Προς το περιεχόμενο

μπαταρια για macbook white


Προτεινόμενες αναρτήσεις

..δεν θα το φτιάξεις ποτέ.

αν πιάνεσαι από αυτό...το εξηγώ παρακάτω. Ότι θα σε σκίσουν. ΠΡΟΦΑΝΩΣ και θα στο φτιάξουν...τέτοιες περιπτώσεις περιμένουν ;D

Επαναλαμβάνω...μην διαδίδεις τη τύχη σου.

μου προτεινετε δηλαδη να παρω απο το εγχωριο μαγαζι κι οχι απο ebay με τουλαχιστον κανα 40αρι λιγοτερα φραγκα και μικροτερη εγγυηση ?γιατι?

Εγώ σου προτείνω, να δείς ΚΑΙ στο Εbay αλλά ΜΟΝΟ για Apple μπαταρία. Απλά να ξέρεις ότι εάν είναι μεταχειρισμένη, θα έχει τις ώρες πτήσης της.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ σου προτείνω, να δείς ΚΑΙ στο Εbay αλλά ΜΟΝΟ για Apple μπαταρία. Απλά να ξέρεις ότι εάν είναι μεταχειρισμένη, θα έχει τις ώρες πτήσης της.

 

Δεν πειράζει,μόνο σχάση μην γίνει...  ;D

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε τι τραβαμε με τα Apple.... :P

Kαλα κανω εγω που τα μονα Apples που εχω ειναι τα...original και βρισκονται στο ψυγειο μου! ;D

 

@ Siatrani:

http://en.wikipedia.org/wiki/Watt-hour

 

Οχι να μην αγορασεις μπαταρια απ'το eBay, ημαρτον. Για μπαταριες μιλαμε εδω, ολες ιδιες ειναι πανω-κατω, απο τα ιδια εργοστασια βγαινουν, απλα το λογοτυπο αλλαζει.

Οπως τα CDR, υπαρχουν 2 ή 3 εργοστασια που βγαζουν CDR, οι εταιρειες απλα παραγγελνουν μεγαλες ποσοτητες με το λογοτυπο τους πανω. Ενα Verbatim ή ενα Philips CDR μπορει να ειναι ακριβως το ιδιο προϊον βγαλμενο απο το ιδιο εργοστασιο, μονο που η Philips μπορει να το πουλαει 0.50 και η Verbatim 0.40.

Σου ξαναλεω λοιπον να κοιταξεις τα specs της μπαταριας σου και να αγορασεις μια με τα ιδια specs απο την Δησιο ή αλλο αναλογο καταστημα.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου ρε Ανέστη λεβέντη.

5 σελίδες thread για μπαταρία του Mac.

Που να ταν και μητρική.......

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειράζει,μόνο σχάση μην γίνει...  ;D

Η σχάση -συνήθως- γίνεται στο πορτοφόλι μας...αλλά τότε είναι αργά ;D

 

Που να ταν και μητρική.......

Δές το...σαν...πατρική...φροντίδα προς τον ΟΡ ;D ;D

 

τι μπορει να συμβει?

Η δεύτερη είναι μία χαρά

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες δηλαδή ότι για δύο ίδιους υπολογιστές με το ίδιο πρόβλημα (πχ, μητρική), που είναι και οι δύο ΕΚΤΟΣ εγγύησης, θα ζητήσουν πολύ περισσότερα χρήματα (για την ίδια ακριβώς δουλειά) στον ιδιοκτήτη του υπολογιστή με τη "μαϊμού" μπαταρία; Αν καταλαβαίνω καλά, κατηγορείς την αντιπροσωπία για αθέμιτες μεθόδους; ΟΚ, κάτι παραπάνω θα ξέρεις, αλλά νομίζω ότι εφόσον δεν μπορείς να το αποδείξεις, το χόντρυνες πάρα πάρα πολύ.

Επικαλείσαι την πείρα σου σαν επιχείρημα και όταν καλείσαι να το στηρίξεις, λες αυτό που είπες... Εγώ αν ήμουν η Infoquest Θα είχα πρόβλημα με αυτό που είπες πάντως! ;)

 

 

Σε ό,τι αφορά στον OP, αν είναι αντός εγγύησης, αλλάζει το πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου