Προς το περιεχόμενο

Απατεώνες απο αγγελίες έχετε πετύχει;


ex-ΑΓΓΕΛΟΣ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνώμη γιατί κάτι δεν κατάλαβα καλα. Δηλαδή έχεις φίλους κ συγγενείς σε όλη την Ελλαδα;

 

Μιας και το ειδα με καθυστερηση,

Προφανως και δεν εχω φιλους/συγγενεις σε ολη την Ελλαδα, αλλα μπορει εκει που δεν εχω εγω να εχει ο αλλος (αγοραστής ή πωλητής)!

Αλλά ποσο δυσκολο ειναι να βρεθει καποιος στην Αθηνα και τα γύρω προάστια οπου ζούμε 5.000.000 ανθρωποι???

 

Για να πω την αληθεια περιμενα να καταλαβεις οτι η παραπανω τακτικη αποτελει μια πρωτη προσεγγιση στο θεμα "πως στο καλο θα κανουμε μια ασφαλη συναλλαγη χωρις να μπλεξουμε?"

 

;)

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 239
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αν θυμαμαι καλα εισαι ναυτικος,οποτε μια και δεν εχω γνωρισει ουτε εναν ναυτικο που να μην ειναι παιδι αστερι φυσικα και σε εμπιστευτηκα.... ;D και φυσικα δεν εκανα λαθος... :)

Χαχαχαχα!!! δυστυχως εχασες!! πωλητης σε καταστημα αθλητικων ειμαι !!! τωρα που να θυμασαι κ απο περυσι τον Μαρτιο η Απριλη... ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μιας και σας βρήκα μαζεμένους εδώ... να ρωτήσω κάτι για το feedback ;D

 

Πρόσφατα έκανα την πρώτη μου αγορά απο μεταχειρισμένα (έχω 4 πωλήσεις) και μετά ψάχνοντας να δώσω feedback δεν έβρισκα την επιλογή φαντάζομαι λόγο του ότι το παλικάρι είχε επισημάνει την αγγελία SOLD.

 

Τον πήρα και τήλ να βγάλει για λίγο το sold να τον παινέψω τον άνθρωπο αλλά μου είπε dont worry be happy και το αφήσαμε ώς έχει

 

Ισχύει αυτό ή είμαι ζαβό και δεν βρήκα τι και πως? (Πι.Εσ. διάβασα και τις οδηγίες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μιας και σας βρήκα μαζεμένους εδώ... να ρωτήσω κάτι για το feedback ;D

 

Πρόσφατα έκανα την πρώτη μου αγορά απο μεταχειρισμένα (έχω 4 πωλήσεις) και μετά ψάχνοντας να δώσω feedback δεν έβρισκα την επιλογή φαντάζομαι λόγο του ότι το παλικάρι είχε επισημάνει την αγγελία SOLD.

 

Τον πήρα και τήλ να βγάλει για λίγο το sold να τον παινέψω τον άνθρωπο αλλά μου είπε dont worry be happy και το αφήσαμε ώς έχει

 

Ισχύει αυτό ή είμαι ζαβό και δεν βρήκα τι και πως? (Πι.Εσ. διάβασα και τις οδηγίες)

 

Ισχύει.

Αν μαρκαριστεί η αγγελία σαν sold,είναι αδύνατη η υποβολή αξιολόγησης.

Θα πρέπει να βρεις το προφίλ του συγκεκριμένου χρήστη στις αγγελίες ή μια άλλη ανοιχτή αγγελία του,για να μπορέσεις υποβάλλεις αξιολόγηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχε άλλες αγγελίες. Η αναζήτηση με το username του κοιτάει στο περιεχόμενο και τον τίτλο των αγγελιών και δεν βρήκα κάποιον άλλον τρόπο να τον αναζητήσω!  :-[

 

Και να πείς οτι δεν το'χω με τα πισιά! Κάτι μου ξεφεύγει η βρήκαμε κάποιο bug στο matrix!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχε άλλες αγγελίες. Η αναζήτηση με το username του κοιτάει στο περιεχόμενο και τον τίτλο των αγγελιών και δεν βρήκα κάποιον άλλον τρόπο να τον αναζητήσω!  :-[

 

Και να πείς οτι δεν το'χω με τα πισιά! Κάτι μου ξεφεύγει η βρήκαμε κάποιο bug στο matrix!

 

Κάθε ένας από εμάς έχει έναν αριθμό(ID) στις αγγελίες,όπου με κόκκινο έχω βάλει τα ψηφία που αλλάζουν στον καθέναν μας.

Π.χ.http://smart.noiz.gr/user_listings.php?id=99999

 

Ο αριθμός αυτός,είναι ίδιος με εκείνον των ειδοποιήσεων.

Π.χ.

http://smart.noiz.gr/alerts.php?action=user&id=99999

 

Αν σου πει το ID του ο άλλος ή μπορέσεις να το βρεις,

σε βγάζει απευθείας στην αξιολόγηση.

 

Πράγματι και εγώ πιστεύω ότι υπάρχει ένα "κενό",με την αδυναμία αξιολόγησης μετά το μαρκάρισμα "ΕΦΥΓΕ".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε ένας από εμάς έχει έναν αριθμό(ID) στις αγγελίες,όπου με κόκκινο έχω βάλει τα ψηφία που αλλάζουν στον καθέναν μας.

Π.χ.http://smart.noiz.gr/user_listings.php?id=99999

 

είμαι από τους πρώτους...ψαρούκλες...  8) :P :P ;D ;D ;D

 

Χακάρουμε το Νοιζ! afto ine?  ;D

 

;D ;D ;D ;D

 

Πράγματι και εγώ πιστεύω ότι υπάρχει ένα "κενό",με την αδυναμία αξιολόγησης μετά το μαρκάρισμα "ΕΦΥΓΕ".

 

+1000

 

το είχα επισημάνει και παλαιότερα, σε κάποιο thead στην "About Noiz" ενότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ξανά πετύχω απατεώνα με αποδείξεις από αγγελία, θα τον ξεμπροστιασω εδώ.. Με ότι κυρώσεις και να έχω.. Γιατί κάποιοι έχουν πολύ θράσος... Πριν ενα μήνα πούλησα την boss gt10 στα 240€ έφυγε κατευθείαν..  Αλλά λόγο τιμής πολλοί είπαν μήπως είναι χαλασμένη... Την πούλησα Αθήνα σε έναν επαγγελματία μουσικό από όσο είδα και μέσα από το φεισμπουκ.. Η πεταλιερα ήταν σαν καινούργια , απ'όλα αυτά του ειπα πως αν την ανοίξει και δε του αρέσει κάτι την επιστρέφει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χακάρουμε το Νοιζ! afto ine?  ;D

 

Xακάρουμε για καλό σκοπό. ;D

 

@mustafank Ναι,νομίζω ότι έχει αναφερθεί ξανά το ζήτημα.

Πιστεύω ότι ο yameth θα το βάλει στην ατζέντα του,δεν είναι δύσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου