Προς το περιεχόμενο

μπαταρια για macbook white


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φαντάζομαι θα προσπεράσει εύκολα οποιοδήποτε πιθανό πρόβλημα αν αφαιρέσει την μπαταρία πριν αφήσει τον υπολογιστή στο σέρβις.

τη ζητάνε μαζί

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Επειδή μεταξύ χαβαλέ και σοβαρής συζήτησης στο τέλος θα περάσουν στο "ντούκου" τα σημαντικά, λες υπεύθυνα και κατηγορηματικά ότι αν πας για σέρβις Mac εκτός εγγύησης, με όχι αυθεντική μπαταρία και είσαι διατεθιμένος να πληρώσεις, θα σου αρνηθούν την επισκευή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μεταξύ χαβαλέ και σοβαρής συζήτησης στο τέλος θα περάσουν στο "ντούκου" τα σημαντικά, λες υπεύθυνα και κατηγορηματικά ότι αν πας για σέρβις Mac εκτός εγγύησης, με όχι αυθεντική μπαταρία και είσαι διατεθιμένος να πληρώσεις, θα σου αρνηθούν την επισκευή;

Λέω ότι αν πας για σέρβις Mac εκτός εγγύησης, με όχι αυθεντική μπαταρία και είσαι διατεθημένος να πληρώσεις, θα πληρώσεις τόσα όσα και για ένα καινούργιο.

Λέω επίσης, κατηγορηματικά ότι θα σου ζητήσουν και τη παλιά χαλασμένη ή ανταλλακτική σου μπαταρία.

 

Οι δε παλιοί μάλιστα ξέρουμε ότι το (ελληνικό) service της Apple-Rainbow ήταν κάτι που ΚΑΝΕΝΑΣ δεν ήθελε να αντιμετωπίσει...για καλή μας τύχη, αυτά τα μηχανάκια, δεν χαλάγανε εύκολα. Τώρα με την Ιnfoquest, δεν ξέρω...είπαμε έχω δικό μου service πλέον...αλλά μία κακή εμπειρία -πάλι με μπαταρία- την είχα.

 

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...έχω από δίπλα-επάνω μου-δεξιά, αριστερά μου ένα όμιλο εταιριών...

Τωρα ηρεμησα. Προς στιγμην πιστεψα οτι εισαι συγγενης του Connor MacLeod...hot.gif

 

Και ναι, αγοράζω Mac από τότε που ήμουν 27ρης ;D...και κάποια τα έχω (εν λειτουργεία) ακόμα ;D

http://www.customshop.gr/?page_id=31

Ναι ναι, τα εχουμε δει..... ::)

 

Tο τραβηξαμε παντως το θεμα. Ο Joe (Siatrani ;D) θελει απλα μια μπαταρια, μια χαρα δουλευει το Macbook του οποτε δεν παιζει θεμα service.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω ότι αν πας για σέρβις Mac εκτός εγγύησης, με όχι αυθεντική μπαταρία και είσαι διατεθημένος να πληρώσεις, θα πληρώσεις τόσα όσα και για ένα καινούργιο.

Λέω επίσης, κατηγορηματικά ότι θα σου ζητήσουν και τη παλιά χαλασμένη ή ανταλλακτική σου μπαταρία.

 

Εγώ τα διαψεύδω και τα δύο, από προσωπική εμπειρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τα διαψεύδω και τα δύο, από προσωπική εμπειρία.

άλλαξες μπαταρία?

Τα πράγματα είναι απλά τότε...είναι ο λόγος σου vs του δικού μου :D και ο ΟΡ κρίνει μόνος του. ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όχι ακόμα (πολύ σύντομα δυστυχώς), όμως ανέλαβα τα διαδικαστικά για σέρβις BlackBook (με όχι αυθεντική μπαταρία) συγγενή μου και ούτε μου ζητήθηκε η ορίτζιναλ, ούτε και πλήρωσα (πλήρωσε) για το σέρβις όσο "να το έπαιρνα καινούριο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όχι ακόμα (πολύ σύντομα δυστυχώς), όμως ανέλαβα τα διαδικαστικά για σέρβις BlackBook (με όχι αυθεντική μπαταρία) συγγενή μου και ούτε μου ζητήθηκε η ορίτζιναλ, ούτε και πλήρωσα (πλήρωσε) για το σέρβις όσο "να το έπαιρνα καινούριο".

Το έστειλες στην Infoquest με την όχι αυθεντική μπαταρία και δεν σου είπανε τίποτα?

 

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου