Προς το περιεχόμενο

Ο Google boss μιλάει για την καινοτομία.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κώστα δεν λέω... μπορεί να βλέπω φαντάσματα και να ακούω φωνές  8) αλλά στην εξέλιξη τέτοιων θεμάτων αισθάνομαι σαν να παρίσταμαι μάρτυρας σε δίκες προθέσεων (μακρυά από μένα..πτου πτου)... και όταν πιάνω τον εαυτό μου πχ να τα χώνω σε μια καπνοβιομηχανία ενώ κάπνιζα αρειμανίως 35 χρόνια camel και pall mall, ε μαζεύω αν μη τι άλλο λίγο την επαναστατική "ευκολία" από τον καναπέ μου... ;D

Σωστός ο Νίκος.

Ούτε εγώ αφήνω τίποτα στον καναπέ μου γιατί βαριέμαι να ακούω την κυρά.

Αμα τελειώσω, τον περνάω και με τον ψιχουλοσυλλέκτη (εργαλείο -δες φωτό- που μαζεύει μικρές παιδικές ψυχούλες) για να χω την επαναστατική συνείδησή μου ήσυχη

1676_0_L.jpg

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 184
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Την άποψη του Γούγλι για το πως θα μπορούσαμε να ξεπεράσουμε την τοπική οικονομική κρίση την ακούσαμε. Εγώ λέω - για λόγους ακεραιότητας της παρεχόμενης πληροφορίας - να παραθέσουμε επιγραμματικά και άλλες απόψεις για το ίδιο θέμα. Εγώ π.χ. προτείνω τη μετανάστευση για όποιον είναι αρκετά νέος. Εσείς τι λέτε;

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

στον κόσμο της δικής μου κυράς μια παρόμοια (υπερβατική για τον χαρακτήρα μου) πράξη έχει πολύ μεγαλύτερη αξία (ως κίνηση) από τις αμπελοφιλοσοφίες μου στο όποιο φόρουμ...  ;)

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ π.χ. προτείνω τη μετανάστευση για όποιον είναι αρκετά νέος. Εσείς τι λέτε;

Για τους γέρους, έχεις τίποτα? :P

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ π.χ. προτείνω τη μετανάστευση για όποιον είναι αρκετά νέος. Εσείς τι λέτε;

 

Εγώ αντίθετα προτείνω την μετανάστευση όσων είναι αρκετα μεγάλοι (50+) μήπως και δωθεί η ευκαιρία στους νέους να ξαναστήσουν αυτή την χώρα. Κοινώς να μας αδειάσουν την γωνιά.

 

Για τους γέρους, έχεις τίποτα? :P

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ π.χ. προτείνω τη μετανάστευση για όποιον είναι αρκετά νέος. Εσείς τι λέτε;

ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ !!

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αντίθετα προτείνω την μετανάστευση όσων είναι αρκετα μεγάλοι (50+) μήπως και δωθεί η ευκαιρία στους νέους να ξαναστήσουν αυτή την χώρα. Κοινώς να μας αδειάσουν την γωνιά.

 

Punk's not Dead (βλέπω).  ;D ;D

 

Πάντως οι νέοι που περιμένουν να φύγουν οι γέροι για να κάνουν κάτι, δεν είναι και τόσο νέοι. Ή και τόσο άνθρωποι, for that matter.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αντίθετα προτείνω την μετανάστευση όσων είναι αρκετα μεγάλοι (50+) μήπως και δωθεί η ευκαιρία στους νέους να ξαναστήσουν αυτή την χώρα. Κοινώς να μας αδειάσουν την γωνιά.

Ωραία...έρχομαι από το σπίτι σου να πάρω τα εισητήριά μου....επίσης θα σου δώσω το λογαριασμό μου της τράπεζας να στέλνεις τη σύνταξη μου...Επειδή εδώ και χρόνια πληρώνω και ΙΚΑ και ΟΑΕΕ δεν θα ήταν σωστό...να στα αφήσω!!! ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως οι νέοι που περιμένουν να φύγουν οι γέροι για να κάνουν κάτι, δεν είναι και τόσο νέοι. Ή και τόσο άνθρωποι, for that matter.

 

Το πρόβλημα δεν είναι ότι περιμένουν να φύγουν για να κάνουν κάτι αλλά ότι δεν τους αφήνουν να κάνουν κάτι ;)

 

Ωραία...έρχομαι από το σπίτι σου να πάρω τα εισητήριά μου....επίσης θα σου δώσω το λογαριασμό μου της τράπεζας να στέλνεις τη σύνταξη μου...Επειδή εδώ και χρόνια πληρώνω και ΙΚΑ και ΟΑΕΕ δεν θα ήταν σωστό...να στα αφήσω!!! ;)

 

Ναι βρέ, πάρ' τα όλα μαζί σου. Καμιά κιθάρα να αφήσεις μόνο :)

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ π.χ. προτείνω τη μετανάστευση για όποιον είναι αρκετά νέος. Εσείς τι λέτε;

 

Εγώ αντίθετα προτείνω την μετανάστευση όσων είναι αρκετα μεγάλοι (50+) μήπως και δωθεί η ευκαιρία στους νέους να ξαναστήσουν αυτή την χώρα. Κοινώς να μας αδειάσουν την γωνιά.

 

Για τους γέρους, έχεις τίποτα? :P

 

 

Demographics - ωχ, μας πότισε ο γκούγκλης με ένα τριλεπτάκι μόνο  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου