Προς το περιεχόμενο

To tonelab or not? That's the question!


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανασύρω αυτό το θέμα για να δώσω την απάντηση στο αρχικό μου ερώτημα-τίτλο του thread:

 

"YES' date=' TO TONELAB" :lol::lol::lol::lol::lol:

[/quote']

 

Επιτελους, η πλυση εγκεφαλου που σου εκανα επιασε τοπο κ μπορω πλεον να ζητησω με υφος τα ποσοστα μου απο τη Vox... :)

 

Καλοριζικη! ειμαι σιγουρος οτι δεν θα το μετανιωσεις :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Χθες υπολόγισα πόσα ¤ έχω δώσει μέχρι στιγμής για πετάλια και είμαι κάπου μεταξύ 1350-1500¤ (πλη κάποιων άλλων που τα έχω δώσει για ένα κομμάτι ψωμί...)

 

Οπότε, ΞΑΝΑΛΕΩ, έτσι και μου αρέσει ΟΣΟ λέτε, θα πάρουν φωτιά οι αγγελίες!!!!! :lol::lol::lol::lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρα θα τις πεταξεις ολες τις μπουρουχες... :lol: & θα δοξαζεις το ονομα μας στον αιωνα τον απαντα...που σε φεραμε στον 21ο αιωνα και τα ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ εφε της TONELAB!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρα θα τις πεταξεις ολες τις μπουρουχες... :lol: & θα δοξαζεις το ονομα μας στον αιωνα τον απαντα...που σε φεραμε στον 21ο αιωνα και τα ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ εφε της TONELAB!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

welcome back mr 320 euro! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρα θα τις πεταξεις ολες τις μπουρουχες... :lol: & θα δοξαζεις το ονομα μας στον αιωνα τον απαντα...που σε φεραμε στον 21ο αιωνα και τα ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ εφε της TONELAB!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

The KING is Back!!! 8) 8) 8) :D :D :D

 

 

welcome back mr 320 euro! :P

 

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶ντε με το ΚΑΛΟ!

Περιμένουμε review σχετικό και αν τελικά είναι ικανή μια πεταλιέρα να κάνει έναν "πεταλάκια" να αποχωριστεί ΟΛΑ τα κουτάκια του!

 

Να αποχωριστείς πάντως τα πετάλια δεν το πιστεύω...να την χρησιμοποιείς μαζί με αυτά για τα καλά overdrive και delay της το βρίσκω πιο λογικό.

 

Και το επόμενο λογικό είναι να νοικιάσει και roadies να του κουβαλάνε τον εξοπλισμό στα lives..... :roll:

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένουμε review σχετικό και αν τελικά είναι ικανή μια πεταλιέρα να κάνει έναν "πεταλάκια" να αποχωριστεί ΟΛΑ τα κουτάκια του!

 

Αν δεν είναι...θα τους ΣΚΙΣΩ τους SF' date=' mechmg και blue που μου τα έπρηξαν κανονικά για να την πάρω!!! (βαράτε με κι ας κλαίω είμαι...λες και δεν ήθελα κι εγώ...:lol:)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου