Προς το περιεχόμενο

Αποχώρηση


Flipper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Sorry' date=' αλλά, γέλασα πάρα πολύ. Όχι με τον Flipper και τις απαντήσεις του, αλλά, με την αξία που έδωσες σε ένα Θέμα που έχει να κάνει με .... τις ηλεκτρικές σκάλες στο Μετρό !!!!!!!!! Από αυτό το Θέμα κρίνεις εσύ τον Flipper και τον οποιονδήποτε Flipper ως μουσικό; Είμαστε σε μουσικό site ή μήπως έχω μπει sto site του Notos Galleries; Sorry και πάλι, αλλά, στο noiz δεν μπαίνω για να μιλήσω για τις ηλεκτρικές σκάλες του Metro, ούτε και για τα ηλεκτρικά πιστολάκια, τα βαμμένα νύχια κλπ κλπ... Είναι άλλος ο σκοπός μου, εντελώς διαφορετικός.[/quote']

 

Έλα ρε συ τώρα, αφού το καταλαβαίνεις ότι το θέμα δεν ήταν οι σκάλες. Απλά ξεκινήσαμε ένα thread στο ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (ως εκ τούτου, ούτε κρίναμε κανέναν ως μουσικό ούτε τίποτα τέτοιο) και συζητούσαμε για πράγματα που κάνουν διάφοροι γύρω μας και τα θεωρούμε απαράδεκτα, όπως πχ το να πετάνε σκουπίδια κάτω κλπ. Αυτό δηλαδή είναι κακό να συζητηθεί; Πού είδες να λέμε ότι ο Flipper είναι μάπα μουσικός; Κάτι τέτοιο προφανώς θα ήταν παράλογο, αλλά δεν το κάναμε. Επίσης: διάβασες ΟΛΟ το thread;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν γουστάρω να μου απαντούν ημιμαθείς και ξερόλες και αοριστολόγοι σαν τον Wow! και να γεμίζουν τα Τhreads που ανεβάζω με παντελώς άσχετες πληροφορίες.

 

Για το ότι λυμαίνουμε τα thread σου με άσχετες πληροφορίες και για το ότι είμαστε 100% εκτός θέματος έχεις κατηγορήσει μέχρι και τον yameth.

 

Τελικά, άλλαξα γνώμη, καλύτερα κάτσε, θα προσφέρεις πολλά.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καταγγέλλω τον Fleameil για απρεπέστατη συμπεριφορά.

 

Περιμένω την συγνώμη του ή την επέμβαση των mods.

 

Αν ήταν να ζητάμε συγνώμη εσύ θα έπρεπε ακόμη να γράφεις!

 

Όποιος θέλει να φύγει να φύγει. Αν θέλει να το κάνει θέμα δεν θέλει να φύγει.

 

Εγώ δεν σε πρόσβαλα.

Δεν σου έδειξα πισινούς.

Δεν έφτασα εκεί.

Εκεί είναι και η διαφορά μας.

 

Υπάρχουν τόσα άλλα site σαν το Noiz,

αλλά σε αυτά δεν συμβαίνει το μακελειό που συμβαίνει εδώ.

Αναρωτήθηκες γιατί;

 

Τέλος, δεν είσαι εσύ ο αρμόδιος να δείχνεις στα μέλη του Noiz την πόρτα της εξόδου :wink:

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος' date=' δεν είσαι εσύ ο αρμόδιος να δείχνεις την πόρτα της εξόδου του Noiz.[/quote']

 

Βεβαίως είναι αρμόδιος για να την δείχνει, όπως και ο καθένας μας. Δεν είναι αρμόδιος για να σπρώχνει κάποιον μέσα από αυτή, αλλά το παλεύετε το θέμα Σαββατιάτικα...

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος' date=' δεν είσαι εσύ ο αρμόδιος να δείχνεις την πόρτα της εξόδου του Noiz.[/quote']

 

Βεβαίως είναι αρμόδιος για να την δείχνει, όπως και ο καθένας μας. Δεν είναι αρμόδιος για να σπρώχνει κάποιον μέσα από αυτή, αλλά το παλεύετε το θέμα Σαββατιάτικα...

Στο σπίτι κάποιου άλλου διώχνει ο ένας επισκέπτης τον άλλον; 8O :lol: :lol:

 

Την φωτό με τους κόλους που έθεσε εδώ μέσα την βλέπεις σωστή; :?: :!:

 

Να αρχίσουμε όλοι να ποστάρουμε μερικές; :idea: :!:

Είμαι έτοιμος … :wink:

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν τόσα άλλα site σαν το Noiz' date='

αλλά σε αυτά δεν συμβαίνει το μακελειό που συμβαίνει εδώ.

Αναρωτήθηκες γιατί; [/quote']

 

Αυτό που αναρωτιέμαι εγώ φίλε μου Ιχνηλάτη είναι ο λόγος για τον οποίο γίνεται συνεχής αναφορά σε άλλα fora συναφούς θεματολογίας με το Noiz. Αυτό το "αλλού δεν γίνοτναι αυτά, είναι καλύτερα, είναι σοβαροί οι άνθρωποι" δεν βοηθά κανέναν! Δεν το λέω μόνο για σένα, το λέω για οποιονδήποτε το έχει αναφέρει κατά καιρούς.

 

Αν κάποιος πιστεύει ότι το "μακελειό" του Noiz δεν του ταιριάζει και αλλού έχει βρει καλύτερες συνθήκες, ανθρώπους, μουσικούς, οτιδήποτε τότε το λογικό είναι και να στραφεί αλλού. Δεν το λέω δείχνοντας καμία πόρτα αλλά πραγματικά αυτό υπαγορεύει η δική μου λογική. Η εμμονή της προσκόλλησης σε μια μη αρεστή κατάσταση μου φαίνεται το λιγότερο μαζοχιστική! Το κακό είναι ότι πολλοί πετάνε την ατάκα, λίγοι την πραγματοποιούν. Έτσι, βλάπτουν την κοινότητα του Noiz (πρήζωντας τα συκώτια των μελών) και τον εαυτό τους (μένοντας εγκλωβισμένοι σε ένα χώρο που αποστρέφονται).

 

Πάντα φιλικά μιλώντας (άλλωστε δεν έχουμε και προηγούμενα) και ελπίζωντας να μείνεις και να συνεχίσεις να συνεισφέρεις...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος' date=' δεν είσαι εσύ ο αρμόδιος να δείχνεις την πόρτα της εξόδου του Noiz.[/quote']

 

Βεβαίως είναι αρμόδιος για να την δείχνει, όπως και ο καθένας μας. Δεν είναι αρμόδιος για να σπρώχνει κάποιον μέσα από αυτή, αλλά το παλεύετε το θέμα Σαββατιάτικα...

Στο σπίτι κάποιου άλλου διώχνει ο ένας επισκέπτης τον άλλον; 8O :lol: :lol:

 

Την φωτό με τους κόλους που έθεσε εδώ μέσα την βλέπεις σωστή; :?: :!:

 

Να αρχίσουμε όλοι να ποστάρουμε μερικές; :idea: :!:

Είμαι έτοιμος … :wink:

 

Ιχνηλάτη, αν θέλεις να διατηρήσουμε τις αναλογίες, ο fleamail δεν είναι επισκέπτης, είναι επιστάτης. Δεύτερον, δεν άρχισε αυτός τις προσβολές. Τρίτον μην απειλείς ότι είσαι έτοιμος, διότι είναι πολύ φτηνό. Δεν μπορείς από τη μια να μιλάς για "σπίτι" και αμέσως μετά να πετάς αυτή την απειλή. Ουδείς έδειξε καμία φωτογραφία σε εσένα, ο μόνος λόγος που συντάσσεσαι στην παρανοϊκή κατάσταση που έχει δημιουργήσει ο sakis_music και ο flipper είναι επειδή είσαι πνεύμα αντιλογίας. Ηρέμησε και θυμήσου ποιος είσαι πριν αρχίσεις να συμπεριφέρεσαι σαν αυτούς.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ντε.... εγώ λέω όσοι έχουν αντίρρηση με πολλά πράγματα να κάνουν μεταξύ τους ομαδούλες επί 5 άτομα και να πάνε σε κάνα μίνι φούτμπωλ γηπεδάκι να βγάλουν τα αποθημένα τους, από το να μας πρίζουν Σαββατιάτικα με θέματα άντε μη πώ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: είναι και αυτό μιά μορφή εκτόνωσης!

(είναι αυτό που λέει το ανέκδοτο, με ζάλησαν τα παιδιά και τα έβγαλα έξω να παίξουν)

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιχνηλάτη, αν θέλεις να διατηρήσουμε τις αναλογίες, ο fleamail δεν είναι επισκέπτης, είναι επιστάτης

 

Δεν μου πήγε το μυαλό. Πού να το περίμενα … :lol:

 

Δεύτερον, δεν άρχισε αυτός τις προσβολές.

 

Τις συνεχίζει όμως, και μάλιστα άσχημα, :evil:

χοντραίνοντας περισσότερο την κατάσταση,

αν και … επιστάτης (και μη χειρότερα) … :lol:

 

Δεν μπορείς από τη μια να μιλάς για "σπίτι" και αμέσως μετά να πετάς αυτή την απειλή.

 

Ο λόγος που παραλίγο να το κάνω,

είναι πως πολλές φορές δεν καταλαβαίνουμε τι κάνουμε,

εκτός και αν κάποιος κάνει το ίδιο σε εμάς.

Τότε τα βλέπουμε όλα. :wink:

 

είσαι πνεύμα αντιλογίας

 

α, σε ευχαριστώ πολύ .. 8)

 

Ηρέμησε και θυμήσου ποιος είσαι πριν αρχίσεις να συμπεριφέρεσαι σαν αυτούς.

 

Μα για αυτό έχω γίνει έξω φρενών. :evil:

Γιατί βλέπω εσάς να συμπεριφέρεσθε πολύ χειρότερα από αυτούς,

και δεν αρμόζει σε mods.

 

Σε παρακαλώ σβήσε την φωτο με τους ξεβράκωτους. :twisted: :twisted:

 

Ε, πώς να το κάνουμε ρε eye ;;;;

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου