Προς το περιεχόμενο

μπαταρια για macbook white


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωραια τοτε γιατι οχι καινουρια απο ebay?σαν αυτες που παραθεσα πιο πανω

Πάτα το κουμπί της αγοράς βρε αδερφέ γιατί θα αρπαχτούμε και για τις κωλoμπαταρίες μου φαίνεται......

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ωραια τοτε γιατι οχι καινουρια απο ebay?σαν αυτες που παραθεσα πιο πανω

Μπαταρια απο eBay? Αν ειναι τοσο σπανια (ελικοπτερου ας πουμε....) ε αγορασε την απο eBay! ;D

Ρε κολλημα με το eBay. Θες οπωσδηποτε να γραφει πανω Apple, ετσι? Δεν εξηγειται αλλιως...

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρεθεσα δυο μπαταριες

η μια apple και η αλλη οχι

αρα ειναι προφανες τι με ενδιαφερει

να κανω τη δουλεια μου με ασφαλεια κι οσο το δυνατον με λιγοτερο κοστος σε ολους τους τομεις .για αυτο ζητησα την αποψη σας ,μηπωσ καποιος ειχε εμπειρια και μπορουσε να με καθοδηγησει λιγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου, αγορασε μια μπαταρια απο τον Δησιο να τελειωνεις. 6 σελιδες γραφουμε.

Ειναι δυνατον να αγορασεις μπαταριες στο eBay απο UK? Ελεος....

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αν ήμουν η Infoquest Θα είχα πρόβλημα με αυτό που είπες πάντως! ;)

Όπως είπα, έχω ένα (πολύτιμο) Χserver. Κάποια στιγμή, η ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΗ του μπαταρία, άναψε κόκκινο λαμπάκι. Όπως πάλι είπα, έχω δικό μου τεχνικό (που προέρχεται από τη παλιά Rainbow). Zήτησα λοιπόν από τη Infoquest, να μου στείλουν μία μπαταρία...και η απαίτησή τους, ήταν να τους στείλω τον Server... 8) ::) ::)

H επόμενή μου κίνηση, ήταν να ψάξω στο Ebay για γνήσια μπαταρία και βρήκα...Για καλή μου τύχη, βρήκα επίσης μία εταιρική παραγγελία για 250 pcs προς την Infoquest... ;)

Όπως μπορείς να καταλάβεις, την επόμενη μέρα, είχα τη μπαταρία στο γραφείο μου...γιατί και ο άγιος φοβέρα θέλει.

Δεν προσπαθώ να στηρίξω τίποτα...γιατί δεν με ενδιαφέρει. Όποιος θέλει, ακούει, κρίνει και συγκρίνει...και πράτει.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες δηλαδή ότι για δύο ίδιους υπολογιστές με το ίδιο πρόβλημα (πχ, μητρική), που είναι και οι δύο ΕΚΤΟΣ εγγύησης, θα ζητήσουν πολύ περισσότερα χρήματα (για την ίδια ακριβώς δουλειά) στον ιδιοκτήτη του υπολογιστή με τη "μαϊμού" μπαταρία; Αν καταλαβαίνω καλά, κατηγορείς την αντιπροσωπία για αθέμιτες μεθόδους; ΟΚ, κάτι παραπάνω θα ξέρεις, αλλά νομίζω ότι εφόσον δεν μπορείς να το αποδείξεις, το χόντρυνες πάρα πάρα πολύ.

Επικαλείσαι την πείρα σου σαν επιχείρημα και όταν καλείσαι να το στηρίξεις, λες αυτό που είπες... Εγώ αν ήμουν η Infoquest Θα είχα πρόβλημα με αυτό που είπες πάντως! ;)

 

 

 

 

Όπως είπα, έχω ένα (πολύτιμο) Χserver. Κάποια στιγμή, η ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΗ του μπαταρία, άναψε κόκκινο λαμπάκι. Όπως πάλι είπα, έχω δικό μου τεχνικό (που προέρχεται από τη παλιά Rainbow). Zήτησα λοιπόν από τη Infoquest, να μου στείλουν μία μπαταρία...και η απαίτησή τους, ήταν να τους στείλω τον Server... 8) ::) ::)

H επόμενή μου κίνηση, ήταν να ψάξω στο Ebay για γνήσια μπαταρία και βρήκα...Για καλή μου τύχη, βρήκα επίσης μία εταιρική παραγγελία για 250 pcs προς την Infoquest... ;)

Όπως μπορείς να καταλάβεις, την επόμενη μέρα, είχα τη μπαταρία στο γραφείο μου...και ο άγιος φοβέρα θέλει.

 

 

Η απάντησή σου δεν έχει καμία σχέση με αυτό που είπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάντησή σου δεν έχει καμία σχέση με αυτό που είπα.

Η απάντησή μου λέει, ότι δεν με ενδιαφέρει τι θα πεί η Infoquest

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάντησή σου δεν έχει καμία σχέση με αυτό που είπα.

 

Η απάντησή μου λέει, ότι δεν με ενδιαφέρει τι θα πεί η Infoquest

 

http://www.patakis.gr/viewshopproduct.aspx?id=598166

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάντησή μου λέει, ότι δεν με ενδιαφέρει τι θα πεί η Infoquest

 

Περίεργο, γιατί τόση ώρα νόμιζα ότι συζητούσαμε τι θα πει η Infoquest... ;)

 

edit: Blue, νομίζω ότι δεν είναι ακριβώς έτσι στην περίπτωση αυτή. Anyway...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργο, γιατί τόση ώρα νόμιζα ότι συζητούσαμε τι θα πει η Infoquest... ;)

Σε εσένα ή στον ΟΡ...όχι σε εμένα ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου