Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρική κιθάρα για ηχογραφήσεις σε PC


tassos1978

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Πιό αθόρυβα σίγουρα, ενώ περιλαμβάνει και προσομοιώσεις ενισχυτών. Η δε τιμή είναι τσάμπα.

Η Behringer ελέγχει τις τιμές παγκοσμίως.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

επαιξα προσφατα με μια τετοια σενα στουντιο και μου εκανε πολυ καλη εντυπωση (ευκολοπαιχτη και ωραια αισθηση στο χερι γενικοτερα). Ειναι κατι αναλογο με αυτο που προτεινει ο yameth, αλλα ξεφευγει λιιγο απο το budget σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επαιξα προσφατα με μια τετοια σενα στουντιο και μου εκανε πολυ καλη εντυπωση (ευκολοπαιχτη και ωραια αισθηση στο χερι γενικοτερα). Ειναι κατι αναλογο με αυτο που προτεινει ο yameth' date=' αλλα ξεφευγει λιιγο απο το budget σου...[/quote']

 

Κιθάρα χωρίς μαγνήτες ε... σαν κιθάρα τραβεστί ένα πράγμα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.thomann.de/gr/search.html?sid=9b1129d7573bfb460ca3ec37a7137e64&sw=pacifica+112&gk=&bn=

Θα προτεινα κιθαρα χωρις Floyd Rose για να μπορεις να κουρδιζεις και να σεταρεις ανετα, το Floyd Rose θελει εμπειρια για να το κανεις να παιξει σωστα. Η συγκεκριμενη εχει καλα (παραδοσιακα προς Fender μερια) ξυλα, 1 διπλο και 2 μονους για ποικιλια ηχων ενω οσες διαφορετικες εχω παιξει παντα ειναι ευκολες στο χερι. Ακουσε τη στον Νακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου έκανε εντύπωση το πόσο καλές κριτικές έχει πάρει το μοντέλο αυτό. Είναι βέβαια λίγο παραπάνω απο τα 300. Τι λέτε;

 

http://www.musicorama.gr/eshop/product_info.php?products_id=1906

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά κιθάρα είναι αλλά δεν ξέρω πόσο θα σου κάνει. Είναι για hard-rock-metal καταστάσεις οπότε...

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου