Προς το περιεχόμενο

Boss rc-3 θορυβος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

και μια τελευταια ερωτηση.εχω συνδεσει την πεταλιερα (zoomg71ut) κατευθειαν στο input του ενισχυτη(marshall valvestate 8080) και το loopstation στο fx loop του ενισχυτη.γνωριζω οτι τα "time effects" μπαινουν στο loop fx κ τα βρωμοπεταλα μπροστα.απο τη στιγμη που εχω πεταλιερα ομως που τα εχει ολα fixarismena σε ενα unit...ποια ειναι η "ενδεδειγμενη" συνδεσμολογια?

 

σορυ για το οφτοπικ!!!

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Switching με switching έχει διαφορά.

 

Ναι , σορρυ το γενικευσα. Θεώρησα οτι και τα 2 που εχω και δεν κάνουν, ειναι ολα ετσι

www.colorsound.gr - Hand made, All Tube Amplifiers, Effects, Accessories

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μια τελευταια ερωτηση.εχω συνδεσει την πεταλιερα (zoomg71ut) κατευθειαν στο input του ενισχυτη(marshall valvestate 8080) και το loopstation στο fx loop του ενισχυτη.γνωριζω οτι τα "time effects" μπαινουν στο loop fx κ τα βρωμοπεταλα μπροστα.απο τη στιγμη που εχω πεταλιερα ομως που τα εχει ολα fixarismena σε ενα unit...ποια ειναι η "ενδεδειγμενη" συνδεσμολογια?

 

σορυ για το οφτοπικ!!!

 

Θα σου έλεγα μπροστά. Οπως τα εχεις τωρα, στο input. Ανάλογα βεβαια και τι χρησιμοποιείς περισσότερο. Αν εισαι περισσότερο των time-effects βαλτα στο FX.

Πάιξε και με τις 2 λύσεις και δες.

www.colorsound.gr - Hand made, All Tube Amplifiers, Effects, Accessories

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου