Προς το περιεχόμενο

Αισθητική-Σφακιανάκης, διπλό ημίχρονο-τελικο.


neeq

Προτεινόμενες αναρτήσεις

neeq, όταν τελειώσεις με αυτό, θα ήθελα να με πείσεις γιατί οι αγκινάρες είναι καλύτερο φαγητό από τα σκατά, καθώς ούτε οι αγκινάρες μου αρέσουν.

 

Νομίζω, δεν ειμαι και τελείως σίγουρος, ότι η αναλογία σου είναι ολίγον τι υπερβολική.  :)

Εε, δεν νομίζεις;

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

neeq, όταν τελειώσεις με αυτό, θα ήθελα να με πείσεις γιατί οι αγκινάρες είναι καλύτερο φαγητό από τα σκατά, καθώς ούτε οι αγκινάρες μου αρέσουν.

 

Μάλιστα, αναμένουμε εναγωνίως. Αν και υποθέτω θα σου απαντήσει πως ..... ''γιατί να κάνω κάτι τέτοιο , αν ο ίδιος δεν έχεις ενδιαφερθεί μέχρι τώρα να το κάνεις για τον εαυτό σου''

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάντηση μου ηταν πολύ σοβαρή. Γιατι θεωρείς πως το να μη ξεχωρίζεις ποιοτικές διαφορές, οφείλεται στη "φύση" των τεχνών και όχι στην απαιδευτη κριτική σου ικανότητα?

 

Αν μη τι άλλο, υπάρχει ολόκληρος τομεας της φιλοσοφίας, που ασχολειται με την αισθητική της τέχνης, και σίγουρα δε χρησιμοποιούν κομπιουτερακι για να μετρούν πωλήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α μπράβο.

 

Το να μη μου αρέσει ούτε το μαρτύριο της σταγόνας αλλά ούτε το σπανακόρυζο δεν τα καθιστά ισοδύναμα.

 

Τώρα αν το πρόβλημα (?) έχει προκύψει επειδή ο nd είπε "σκατά"...τί να πω, αντικαταστήστε με σπανακόρυζο. ;D ;D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα είδα το βιντεάκι με τον σφακ....

τι να πω.....

και εγώ που νόμιζα ότι έχω τη χειρότερη προφορά στα αγγλικά μαζί με τον Σακη

απο τους Rotting Christ.... ;D ;D ;D ;D

 

εχω πεθάνει στα γέλια!!!!!!!!

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα αν το πρόβλημα (?) έχει προκύψει επειδή ο nd είπε "σκατά"...τί να πω, αντικαταστήστε με σπανακόρυζο. ;D ;D

ούτε το σπανακορυζο μου αρέσει. Κατα τα αλλα με κάλυψε ο neeq, σε ολα τα ερωτήματα, και σε βαθμό που αναρωτιέμαι εάν ακόμη υφίσταται για κάποιους θέμα αντιπαράθεσης.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάντηση μου ηταν πολύ σοβαρή. Γιατι θεωρείς πως το να μη ξεχωρίζεις ποιοτικές διαφορές, οφείλεται στη "φύση" των τεχνών και όχι στην απαιδευτη κριτική σου ικανότητα?

 

Αν μη τι άλλο, υπάρχει ολόκληρος τομεας της φιλοσοφίας, που ασχολειται με την αισθητική της τέχνης, και σίγουρα δε χρησιμοποιούν κομπιουτερακι για να μετρούν πωλήσεις.

 

Επέτρεψέ μου να μη βλέπω κάποια απάντηση ,ούτε σε αυτή σου τη τοποθέτηση ,αλλά ταυτόχρονα επ 'ουδενί δεν θέλω να χαλάμε και τη ζαχαρένια μας ,οπότε από μένα τέλος η κουβέντα  ;)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε πως δεν βλεπεις καποια απαντηση? Ο Neeq ηταν σαφης.

Με λιγα λογια η απαντηση του ηταν "οποιος καταλαβε, καταλαβε." ;D

Συμφωνω. 8)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου