Προς το περιεχόμενο

'Eίναι κάτι'Ενα καινούργιο μου τραγούδι


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Φτιάξε μπάντα όπως σου λέει και ο Σάμης, είναι πανκ και ξέρει από καλό λάιβ  ;D

 

 

 

Μέσα στο λιβάδι κάθεται μοναχό ένα τανκς

και τώρα τις πόλεις πυρπολούν ,αναρχικοί και πανκς

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μέσα στο λιβάδι κάθεται μοναχό ένα τανκς

και τώρα τις πόλεις πυρπολούν ,αναρχικοί και πανκς

Oi OI .Σαμυ και γω στα πανκικα είμαι μην κοιτας που το γυρνάω σε μινόρε σε φάσεις.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου Johnny. Το κομμάτι δεν είναι καθόλου κακό, αλλά θέλει "γυάλισμα" για να δείξει.

 

Έχεις υπερβολικά δυνατά κιθάρες και φωνή ενώ μπάσο και ντραμς ίσα που ακούγονται. Ειδικά η φωνή είναι τόσο μπροστά που ακούγεται εκτός του κομματιού. Ίσως θέλει και λίγο βαθάκι παραπάνω.

 

Ακόμη όπως αναφέρει κι ο φίλτατος τζιβούρ από παν, όταν το ξαναγράψεις, κουρδίζεις καλύτερα την κιθάρα και προσέχεις περισσότερο την τονικότητα των φωνητικών.

Φίλε jazzjoker σε ακούω,Μακάρι να χα γράψει αυτό το άσμα.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ'αρχας σε προτιμω στον ξενο στιχο αλλα αυτο ειναι θεμα γουστου.

Στην αρχη πριν μπει φωνη ακουγονται καλυτερα απ'τα προηγουμενα κομματια σου τα μπασσοτυμπανα.

Νομιζω αν ηταν η φωνη ελαχιστα πιο χαμηλα η πιο "μεσα"στο κομματι-δεν ξερω τον τροπο αλλα ισως καποιος μπορει να σε βοηθησει σ'αυτο-θα ηταν ακομα καλυτερο και ολο το υπολοιπο.

Τα μεμπτα ειναι οτι η φωνη σε μερικα σημεια δεν παταει σωστα αλλα και σε καποια αλλα τα οργανα μεταξυ τους ειναι λιγο αρρυθμα.

Κι επισης ενα καλυτερο κουρδισματακι στην κιθαρα δε βλαφτει,το ξερω καλα διοτι μονιμως παιζω ξεκουρδιστος,ειμαι μαστερ στο ζητημα. ;D ;D ;D ;D

Οχι τιποτε αλλο,εχει και μερικα ωραια ριφφς ειδικα στο σολο.

Παντως νομιζω με ξενο στιχο δε θα με πειραζαν ουτε τα μισα απ'αυτα. ;D

 

Johnny μη με παρεξηγας αφου ξερεις ειμαι γκρινιαρης.

Ξερεις επισης οτι γουσταρω και τη μουσικη σου αλλα και τη φωνη σου αρα δεν υπαρχει κακη προθεσις.

Βαρα!

Γιωργη όταν πάρω καλά μαντάτα απο σένα ,θα χω πιάσει νόημα.Που τα ακούς όλα ρε μάγκα.Δεν μας αφήνεις ούτε μια ξεκουρδισιά να ρίξουμε,χεχεχεχε

 

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυφλώθηκα από τις μπύρες,καλημέρα σε όλους πάω για ξάπλες.

 

Έλα ρε Johnny.Tρέλλα!!!!! Σ ακούω την ώρα που πρέπει, μεταμεσονύχτια,επιμένω σ'ότι έχω ξαναπεί, πρόσεξε αυτά που σου προείπαν οι συνάδελφοι και ευτυχώς σιγά σιγά μαζεύεται δουλειά!!

 

Μ αυτό με είχες με το καλημέρα!!

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια καινούργια μίξη στο φτερό,κομένες κιθάρες και φωνή και λίγο τονισμένo drum&base.Ακούω τις γνώμες σας.

https://app.box.com/s/7jg9tcj0nmb847fn123m

Καλημέρα κιόλας.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα Βεργινα καλη για μιξ!

Αν και ειναι καλυτερα να λαβεις υπ'οψιν τη γνωμη ανθρωπων που ξερουν παραπανω παρα τη δικη μου,αν εβαζες οπως εισαι τη φωνη λιιιιγο πιο ψηλα θα μου φαινοταν σουπερ.

Ποτε προλαβες να κοιμηθεις βρε θηριο? ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα Βεργινα καλη για μιξ!

Αν και ειναι καλυτερα να λαβεις υπ'οψιν τη γνωμη ανθρωπων που ξερουν παραπανω παρα τη δικη μου,αν εβαζες οπως εισαι τη φωνη λιιιιγο πιο ψηλα θα μου φαινοταν σουπερ.

Ποτε προλαβες να κοιμηθεις βρε θηριο? ;D ;D ;D

I am a sleepless mixer gvour.Ολα για την τεχνη και έτσι.χεχεχεχεχ.στις πρωτες συλαβές βγαίνει χαμηλά μετά στρώνει η φωνή.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου