Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για περιορισμένο rig


otto##

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, δανείστηκα από φίλο ενα boss ds2. μετά από ένα 20λεπτο τεστ μπορώ να πω πως τα αποτελέσματα είναι ενθαρρυντικά. Ταιριάζει σε 2 από τους ενισχυτές που προσομοιώνει το ενισχυτάκι χωρίς όμως θεαματικά αποτελέσματα. Αν έχω χαμηλά τα settings τότε παίρνω ένα boost, αν ανεβάσω βρόμα κλπ βρομίζει αρκετά και δίνει ένα τρελό sustain. Μιλάμε με την gibson δίνει τρελό sustain. Αλλά, τα μπάσα είναι ψιλοχάλια και γενικά για βρόμικα ρυθμικά ακούγεται ένα μπουκωμένο πράμα. Θέλει λίγο ψάξιμο αλλά περίμενα χειρότερα αποτελέσματα. Έτσι κι αλλιώς δεν θα παίξω και στο wembley για να θέλω το τέλειο. Επανέρχομαι με νέα σύντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  Το Boss ds 2 όντως είναι από τα ιδανικότερα σενάρια μολονότι  σε ρυθμίσεις heavy  rhythm  περισσότερο και  όχι τόσο σε σόλο για εμένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμάζω και το κλασικό rat αυτές τις μέρες. Καλύτερα με το boss νομίζω. To rat δίνει έναν πιο ωραίο τόνο μεν αλλά δε δίνει πολύ γκάζι δε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γείτονα, νομίζω ότι νομίζω πως βρήκα αυτό που ψάχνεις.

Παράγγειλέ το από το mother site , κάνει ένα μήνα να έρθει, αλλά θα σου κοστίσει 30 ευρώ μαζί με την αποστολή. Το είχα παλιότερα και σπέρνει.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου