Προς το περιεχόμενο

Kurzweil PC3LE6 οπτικές αλλαγές


Προτεινόμενες αναρτήσεις

O Tόμαν μίλησε...

Οπως εγραψα παραπανω, υπαρχει ακομα στο Music Store στα 800€. Τελευταια κομματια  φανταζομαι.

 

Σύμφωνα με την Kurzweil, από εδω και στο εξής όλα τα 61 keys μοντέλα της δε θα έχουν synth action πλήκτρα αλλά semi-weighted action όπως έχει το PC3LE6.

Καλο...

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οπως εγραψα παραπανω, υπαρχει ακομα στο Music Store στα 800€. Τελευταια κομματια  φανταζομαι.

Το καφέ θέλω.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μου αρέσει στο Bon Studio, δεν το ξέρουν κάν, ότι έχει βγεί αυτό το μοντέλο..και μου πρότειναν το Κ επειδή έχει ξύλινα πλαίσια.

..Πήρα και σήμερα..και ακόμα δεν έχουν πάρει απάντηση.

 

Κώστα..1200 ευρώ δεν δίνω.Θα το βρω  φθηνά.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...στο Bon Studio δεν το ξέρουν κάν ότι έχει βγεί αυτό το μοντέλο...Πήρα και σήμερα..και ακόμα δεν έχουν πάρει απάντηση.

Καλα, αυτοι εκει στην Βon εχουν "ξεφυγει" τελειως... ::)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

300ευρώ για 2 ξύλινα πλαστικά πλαϊνά; Πόσο πιο φθηνά να πάει; Πάρε το LE7 (v1), ίδιο κλαβιέ με το LE6 και σούπερ τιμή! Η εμφάνιση δεν κάνει την διαφορά, η τσέπη σου θα την κάνει όμως!

Το le στο κλαβιέ του με κάλυψε πλήρως. Ωραία υφή, waterfall και αξιόπιστο από ότι η ελαφρότητα του 361 η οποία με περιόριζε σε πιανιστικά, χάμοντ και ηλεκτρικών πιάνων παιξίματα.

Μου επιβεβαιώνεις ότι το κλαβιέ είναι πολύ προσωπική άποψη και συνήθεια, κάτι που με τα waterfall δεν έχω καταφέρει να "δέσω" ακόμη, λίγο του Electro 3 61 μου έκανε ένα κλικ αν θυμάμαι καλά, αλλά δεν το έχω παίξει αρκετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

300ευρώ για 2 ξύλινα πλαστικά πλαϊνά;

Δεν μπορεί να είναι μόνο τα πλαϊνά. Πρέπει να έχει και άλλες διαφορές, τα υλικά του panel για παράδειγμα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μου αρέσει στο Bon Studio, δεν το ξέρουν κάν, ότι έχει βγεί αυτό το μοντέλο..και μου πρότειναν το Κ επειδή έχει ξύλινα πλαίσια.

..Πήρα και σήμερα..και ακόμα δεν έχουν πάρει απάντηση

 

;D ;D ;D ενταξει τωρα τα πιασαμε τα λεφτα μας  :P

οσο για το κλαβιε του pc3le 61 επιδει ειχα την τυχη να το δοκιμασω στο σπιτι του Κωστα εχω να πω οτι μου αρεσε προσωπικα παρα πολυ..... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου