Προς το περιεχόμενο

To tonelab or not? That's the question!


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tonelab-ούχοι τι θα λέγατε για μία υποενότητα - υποforum για patch exchange?

 

Αυτο θα ηταν πολυ καλο.Εννοεις να ανταλλάζαμε midi αρχεια όπως γινεται στο bossgtcentral ή να λέμε για ρυθμίσεις?Δεν ξερω αν γίνεται μεταφορά patches απο την πεταλιερα στο pc,ξερεις εσυ?Eννοω αν υπάρχει κάποιο σχετικό προγραμματακι που να διαβαζει αυτα τα αρχεια,όπως υπάρχει για τα boss.

 

btw χρονια πολλα σε όλους ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ααααααα,εγω την πηρα μεταχειρισμενη και δεν εχω αυτον τον sound editor.Οταν γυρισω στην εδρα μου θα μπω να το κατεβασω απο το site...ελπιζω να υπαρχει εκει,thnx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ναι.. αυτό εννοώ. Έχω τον editor αλλά όχι και το σχετικό καλώδιο. Θα το ψάξω λίγο....Αν και για 5-10 κουμπάκια μπορώ να λειτουργήσω σαν interface μεταξύ του περιβάλλοντος του editor και του tonelab. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ: Αν δω ότι με ικανοποιεί τόσο ώστε να μπορώ να αποχωριστώ τα 15 πετάλια μου' date=' με βλέπω να τα βγάζω όλα στο σφυρί...!!!![/quote']

 

Είδες τελικά τι "άσχημα" αποτελέσματα φέρνει η πλύση εγκεφάλου Ηλία...? :D ¶ρχισε να μου στέλνεις τη λίστα με τα πετάλια σου μήπως...τα 10 δικά μου γίνουν 15 :lol: :lol:

Να αποχωριστείς πάντως τα πετάλια δεν το πιστεύω...να την χρησιμοποιείς μαζί με αυτά για τα καλά overdrive και delay της το βρίσκω πιο λογικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με την ανταλλαγή patches είχα βρει ένα forum για tonelab users οπου ειχαν αρκετά....

 

Οποιός θέλει να του το πώ pm me γιατί δεν το θυμαμαι απ ' έξω...

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδες τελικά τι "άσχημα" αποτελέσματα φέρνει η πλύση εγκεφάλου Ηλία...? :D ¶ρχισε να μου στέλνεις τη λίστα με τα πετάλια σου μήπως...τα 10 δικά μου γίνουν 15 :lol: :lol:

 

Κάτσε να δω πρώτα αν θα μου αρέσει η Tonelab...

Αν μου αρέσει θα βγάλω φιρμάνι σαν τον Superfunk ότι πωλούνται ΟΛΑ ! :lol:

 

Σχετικά με την ανταλλαγή patches είχα βρει ένα forum για tonelab users οπου ειχαν αρκετά....

 

Οποιός θέλει να του το πώ pm me γιατί δεν το θυμαμαι απ ' έξω...

 

Στο PM θα το θυμηθείς δηλαδη?? :roll: 8O

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oxi ρε απλά θα καθήσω να ψαξω ενω τώρα βαριεμαι...και παραλληλα κατεβαζω πραγματα και σερνεται η συνδεση μου....

 

Αλλά άντε.....πάρτε την URL....(και διαφορα άλλα που βρηκα ενώ έψαχνα....)

 

http://www.patchtronix.com

http://tonelabz.vibemaker.com/

http://www.tonelab.net/

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου