Προς το περιεχόμενο

Noizia - Μεγάλος διαγωνισμός συγκροτημάτων. Γίνε κι εσύ Star


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator

Παρα λιγο να πιστεψω οτι ηταν πρωταπριλιατικο αστειο. ??? :P

 

Τελικά είναι τόσο απίθανο για τα δεδομένα του Noiz να είναι αλήθεια ένας Μεγάλος διαγωνισμός συγκροτημάτων;

Τόσο σίγουροι μου φανήκατε που θα κάνω ένα poll να δω πόσοι το έχαψαν. Πιθανόν ένας... άντε δύο. Νέα μέλη.

Μα τι φταίει γιατρέ μου; ;D

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά είναι τόσο απίθανο για τα δεδομένα του Noiz να είναι αλήθεια ένας Μεγάλος διαγωνισμός συγκροτημάτων;

Τόσο σίγουροι μου φανήκατε που θα κάνω ένα poll να δω πόσοι το έχαψαν. Πιθανόν ένας... άντε δύο. Νέα μέλη.

Μα τι φταίει γιατρέ μου; ;D

Αυτο το Poll που θα κανεις φροντισε να εχει και ανιχνευτη ψευδους για πιο........"σωστα" αποτελεσματα  ;) ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια, να υπάρχει δυνατότητα καταγγελίας για θετικές και αποθετικές ζημίες που προσωπικώς υπέστην βασιζόμενος σε ψευδείς δηλώσεις που έγιναν δημοσίως από τον διαχειριστή ενός forum που προσωπικώς ανέκαθεν θεωρούσα σοβαρό και έγκυρο;

 

Θα ρωτήσω τον star.

Λακηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Elews poia...ke kala tora mwlis 8ymh8hkan wth mpori na diloso kh ego lainai wtoi ine plaka.Antai rai maswni....poite wti fwbastai na prww8oisaitai ena paidi me wlw to paketo (eksipnada,fwnh,kiliakous σιξ πακ,wrganwpextois,psarwtoufaikas) mwnw ke mwnw lwgw ton poloithkon tou katabwlon ke ton anteiempwrikon tou syn8eseon.STONER RAI  >:(

 

Τόσο σίγουροι μου φανήκατε που θα κάνω ένα poll να δω πόσοι το έχαψαν. Πιθανόν ένας... άντε δύο. Νέα μέλη.

 

Αρκετοί νέοι θα ψάρωσαν αλλά αμέσως σκέφτηκαν ''Αν είναι trolling  οι παλιές καραβάνες θα μους κατασπαράζουν τα σωθηκά επι 54 σελίδες'' ;D ;D

 

 

Δεν έπρεπε να πέσει σπαμάρισμα από την αρχή πάντως και το κείμενο πρεπει να ήταν λίγο περίσσοτερο αληθοφανές!

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει κανείς κανα τηλέφωνο για pizza? Και ίσως κάποιο σχόλιο και άποψη για την καλύτερη pizza στην Ελλαδα εκτος των σπιτικών?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει κανείς κανα τηλέφωνο για pizza? Και ίσως κάποιο σχόλιο και άποψη για την καλύτερη pizza στην Ελλαδα εκτος των σπιτικών?

 

Φιλος, αι πιτσαι και αι κρεπαι αι σπιτικαι, δεν ενδεικνειται διοτι θελουν θερμοκρασιας ανω των 300 βαθμων κελσιου για να δημιουργηθουν και κανενας σπιτικος φουρνος δεν ενεχει τοιαυτας θερμοκρασιας.

Για τηλεφωνα και αλλα τοιουτα δεν γνωριζω...ας βοηθησουν οι εμπειροτεροι.

Ελπιζω να βοηθησα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πάντως θα είχε πλάκα να γίνει ένα τέτοιο event με live κλπ..

 

Ναι... Κάτι του στιλ: «Ο πιο high gain κιθαρίστας θα κερδίσει μια παντόφλα της αρεσκείας του. Η μέτρηση θα γίνει από εδική επιτροπή εφοδιασμένη με τελευταίας τεχνολογίας ντεσιμπελόμετρο. Για το κοινό, δώρο από μια ωτοσκόπιση.»  ;D

 

ΥΓ: Και έχω μερικούς στα υπ' όψιν για υποψήφιους νικητές  ;D ;D ;D ;D

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, μόλις έμαθα ότι αυτό

 

Η κριτική επιτροπή θα περιλαμβάνει κυρίως μουσουργούς εκτός Noiz αλλά και μία συμμετοχή έκπληξη.

 

Φίλε Samy ας μην κοροϊδεύουμε. :)

 

ψάρωσε δύο επώνυμα μέλη από αντίπαλο crew.

 

Είμαι μπροστά ρε.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου