασα και το όνομα και τον κωδικό. Και μπορεί αυτά που είπα πριν να μην τα ξέρει.

 

Ε βάλε στην υπογραφή ή στο προφίλ σου ποιο μέλος ήσουν παλιά! (π.χ. ex babis, ex sottos και πάει λέγοντας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου  πολυ καλη και οικονομική κεφαλή ειναι η crate blue voodoo .

Καινουρια δε ξερω αν υπαρχει τωρα.Για μεταλ απλα ειναι μανα.Αν βρεις καποια χτυπα την

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σας ευχαριστω για τις προτασεις σας και πιο πολυ για το ενδιαφερον που απαντησατε τοσο γρηγορα.....    :)

ακομα ομως δεν μπορω να βγαλω ακρη γιατι κα8ε φορα που αποφασιζω να παρω καποια κεφαλη ολο κατι μα8αινω και ξενερωνω..οπως ο φιλος που μ ειπε για H&K tubemeister oti το λιντ τσανελ ινε ιβριδικο!για engl e305 gigmaster ti λετε????????????

και παλι thanks

 

Αυτός και αν ειναι υβριδικός. Ο ΗΚ τουλάχιστον έχει δυο προενισχύτριες λάμπες ενω αυτός μόνο μια.

 

Ο #4 εχει 5 αν δε κανω λάθος.

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε βάλε στην υπογραφή ή στο προφίλ σου ποιο μέλος ήσουν παλιά! (π.χ. ex babis, ex sottos και πάει λέγοντας)

Δεν σου είπα ότι έχω ξεχάσει το όνομα και τον κωδικό!!

 

Guns N' Roses+Kiss 4ever!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ήταν fenderstratocasterwoodstockfan?

Καμία σχέση! Ήταν το όνομά μου(Γιάννης) και έναν αριθμό.

Καλά έτσι κι αλλιώς δεν με νοιάζει.

Guns N' Roses+Kiss 4ever!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου