Προς το περιεχόμενο

Squier tele +Bill Lawrence (Wilde) pickups clip


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πέρασε λίγος καιρός τους ψιλοσυνήθισα, είπα να βάλω ένα καθαρό κλιπάκι έτσι να πάρετε μια ιδέα.

 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/74436686/tele%20bl%20-%20Output%20-%20Stereo%20Out.mp3

 

εντελώς καθαρό, πιό καθαρό δεν...

μέχρι το 1.25 ο 280

μετά ο 280 με τον 290

και μετά το 1.35 ο 290.

Λίγο στο τέλος πάλι ο 280.

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Τελέ είναι αυτό;;;;;;;; Σαν ακουστικιά (λέμε τώρα... ::)) ακούγετε!  Πάντως καλά τα δάχτυλα αλλά κι η πένα έχει άλλη χάρη....Κακώς δεν έβαλες στο μενού και παίξιμο με πένα! Εννοείτε με "χώσιμο"! :o 8) ;D             

  Μικρός άκουγες Σπάθα;  ;D ;D ;D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπαμε: καθαρά

(Σε ενισχυση....στο χερι....αστο). Ήθελα να βγουν όσο πιο καθαρά γίνεται οι χροιές των μαγνητών.

Πενα έχεις δικιο. Μ έχει πιασει ενα δαχτυλικο πρόσφατα. ..

Σπάθα οχι...δεν νομιζω...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπάθα οχι...δεν νομιζω...

  Περίεργο....τα βιμπράτα σου και μερικές καταλήξεις φράσεων, μου τον θύμισαν σφόδρα.... Πάντως ο τόσο καθαρός! σου ήχος σε συνάρτηση με τα δάχτυλα, δεν νομίζω ότι δίνουν ξεκάθαρη εικόνα για το ποιόν των μαγνητών! 

  Γνώμη μου, έτσι...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθαρος ηχος ειναι MUST για να καταλαβει καποιος τη χροια ενος μαγνηγτη,μετα απο καποιο επιπεδο gain ολοι το ιδιο ακουγονται,αλλα θελει ΠΕΝΑ.  ;)

 

Προσωρινα ακουσε τους εδω ,εχω γραψει ολες τις κιθαρες  το κομματι με μια τελε που τους φορουσε  ;)

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούγονται ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ και οι 2, αν και, ναι, και εγώ με πένα παίζω. Αλλά πάλι, ακούστηκε η ποιότητα στον ήχο και η απόκρισή τους. Και πάω στοίχημα ότι με overdrive καλαηδάνε.

 

Το παίξιμο, δεν το συζητώ, είσαι μάστορας... Αν ανεβάσεις και ένα clip με λίγη βρώμα, θα το εκτιμούσαμε!  >:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παίξιμο, δεν το συζητώ, είσαι μάστορας...

  ΣΙγά τον μάστορα.... 8) ;D ;D ;D  Τις "κούφιες", τις "πρασινάδες" και την αβεβαιότητα στο παίξιμο ;), δεν τις(την) άκουσες Έκτορα....;;;  ::) :P ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα θελετε και overdrive ε?

Δε θα μ αφησετε να ολοκληρωσω σωστο άσμα. ...

 

Απο πρασινάδες. ...αλλο τιποτα. Αμα πατηθει εκείνο το ρημάδι το rec της ποπης ....

οσο είναι απατητο και γμ τις φάσεις

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου