Προς το περιεχόμενο

Σάκης... σκέτο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 125
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Είχα κι εγώ τις περιπέτειές μου monsieur Marathon ;)

 

Nα ευχαριστείς τον θεό αν όντως έμοιαζαν με τον Alan Bates της απαγγελίας. Άσε που ήταν και σκατοχαρακτήρας. Δεν πήρε και βραβείο από την κριτική επιτροπή.

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Nα ευχαριστείς τον θεό αν όντως έμοιαζαν με τον Alan Bates

 

Ε εντάξει...δεν ήταν και τόσο άσχημες! ;D ;D

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακάτω ένας ηθοποιός διαβάζει απόσπασμα από τις Βάκχες του Ευριπίδη, έτσι για να υπάρχει ένα σημείο αναφοράς.

H συγκριση ειναι ολιγον τι ασχετη βρε Atreu73. Το πρωτο βιντεο ειναι μια απαγγελια ενος αποσπασματος απο τις Βακχες ενω το δευτερο ειναι ολη η παρασταση.

 

(Για την ιστορια, το αποσπασμα ειναι απο το "The Night Of Poetry" που εγινε τον Οκτωβριο του 1991 στο Ηρωδειο με τη συμμετοχη του Βαγγελη Παπαθανασιου να αυτοσχεδιαζει live και να συνοδευει την απαγγελια ποιηματων και κειμενων στα Ελληνικα, Αγγλικα και Γαλλικα απο τους Alan Bates, Fanny Ardan, Λυδια Κονιορδου, Γιαννη Βογλη κ.α. Στο YouTube υπαρχουν παρα πολλα αποσπασματα, αν οχι ολη η βραδια.)

 

Στα του Sakis τωρα, απο το λιγο που ειδα, απο το 16ο περιπου λεπτο ως το 22ο, δεν με χαλασε καθολου, ισα ισα θα ελεγα, μου φανηκε Οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Στα του Sakis τωρα, απο το λιγο που ειδα, απο το 16ο περιπου λεπτο ως το 22ο, δεν με χαλασε καθολου, ισα ισα θα ελεγα, μου φανηκε Οκ.

 

+1,αν και είδα όλη την παράσταση και ακόμα συμφωνώ.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την προώθηση μέχρι και πρωθυπουργούς βγάζουν, στην ηθοποιία θα κολλάγανε;

Άλλωστε πάντα θα βρεθεί ένα 99% να αμαυρώνει κάποια τέχνη. Αιώνες τώρα. Δεν παν να ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στα του Sakis τωρα, απο το λιγο που ειδα, απο το 16ο περιπου λεπτο ως το 22ο, δεν με χαλασε καθολου, ισα ισα θα ελεγα, μου φανηκε Οκ.

 

Εντάξει, το παιδί μια χαρά κρατιέται. Γιατί να σε χαλάσει;

   

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου