Προς το περιεχόμενο

Little Big Trouble


Jazzjoker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Από τα πιο όμορφα, μεστά, μελωδικά, εμπνευσμένα παιξίματα σου- ίσως το καλύτερο που έχεις παρουσιάσει  8)

 

Ο ήχος δε, μούρλια- αλλά έτσι είναι φίλος, άμα ο άνθρωπος παίζει με το σωστό όργανο... (7ενδερ).  ;D   

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Να βάλω και εγώ τη δική μου βελονιά στο πλέξιμο  ;D του εγκωμίου σου.

 

Άψογος σε όλα. Και υπηρετείς το είδος σου πιστά, και καταφέρνεις να βάζεις μέσα τη δική σου προσωπικότητα.

 

Παρά τις φτωχές γνώσεις μου περί το ιδίωμα, απολαμβάνω τις δουλειές σου και την εκφραστική σου επάρκεια. Προσυπογράφω όλα τα... πουλόβερ που έπλεξαν οι προλαλήσαντες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω ρε παιδιά. Με έχετε σκλαβώσει. Ξανάμανά ευχαριστώ σας. Δε γράφω άλλο για ευχαριστίες γιατί παραέπεσε bump και έχουμε τα εξαιρετικά νέα entries του Σταύρου και του Γιώργου οπότε παραδίδω σκυτάλη.

 

Να είστε όλοι καλά.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα προσθέσω τίποτα...δεν χρειάζεται. Απλά μία απορία (που είναι και προσωπική μου ερώτηση)...ώρες-ώρες, δεν σου λείπει ένας πληκτράς από δίπλα?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ώρες-ώρες, δεν σου λείπει ένας πληκτράς από δίπλα?

 

Όχι ιδιαιτέρως. Αυτό που μου πραγματικά μου λείπει είναι ένας μπασίστας με ήχο και παρουσία ο οποίος θα γεμίζει και τα κενά και φυσικά ένας ντράμερ που θα λειτουργεί ανάλογα.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ωραίο χαλαρωτικό πράμα ήταν αυτό?  ;D  ;D  Αυτό τα ρημάδια τα major ballads δεν παίζονται... Στολισμένο με τον super JJ ήχο και τις γνωστές blues πινελιές του..

 

Από τις φράσεις σου προτιμώ αυτές με τις λιγότερες νότες. Το μόνο που λίγο με ξένισε, είναι κάποιες φράσεις που κατεβάζεις, αρκετά scalar, παιγμένες με legato κυρίως (αν άκουσα καλά) οι οποίες είναι κάπως επαναλαμβανόμενες ως περιεχόμενο και τεχνοτροπία.

 

Άν βελτιώσεις και αυτό, ανεβαίνεις επίπεδο αμέσως!

 

H ουσία είναι ότι έχεις το προσωπικό σου στυλ, το οποίο γίνεται αντιληπτό στο πρώτο άκουσμα και ως γνωστόν, είναι πολύ μεγάλη υπόθεση !! Μπράβο Σπύρο!!

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου