Προς το περιεχόμενο

αγορα tele squire classic vibe-ερωτησεις


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aπό το ίδιο κατάστημα της Αλκιβιάδου ψωνίζαμε κάποτε.. 8)

Αμφιβάλλω γιατί δεν έχω πάει ποτέ ;D

 

Απλά εδώ μιλάμε για πέρασμα waterslide decals,προς τι η επίδειξη με τις εκτυπώσεις σε σώματα δεν μπορώ να καταλάβω..

Προφανώς δεν μπορείς να καταλάβεις ότι ένα μέρος των εικαστικών είναι με waterslides :D ;D

 

θα δεις ότι και άνθρωποι που υπηρετούν την μουσική,από άλλη σκοπιά από εκείνη του μάστορα,όπως και εγώ,τα έχουμε πάει πολύ καλά στο συγκεκριμένο θέμα..Της αλλαγής logo...

Καλή τύχη λοιπόν σε όλους τους μάστορες ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αμφιβάλλω γιατί δεν έχω πάει ποτέ ;D

 

Τα παράπονά σου τότε στο υπάλληλο των κεντρικών της sonax που μου είχε μιλήσει τότε για σένα και ποια βερνίκια 2 συστατικών προτιμάς. 8)

 

Έχει και ζέστη,καλή τύχη στον ΟP,ότι κι αν επιλέξει τελικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παράπονά σου τότε στο υπάλληλο των κεντρικών της sonax που μου είχε μιλήσει τότε για σένα και ποια βερνίκια 2 συστατικών προτιμάς. 8)

Και όμως δεν έχω πάει ποτέ...μία φορά που χρειάστηκα έστειλα ένα φίλο που έμενε δίπλα στα κεντρικά (άρα για άλλον σου έλεγε ο πωλητής) :D...

Μετά δεν ξανααγόρασα γιατί όπως είπα και πριν...κατάλαβα ότι μου έβγαινε πιο φτηνά να πηγαίνω στο μάστορα παρά να πετάω τα λεφτά μου σε πειράματα...Άσε που είμαι επηρεπής στον Murphy ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όμως δεν έχω πάει ποτέ...μία φορά που χρειάστηκα έστειλα ένα φίλο που έμενε δίπλα στα κεντρικά (άρα για άλλον σου έλεγε ο πωλητής) :D...

Μετά δεν ξανααγόρασα γιατί όπως είπα και πριν...κατάλαβα ότι μου έβγαινε πιο φτηνά να πηγαίνω στο μάστορα παρά να πετάω τα λεφτά μου σε πειράματα...Άσε που είμαι επηρεπής στον Murphy ;D ;D

 

Δεν έχω λόγο να μη σε πιστέψω.

Απλά για την ιστορία,όταν ανέφερα στον πωλητή για ποιο σκοπό θέλω τα βερνίκια,μου μίλησε συγκεκριμένα για σένα,τις κιθάρες με τις εκτυπώσεις,κ.λ.π.

Καθόλου απίθανο να είδε ότι ανέφερες στο site σου προϊόντα της sonax και σαν πωλητής να μπήκε και σε λίγο Χανς Κρίστιαν Άντερσεν mode,προκειμένου να με πείσει ότι κάνουν για κιθάρες.Άσχετα που ήξερα τι θέλω από πριν..

 

Τέσπα,ξανά off topic.

Καλή τύχη στον OP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Είναι αλήθεια οτι οι μαγνήτες που φοράει ειναι κατασκευής tonerider ,γιατί κάτι τέτοιο διάβασα νομίζω, σε ενα ξένο φόρουμ.

 

 

οι μαγνητες κατασκευαζονται στο ιδιο εργοστασιο ,και ειναι σχεδον ιδιοι,κατα την ταπεινη μου γνωμη ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ καλοι μαγνητες για αυτα τα λεφτα

 

Και μια πατέντα.Μπορώ αν την αγοράσω να σβήσω το λογκο squire και να βάλω fender telecaster και πως γίνεται αυτο?

 

για καποιον που δεν το εχει ξανακανει ειναι ΠΟΛΥ δυσκολο να το κανει χωρις να μαμησει το οργανο  ;D,

ενας μαστορας θα σου παρει κανα 70αρι συν το λογοτυπο,το οποιο ΠΑΡΑΝΟΜΑ θα αγορασεις απο το νετ και θα σου κοστισει κανα 20αρι .

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενας μαστορας θα σου παρει κανα 70αρι συν το λογοτυπο,το οποιο ΠΑΡΑΝΟΜΑ θα αγορασεις απο το νετ και θα σου κοστισει κανα 20αρι .

 

Ισχύει.

Αλήθεια γιατί να το κάνεις αυτό;Διακρίνω εξάπλωση επιδημίας Logo Mania  ;D

 

Άσε που με ταμπέλα squier ποζερεύεις καλύτερα στα live  8) ...Είναι η low budget hipster -να το πω ελληνικά- μοδοκουλτούρα  ;D

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Δούλευα και δεν μπόρεσα να ακολουθήσω την κουβένα συμπαθάτε με...

Απ'οτι κατάλαβα καλύτερα για την ώρα να βρώ τα φράγκα να αγοράσω το όργανο

και να αφήσω κατά μέρος τις πατέντες.Οκ στο θέμα logo βγήκε ακρή.

Σκεφτόμουν να αλάξω και τους μαγνήτες και να βάλω τους fender vintage γυρω στο 100αρικο,

τους έχω παίξει και μου άφησαν πολύ καλές εντυπώσεις.Αξίξει να χώσω τα λεφτά η αυτοί

που φοράει ειναί περίπου ίδια κατηγορία?Αυτα και ευχαριστώ για το ξεστράβωμα παιδιά.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως κι αυτός με Squire έπαιζε. Δεν έβλεπε όμως να δει το logo, γι' αυτό, μάλλον...  :P :P :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=d95YFdubGrU

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως κι αυτός με Squire έπαιζε. Δεν έβλεπε όμως να δει το logo, γι' αυτό, μάλλον...  :P :P :P

Ναι, αλλά ήταν παχύ το μπράτσο και τον βόλευε στο να έχει τον αντίχειρα από πίσω (ο οποίος δεν φαίνεται). ;D ;D ;D ;D

 

Ρε συ αυτός και με no-name μονόχορδο το ίδιο θα ακουγόταν. :D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου