Προς το περιεχόμενο

Διαγωνισμός με απαράδεκτους όρους - μέγαρο μουσικής


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο blackrow πουλαει τρελα και θελει να μας καταστρεψει τη συζητηση .

Σώπα καλέ, τι μας λες?  ;D

 

Δεν αναφερει τιποτα επικοδομητικο και καλυτερα να ασχοληθει με την πολιτικη αντι της μουσικης.

Σε ευχαριστώ για την άποψή σου περί του επαγγελματικού προσανατολισμού μου, αλλά δεν καταλαβαίνω πως στο διάολο κατέληξες σε ένα τέτοιο συμπέρασμα  ;D

 

Blackrow μονο αναληθειες λες, με ενοχλει παρα πολυ και για αυτο στο λεω ευθεως.

Πλαγίως πως θα μου το έλεγες φίλε μου καλέ? Σε παρακαλώ απάντησε αν θέλεις. το επιθυμώ με όλο μου το είναι  :D

 

Εισαι επιεικως απαραδεκτος.

Κι εσύ είσαι επιεικώς ανορθόγραφος αλλά δεν το κάνω θέμα.

 

Μέχρι στιγμής πάντως κρατάω το ότι το "κακό" Μέγαρο μουσικής και οι συν αυτώ θέλουν να καταστρέψουν τη μουσική σου καριέρα και εγώ θέλω να καταστρέψω τη συζήτηση. Και σε παρακαλώ αν είναι να συνεχίσεις να με βρίζεις τουλάχιστον να γράφεις σωστά το nickname μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τρολλ? Α καλά, κάτι δεν πάει καλά με σένα φίλε μου. Ναι δεν έχω ζωή και αποφάσισα να κυνηγήσω εσένα. Ρεεεε δεν πάει καλά ο κόσμος ρεεεεεε.  ;D Το γεγονός ότι όλοι σε κυνηγάνε και θέλουν να σε καταστρέψουν  να το κοιτάξεις. Τσάγια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι αναφέρεται όνομα ατόμου ότι γράφει τη μουσική σε βίντεο χωρίς ήχο με ενοχλεί, αλλιώς δεν θα το έκανα θέμα.  Μόλις το είδα έφριξα.  Τέλος πάντων θα επικοινωνήσω αύριο με το μέγαρο που θα είναι ανοιχτό και βλέπουμε.  Μπορεί απλώς να είναι ανοησία όπως λέτε κι όχι κάτι άλλο παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Έτσι από περιέργεια κι επίσης γιατί ΔΕΝ πήγα να ρωτήσω προσωπικά: Έχουμε νέα για το θέμα αυτό τελικά; Ή τσάμπα η ψηφιακή μελάνη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι από περιέργεια κι επίσης γιατί ΔΕΝ πήγα να ρωτήσω προσωπικά: Έχουμε νέα για το θέμα αυτό τελικά; Ή τσάμπα η ψηφιακή μελάνη;

 

Καταρχην οι συμμετοχες εκλεισαν, ηταν μεχρι προχθες νομιζω ή κατι τετοιο.

Πηγα εγω απο εκει πριν αποστειλω την συμμετοχη μου και εξεφρασα τον προβληματισμο μου.

Δεν εκανα καπου λαθος. Ολα ειναι ακριβως οπως ειπα αρχικα αλλα δεν μπορεσα να παρω απαντηση σχετικα με το γιατι, μονο το οτι οι οδηγιες ηταν ακριβως ετσι και οχι καποια αμελεια .

Ενημερωθηκα οτι οι συμμετοχες ηταν εκατονταδες απο ολο τον κοσμο και αποφασισα να κανω στην ακρη την καχυποψια μου θελοντας να δειξω πιστη στους ανθρωπους που ασχολουνται με την τεχνη με διαφορους τροπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου