Προς το περιεχόμενο

Oι Rolling Stones κουράστηκαν... (ή το κούρασαν)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Waterfall-K,τελικά δεν μας είπες...

Σου άρεσε το καινούριο album των Deep Purple;

Φυσικα και σας ειπα. Αν διαβαζες το ποστ για το νεο τους αλμπουμ θα ειχες διαβασει τη γνωμη μου και πολλα αλλα.

 

Τώρα πώς θα μπορούσε κανείς να εκφέρει αρνητική γνώμη για μπάντα που έχει ήδη τη δισκογραφία της ΚΑΙ έχει πάει να τη δει και live, μόνο ο τούρμπο εγκέφαλός σου το καταλαβαίνει.  ;D

Ενω ο δικος σου εγκεφαλος βρισκει πιο λογικο καποιος (σαν κι εσενα) να μην εχει ακουσει δισκογραφια μιας μπαντας και να μην την εχει δει live ποτε και απο πανω να την κρινει και αρνητικα!

 

Ε λοιπον, "Ειστε πολυ ωραιος τυπος Κυριε μου!" που λεει και ο Ζουγανελης στη γνωστη διαφημιση...laugh300.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 262
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Waterfall-K,τελικά δεν μας είπες...

Σου άρεσε το καινούριο album των Deep Purple;

 

pmpl.gifpmpl.gifpmpl.gifpmpl.gifpmpl.gifpmpl.gifpmpl.gif

 

ΘΕΟΣ!

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΘΕΟΣ!

Εγω θα ελεγα "τυφλος"... blind.png

 

Φυσικα και σας ειπα. Αν διαβαζες το ποστ για το νεο τους αλμπουμ θα ειχες διαβασει τη γνωμη μου και πολλα αλλα.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλεπω να εχω καποιο κολλημα.

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ... Έχεις κι εσύ χιούμορ πάντως... Μπράβο... ;)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι εχω χιουμορ το ξερω. Το κολλημα που εχω αν μπορεις να μου εξηγησεις.

Εκτος κι αν θεωρεις κολλημα να ακουω DP ή να απανταω σε καθε απιστευτη χαζομαρα που διαβαζω εδω μεσα. Αυτο το τελευταιο μαλλον ναι ειναι λιγο κολλημα, βλεπεις οταν διαβαζω μπαρουφες και ιδιαιτερα σε ενα μουσικο φορουμ δεν μπορω να μην απαντησω.

Παρα πολλοι αλλοι το καταφερνουν, βαριουνται να ασχοληθουν. Κακως κατα τη γνωμη μου γιατι ετσι μενουν οι μπαρουφες αναπαντητες και μας διαβαζουν και μικρα παιδια, και σε μερικα απ'αυτα μπορει να τους "κατσει" στο μυαλο οτι ο Bach ειναι υποδεεστερος συνθετικα απο τους...Beatles. Ετσι, ενα "τυχαιο" παραδειγμα φερνω...

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ χμμμ...πως να στο πω ευγενικά βρε Νίκο...  ;D

 

Αλλά μήπως υπερβάλεις λιγάκι; Δεν τους λες και «κατηγορία φτερού» τέλος πάντων, τόσο αναφορικά με τους RS... όσο και στην γενικότερη προσφορά τους στο rock/ hard rock. Και προσωπικά δεν μου αρέσει να μπαίνουν οι μπάντες στην «πλάστιγγα». Ο καθείς έχει την ιστορία και την συνεισφορά του.  

 

Έχουν γράψει και οι DP τα χιλιάδες χιλιόμετρα τους...    

 

Ενταξει ας στο πω αλλοιως αν το ροκ ν ρολλ ηταν ο ....Χριστιανισμος...οι Beatles θα ηταν ο ΘΕΟΣ ,οι RS ο ΧΡΙΣΤΟΣ,οι Zepellin  η Παναγια και οι DP ...o  Aγιος Χαραλαμπος.... ;D

 

Kαλος Αγιος αλλα μακραν.....απο τους αρχηγους.... ;D

 

Κακα τα ψεμματα για να εισαι το αντιπαλο δεος της μεγαλυτερης μπαντας ολων των εποχων (Beatles) ....κατι πρεπει να αξιζεις....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ναι... το πρόβλημα είναι ότι:

 

α. Δεν έχουμε την παραμικρή ιδεά για το αν μπορείς να ξεχωρίσεις μια μπαρούφα, από κάτι που δεν είναι.

β. Ως τώρα (σε αυτό το θρεντ) πήρες τη γνώμη ενός ανθρώπου και την έβγαλες μπαρούφα... επί τι ευκαιρία: Δε μου πολυαρέσουν οι Rolling Stone. Δε τη βρίσκω ρε παιδί μου μαζί τους... Ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα (καταλαβαίνεις που το πάω?)

γ. Για 5 σελίδες να μιλάς για το ίδιο πράγμα... εεε... κώλυμα λέγεται αυτό, πώς να το κάνουμε;

δ. Άσε που τέλικα προσβάλεις (αυτό με τις μπαρούφες, πχ)

 

ΥΓ. κόψε κάτι ρε συ Νίκο... Είπαμε αλλά όχι κι έτσι...  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχουμε την παραμικρή ιδεά για το αν μπορείς να ξεχωρίσεις μια μπαρούφα, από κάτι που δεν είναι.

Να μιλας για τον εαυτο σου κυριε μεγαλο-συνθετα. Το οτι δεν εχεις την παραμικρη ιδεα σε πολλα αυτο το εχουΜΕ καταλαβει, αλλα δεν το κανουμε και θεμα.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου