Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και δεν έχω ακόμα κλείσει ακομα εναν χρόνο ως μέλος, αν και οι μουσικές μου γνώσεις ειναι πενιχρες, επιτρέψτε μου να πω οτι το Noiz ειναι κατα την άποψη μου, ένα εκπληκτικό, υψηλού επιπέδου forum, οι δε τακτικοί σχολιαστές κατα κανόνα απολαυστικοι, τόσο ως προς την ουσία των πραγμάτων, αλλά και ως προς τη φόρμα, τη γραφή. Πραγματικά, απολαμβανω τα κείμενα στο forum ακόμα και αν αυτά απλώς περιγράφουν κάθε ποτέ θα πρέπει να αλλάζεις χορδές.

 

Η ταπεινή μου άποψη, συμβαδίζει με αυτή των διαχειριστών. ΟΧΙ πολιτική στο Noiz. Γιατί? Για τον ίδιο λόγο που υποστηρίζω το ΟΧΙ πολιτική στον αθλητισμό.

 

Υποστηριζω λοιπον να συνεχισουμε να απολαμβάνουμε το forum ως εχει και να αποδεχθούμε τη μεχρι τωρα σοφή προσέγγιση των διαχειριστών.

 

Τις καλησπέρες μου σε όλους

 

It's all right ma, I'm only bleeding

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 168
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν και δεν έχω ακόμα κλείσει ακομα εναν χρόνο ως μέλος, αν και οι μουσικές μου γνώσεις ειναι πενιχρες, επιτρέψτε μου να πω οτι το Noiz ειναι κατα την άποψη μου, ένα εκπληκτικό, υψηλού επιπέδου forum, οι δε τακτικοί σχολιαστές κατα κανόνα απολαυστικοι, τόσο ως προς την ουσία των πραγμάτων, αλλά και ως προς τη φόρμα, τη γραφή. Πραγματικά, απολαμβανω τα κείμενα στο forum ακόμα και αν αυτά απλώς περιγράφουν κάθε ποτέ θα πρέπει να αλλάζεις χορδές.

 

Η ταπεινή μου άποψη, συμβαδίζει με αυτή των διαχειριστών. ΟΧΙ πολιτική στο Noiz. Γιατί? Για τον ίδιο λόγο που υποστηρίζω το ΟΧΙ πολιτική στον αθλητισμό.

 

Υποστηριζω λοιπον να συνεχισουμε να απολαμβάνουμε το forum ως εχει και να αποδεχθούμε τη μεχρι τωρα σοφή προσέγγιση των διαχειριστών.

 

Τις καλησπέρες μου σε όλους

 

It's all right ma, I'm only bleeding

 

Είπε, κλείνοντας με ένα στιχάκι του Bob Dylan.

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@RayDTutto

 

Ειλικρινά, το έχεις όλο λάθος.

 

- Δεν ψάχνω φίλους, άλλοι παριστάνουν ότι είναι.

- Δεν μιλώ με σοφιστείες (αποχώρησε ένας προς ενημέρωσή σου, και αν έχω κάποιο πρόσφατο έλλειμα πληροφόρησης, άντε να αποχώρησαν δύο ή τρεις.. αμελητέο νούμερο όπως έγραψα).

- Δεν αναζητώ συζητητές. Έχω αρκετούς, δηλαδή σχεδόν όλους για την ακρίβεια.

- Δεν επιδιώκω την ανατροπή της απόφασης της Διεύθυνσης, ούτε άνοιξα εγώ αυτό το thread. Όπως και εσύ, απλά γράφω τη γνώμη μου στο thread που άνοιξε κάποιος άλλος... αν η Διεύθυνση δεν έκρινε ως πρέπον να υπάρχει το thread (φαντάζομαι ότι) θα το είχε σβήσει.

 

Τώρα, επειδή βλέπω ότι είσαι έξυπνος, δεν μπορώ απλά να δεχθώ ότι δεν τα καταλαβαίνεις τα παραπάνω. Νομίζω ότι έχεις πρόβλημα μαζί μου (δικαιολογημένα ίσως) και δεν διαβάζεις πραγματικά τι γράφω.

 

Προς περαιτέρω ενημέρωσή σου (και περαιτέρω υποστήριξη της ιδέας ότι ούτε για φίλους ψάχνω, ούτε για συζητητές), μερικές ώρες πριν το ποστ σου ζήτησα την εξαίρεσή μου από την ομάδα που συμμετέχει στις πολιτικές συζητήσεις. Ίσως θα ήθελες να ξανασκεφτείς το αν ισχύουν αυτά που διατύπωσες.

 

Συντάσσομαι με τον Vkbob και δυστυχώς και με τον άλλονε τον ακατανόμαστο. Φτου. Μάλλον πρέπει να το κοιτάξω.

 

Ακριβώς. Τόσο κακό έχουν κάνει οι πολιτικές συζητήσεις... βρεθήκαμε να συμφωνούμε σε αρχές εγώ με τον atreu...

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Βεβαίως, είναι αλήθεια ότι στη βαλκανοθωμανομπαρόκ

 

Κοίτα αδελφέ, εδώ μέσα στο πόρδουμ ,έχω έναν καπλαμά  ;D που ανέχομαι να με λέει Βουλκάνιο κλπ κλπ ,αν πρόκειται να σε αντέξω σα δεύτερο κατσαπλιά, οφείλεις να μου το αποδείξεις,σα τον άλλο .

Δεν τρέχει τπτ ,τιμή μου και καμάρι μου να είμαι και να  αισθάνομαι  βουλκάνιος

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω μετρωντας μια 10ετια σαν μελος του noiz μπορω να πω οτι γνωρισα αποχωρούντες η μη συμμετέχοντες ενεργα προσωπικα ολα αυτα τα χρονια, δηλαδη φυσικη γνωριμια, ειμαστε φιλοι και πολλες φορες τους κατηγορησα για υπερβολικη σταση απεναντι στο noiz και καποιες παρεξηγησουλες που πολλες φορες γινονται λογω και του γραπτου λογου.

Δεν νομιζω το noiz, οι συντελεστές και οι ανα καιρους modulator οπως εχω ξαναπει ειχαν ευθυνη γι αυτο.

Ειναι υποκειμενικοι οι λογοι και υπερβολικοι τουλαχιστο γι αυτους που ξερω οτι δεν ειναι ενεργοι, ομως αναγνωριζουν την εν γενη σημασία του noiz και το ποσο έχουν ωφεληθει και αυτοι απο την ολη διαδικασία.

 

Δεν εχω κανενα λογο να τα γραψω αυτα για να γινω αρεστος η για να υποδειξω κατι.

 

Αλλα αυτο δεν αλλαζει οτι αυτα ειναι γεγονότα.

Δεν πρεπει να ξεχναμε οτι το site δεν ειναι αυτοδιαχειριζομενο στεκι, ανηκει σε καποιον ,ειναι επιτυχημένο, θεσμικό θα έλεγα στους μουσικους κυκλους, καθεστώς, επιβιωνει και μεγαλώνει, εμπλουτιζεται και κραταει τον χαρακτηρα του που το κανει τοπο προσελκυσης και συγχρωτισμου μουσικων και φυσικα κανει παμπλουτο και αρεστο στις γυναικες για τα πλουτη του τον ιδιοκτητη λολ

 

Το site λοιπον εχει ιδιοκτησια και κανονες και πολυ καλα κανει.

Αλλιως δεν θα ηταν αυτό που είναι.

 

Βασικα γραφω για να περασει η ωρα, συγχωρεστε με,

Δεν λεω κατι πρωτότυπο το ξερω.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά είναι pretty pathetic να νομίζεις ότι "κάνεις φίλους" γενικά, οπουδήποτε στο ίντερνετ. Και, όχι, αυτός με τον οποίο συμφωνείτε σε διάφορα θέματα στο φόρουμ και με π.μ. δεν είναι "φίλος" σου.

Υποθέτω ότι μάλλον είναι ζήτημα διατύπωσης αλλά ως έχει, μάλλον θα διαφωνήσω.

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου