Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία... μα τον Τουτάτη, τον προστάτη των fuzz


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηταν απ'τις πιο ωραιες συναξεις,πολυ γελιο,πιο πολυ γελιο κι αλλο γελιο.

Ομορφα και χαλαρα,ωραιο και το καταστημα,η Ουρανια,τα παντα ολα.

Χαρηκα ειλικρινα που γνωρισα απο κοντα Περυ,Δελτα και ανθρωπο με μοναδικη λαμψη(Cos dr).

Χαρηκα επισης που τα ξαναειπαμε απο κοντα με τους υπολοιπους.

Δεν ξερω αν εγινε αντιληπτο αλλα κινδυνεψαμε να πεταχτουμε εξω απ'το μαγαζι.

Μας εσωσε μονο το οτι ημασταν ηδη εξω.

Αν και περα απ'τις μπυρες ηπιαμε και μισο κουβα-κυριολεκτικα-σφηνακια,ουτε πονοκεφαλος ουτε ζαλαδες,τιποτα.

Ολα πριμα!

Να 'μαστε καλα να επαναλαβομε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ναι , το μαγαζί πέραν απο το υπέροχο ντεκορ της δεκαετιας της ποταπαγορευσης (prohibition), την αψογη εξυπηρετηση απο τις κουκλίτσες ειναι και ¨καθαρο"

  Οι μαργαριτες ηταν μμμ.

Και εγω περασα πολυ ωραία ,χαρηκα πολυ που είδα παλιούς και νέους φιλους και να ειμαστε καλά να το ξανακάνουμε.

Κατι τέτοιες στιγμές καλές με εξαιρετικούς και εκλεκτούς ανθρώπους δίνουν άλλον ένα καλό λόγο για να μην τινάξω τα μυαλά μου στον αέρα.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Καλησπέρα. :D

 

Μπράβο παίδες πέρασα πρίμα που λέει κι ο gvour. Αν και δεν ξανακάθομαι δίπλα του, γιατί μου γέμιζε τα σφηνάκια (!) το ένα μετα το άλλο και καλά η μαργαρίτα... η επόμενη κανάτα τι ήταν; :'(

Ωραία κουβέντα σε χώρο που γουστάρω (μπαρ και όχι κλαμπ), με σοβαρά άτομα για ασόβαρα θέματα.

Σας ευχαριστώ πολύ όσους ήρθατε στα  μέρη μου και δεν χρειάστηκε να περάσω κι άλλο αλκοτεστ.  ;D

 

Το ποιηματάκι της Σταδίου σκοτώνει γιατί... είναι βγαλμένο απ΄τη ζωή.

Κακούργα κενονία. Αm9.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζηλεύω. Ήταν να έρθω κυριολεκτικά μέχρι τελευταίας στιγμής αλλά προέκυψε κάτι που ήταν αδύνατον να παρακάμψω.

 

Τεσπά next time.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εμεινα πολυ ευχαριστημενος (εκτος βεβαια και απο την παρεα) με τις μπυρες και τα σφηνακια μιλαμε πεντακαθαρα ουτε ζαλαδες ουτε νυστα περιεργη ! :D!Το δε προσωπικο εξαιρετο. :DΩραιο μαγαζι ησυχο χωρις μπουφους και (ξεκολα ) ;D ;D!!@cos_dr : πολυ το λες για τα μυαλα σου τωρα τελευταια,κανε λιγο υπομονη βρες και κανα ωραιο μωρο και θα γυρισει που θα παει ; Νεο παιδι εισαι κριμα να σκεφτεσαι ετσι για παρτη σου ???.

Εδω που τα λεμε ομως καποιων αλλων πρεπει να τιναξουμε τα μυαλα στον αερα ;)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Επισης να ανακοινωσω τις  ποινες που επεβληθησαν στους Α/Α (αδικαιολογητως αποντες )

α)jazzjocker : 5 μερες φυλακη και 10 στερηση εξοδου

β)billtrantos :10 μερες φυλακη

γ)Κωστας Σιαχαμης :20 μερες φυλακη και 30 στερηση εξοδου +2μηνες χωρις να πουλησει πληκτρο !!!!!

δ)Νεστορας :10 μερες φυλακη

ε)Harris ;15 μερες φυλακη +5 μερες να παιζει συνεχεια heavy metal

ζ)Terryroscoebeck: MONO 2   μερες φυλακη γιατι δεν φροντισε να μην αρρωστησει τετοια μερα.

η)Long shadow :5 μερες φυλακη +καταναγκαστικο παιξιμο σε σκυλαδικο στα Μεγαρα!!

Θ) σε :Μαραθωνα,Σουπερφανκ,φανκυ μπασμαν ,distorsion ακυρωνονται αι προγραμματισμεναι αδειες εξοδου ΜΟΝΟΝ -επειδη δεν ειχαν εκφρασει την επιθυμια να συμμετασχουν -αλλα οφειλαν να παρευρεθουν ως εχοντες ορκισθει  να ακολοθουν τας εκδηκωσεις του noiz.

Ι) τελευταιο αφησα τον Fusion :30 ΜΕΡΕΣ ΦΥΛΑΚΗ + 15 ΜΕΡΕΣ ΣΤΕΡΗΣΗ ΚΙΘΑΡΑΣ +15 ΜΕΡΕΣ ΣΤΕΡΗΣΗ ΜΠΥΡΑΣ.

Ο Διοικητης Ταγματος NOIZ κλπ,κλπ,κλπ 8) 8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ι) τελευταιο αφησα τον Fusion :30 ΜΕΡΕΣ ΦΥΛΑΚΗ + 15 ΜΕΡΕΣ ΣΤΕΡΗΣΗ ΚΙΘΑΡΑΣ +15 ΜΕΡΕΣ ΣΤΕΡΗΣΗ ΜΠΥΡΑΣ.

Για το πρώτο στα π@π@ρια μου έτσι κι αλλιώς είμαι κάτι χρόνια εκεί.

Για το δεύτερο επίσης, έτσι κι αλλιώς πιάνω κιθάρα μια φορά τον μήνα.

Για το τρίτο ......

 

.........ΟΧΙ ΡΕ ΠΕΡΥ ......

 

...... γιατί ρε γ@μώτο? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

β)billtrantos :10 μερες φυλακη

 

Είμαι αδικαιολόγητος chief,αλλά ήταν κακό το timing!Σήμερα έκατσα μέσα ας πούμε,ενώ χθες που ήταν το event λύσσαξε η κοπελιά!!Θα επανορθώσω στο επόμενο!! ;D

 

*Χαίρομαι που βλέπω ότι περάσατε καλά και εις άλλα λοιπόν και με μας τους υπόλοιπους παρόντες!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι αδικαιολόγητος chief,αλλά ήταν κακό το timing!Σήμερα έκατσα μέσα ας πούμε,ενώ χθες που ήταν το event λύσσαξε η κοπελιά!!Θα επανορθώσω στο επόμενο!! ;D

 

*Χαίρομαι που βλέπω ότι περάσατε καλά και εις άλλα λοιπόν και με μας τους υπόλοιπους παρόντες!

 

Bill οι άνθρωποι που μας αγαπάνε θέλουν να περνάμε εμείς καλά, όχι εκείνοι... Αυτή είναι δική μας δουλειά.

Για ξαναδές το το σκηνικό ;)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου