Προς το περιεχόμενο

Απατεώνες απο αγγελίες έχετε πετύχει;


ex-ΑΓΓΕΛΟΣ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Όχι - όχι, μην βάλεις delay - echo - loop, γενικώς όχι επαναλήψεις.

Ήδη έχουν το δικό τους... φυσικό - ελαφρό - ambience βαθάκι, μιά χαρά είναι έτσι.

;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 239
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

... και μόνο το γεγονός ότι εξαφάνισε προφίλ, αγγελίες και εδώ ΚΑΙ στο facebook, όπου (στο facebook) δεν υπήρχε ΚΑΝΕΝΑ στοιχείο του επιθέτου του ή φωτογραφία προσώπου, οδηγεί σε απλά συμπεράσματα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... και μόνο το γεγονός ότι εξαφάνισε προφίλ, αγγελίες και εδώ ΚΑΙ στο facebook, όπου (στο facebook) δεν υπήρχε ΚΑΝΕΝΑ στοιχείο του επιθέτου του ή φωτογραφία προσώπου, οδηγεί σε απλά συμπεράσματα ...

 

Είναι εύκολο να το κυνηγήσεις ... Εγώ θα το έκανα.. Και χωρίς πολλές φασαρίες.. Και νόμιμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή ΤΙΠΟΤΑ δεν είναι εύκολο όταν μπλέκεις με τον ελληνικό νόμο και τα ελληνικά δικαστήρια, το μόνο που έχω να σας συμβουλέψω είναι να μην αγοράζετε κάτι ακριβό, αν δεν το έχετε δει-δοκιμάσει. Δεν μιλάω εκ του ασφαλούς, εγώ μετακόμισα Καβάλα και αγοράζω μόνο σχετικά φτηνά πράγματα απο αγγελίες απο αθήνα κλτπ. Αν ήθελα να πάρω μία fender πχ που έκανε 700 ευρώ, ε συγνώμη αλλά θα πλήρωνα άλλα 80ευρώ να πήγαινα με το κτελ έστω να τη δω απο κοντά. Δεν θα την αγόραζα επειδή ο πωλητής είναι καλό παιδί και καραμπουζουκλής και καλά, χωρίς να την δω και να την ακούσω.

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή ΤΙΠΟΤΑ δεν είναι εύκολο όταν μπλέκεις με τον ελληνικό νόμο και τα ελληνικά δικαστήρια, το μόνο που έχω να σας συμβουλέψω είναι να μην αγοράζετε κάτι ακριβό, αν δεν το έχετε δει-δοκιμάσει. Δεν μιλάω εκ του ασφαλούς, εγώ μετακόμισα Καβάλα και αγοράζω μόνο σχετικά φτηνά πράγματα απο αγγελίες απο αθήνα κλτπ. Αν ήθελα να πάρω μία fender πχ που έκανε 700 ευρώ, ε συγνώμη αλλά θα πλήρωνα άλλα 80ευρώ να πήγαινα με το κτελ έστω να τη δω απο κοντά. Δεν θα την αγόραζα επειδή ο πωλητής είναι καλό παιδί και καραμπουζουκλής και καλά, χωρίς να την δω και να την ακούσω.

 

+1

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να εξηγήσω κάτι.. Έχω αγοράσει μέσα από το smartNoiz , μια Martin ακουστική από Κρήτη... Κυριολεκτικά η κιθάρα ολοκαίνουρια όπως την περιέγραψε ο φίλος , ακόμη μια Martin ακουστική εξίσου σε άριστη κατάσταση ακόμη μια κιθάρα apx 7a που την έχω στα live μου χωρίς το παραμικρό πρόβλημα ,... Μια κάρτα ήχου Lexicon lambda και αυτή λειτουργική... Και τώρα τελευταία το fantom x6 με τρεις SRX κάρτες 650 ευρώ... Και δεν έχει ούτε μια γρατζουνια πάνω είναι όπως το έγραφε ο φίλος σαν καινούργιο... Και κάτι πραγματάκια ακόμη... Όπως και έχω πουλήσει κιόλας... Τι θέλω να πω με όλο αυτό επειδή νιώθω ότι μπορεί να κάνω και κακό με αυτό το ποστ, στο noiz,  θέλω να δείξω ότι  απλά υπάρχουν και αυτές οι περιπτώσεις όπως του τύπου πιο πάνω.. Μέσα στις ευκαιρίες.. Και,απλά προσπαθώ να τους "δείξω" έτσι ώστε να μην υπάρχουν τέτοια άτομα.. έκανε μια φορά μα.......κια? Ξανά αν διαπιστώσω αγγελία του ...απλά διαγραφή...ας πάει αλλου με το μαντολίνο το ηλεκτρικό... ;-) admin έτσι πιστεύω προστατεύουμε το Noiz... ;-) πέρα από την πλάκα αν δεν υπήρχε αυτή η σελίδα εγώ ίσως θα είχες τα μισά "εργαλεία" απ ότι τώρα.. Ευχαριστώ..

NOIZmusictechnologyonline

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό είναι να αναφέρουμε εδώ μέσα ότι ύποπτο πέσει στην αντίληψή μας, έτσι μπορούμε να "γλυτώσουμε" κάποιες απατεωνιές.

Τον τελευταίο μήνα μήνα εγώ προσωπικά έχω κάνει αναφορά μια "παραπλανητική" αγγελία και σε άλλους 2-3 που "έβαλα χέρι" (με την απειλή αναφοράς) διορθώθηκαν σχεδόν αμέσως και χαλάλι το βρίσιμο που έφαγα.  ;D

Είναι και στο χέρι μας να κρατήσουμε μακριά όσα περισσότερα λαμογια μπορούμε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πιστεύεις οτι ηταν απατεωνια αυτο?  8)

 

Δεν είπα ότι είναι απατεωνιά αυτό,ίσα ίσα το αντίθετο,με μιά καλή συνεννόηση μπορείς να αποφύγεις την απατεωνιά.

 

Δεν θα έκανα ανταλλαγή εάν δεν έβλεπα το όργανο από κοντά,μιάς και το παιδί ήταν ΟΚ βρήκαμε λύση με τον κοινό του γνωστό.

 

Οπότε και αυτός ήταν καλυμένος και εγώ.

 

Αν και μετά από 5 μέρες αλλά απάντησα  ;D

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου