Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 168
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Υποθέτω ότι μάλλον είναι ζήτημα διατύπωσης αλλά ως έχει, μάλλον θα διαφωνήσω.

 

Ομολογώ ότι συμφωνώ! (με εσένα Κώστα μου...).

 

Δεν είμαι σίγουρος ότι είναι θέμα διατύπωσης. Απλά ο καθένας φέρεται με άλλο τρόπο στη ζωή του και αλλιώς κάνει φίλους και αλλιώς τους υπολογίζει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Θα συμφωνήσω με Kostas-Όντιο.

Το να βρεις φίλους μέσω διαδικτύου δεν με ξενίζει καθόλου.

Το να κάνεις εχθρούς αντιθέτως (μέσω διαδικτύου) , μου ακούγεται πιο «έξω από τα νερά μου».

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να ψάχνεις φίλους στο internet είναι όντως pathetic, το να κάνεις φίλους ανθρώπους που γνώρισες από το internet είναι απόλυτα φυσιολογικό.

 

Εγώ βέβαια σας μισώ όλους και δεν θα αργήσει η μέρα που η βασιλεία μου επί της Γής θα γίνει πραγματικότητα. Αρκεί να ολοκληρώσω την doomsday device μου. Ξέρει κανείς κανά μαγαζί με ανταλακτικά για DIY doomsday devices;

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να ψάχνεις φίλους στο internet είναι όντως pathetic, το να κάνεις φίλους ανθρώπους που γνώρισες από το internet είναι απόλυτα φυσιολογικό.

 

Εγώ βέβαια σας μισώ όλους και δεν θα αργήσει η μέρα που η βασιλεία μου επί της Γής θα γίνει πραγματικότητα. Αρκεί να ολοκληρώσω την doomsday device μου. Ξέρει κανείς κανά μαγαζί με ανταλακτικά για DIY doomsday devices;

 

Δες εδώ, το μαγαζί το έχει ένας φίλος:

 

http://www.villainsource.com/doomsday.html

 

Υ.Γ. Εγώ έχω αγοράσει το The Z313 Zeppelin of Death

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να ψάχνεις φίλους στο internet είναι όντως pathetic, το να κάνεις φίλους ανθρώπους που γνώρισες από το internet είναι απόλυτα φυσιολογικό.

Έτσι, ναι.

Αν και με επιφύλαξη μιας και οι συνθήκες κοινωνικοποίησης από άνθρωπο σε άνθρωπο και από τόπο σε τόπο, ποικίλλουν.

 

Εγώ βέβαια σας μισώ όλους και δεν θα αργήσει η μέρα που η βασιλεία μου επί της Γής θα γίνει πραγματικότητα. Αρκεί να ολοκληρώσω την doomsday device μου. Ξέρει κανείς κανά μαγαζί με ανταλακτικά για DIY doomsday devices;

Αν σε ενδιαφέρει, μου χουν ξεμείνει κάτι global sprinklers* από τον τελευταίο κατακλυσμό.

Αν έχεις τίποτα για τράμπα, το συζητάμε

 

 

*όσοι μου περίσσεψαν από αυτούς που μου μάζεψαν οι Γερμανοί πριν κανα δίμηνο.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σε ενδιαφέρει, μου χουν ξεμείνει κάτι global sprinklers από τον τελευταίο κατακλυσμό.

Αν έχεις τίποτα για τράμπα, το συζητάμε

 

Έχω κάτι κομμάτια απ' το Death Star, μου τα πούλησε ένας πρώην stormtrooper στο Μοναστηράκι. Αν σε ενδιαφέρει πες μου. Αα ναι, και μερικά αυγά από sandworms.

 

Δες εδώ, το μαγαζί το έχει ένας φίλος:

 

http://www.villainsource.com/doomsday.html

 

Ωραία, ωραία. Πόσες δόσεις δέχεται, κρίση βλέπεις.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, ωραία. Πόσες δόσεις δέχεται, κρίση βλέπεις.

 

Δόσεις δεν παίζουν, διότι με τέτοια χόμπυ που έχεις, πίστωση δεν δίδεται.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπιταλισμός. Όταν μπορείς να φτιάξεις συσκευή αφανισμού του ανθρώπινου είδους αλλά δεν μπορείς να την πάρεις με δόσεις.  ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου