Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι. Το αγόρασε όταν βγήκε από τη φυλακή. Τον επόμενο γύρο θα πάρει και το mic.gr και θα χτίσει τέσσερα σπιτάκια και ένα ξενοδοχείο. Αρκεί να περάσει από την αφετηρία για να πάρει 200 Ευρώ.

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Το αγόρασε όταν βγήκε από τη φυλακή. Τον επόμενο γύρο θα πάρει και το mic.gr και θα χτίσει τέσσερα σπιτάκια και ένα ξενοδοχείο. Αρκεί να περάσει από την αφετηρία για να πάρει 200 Ευρώ.

Λάθος! Ανήκει σε μένα αλλά επειδή πρόσφατα αγόρασα τον ΔΟΛ και την Google, έπαψα να ασχολούμαι με το Noiz γιατί δεν προφταίνω!

 

Δεν την παλεύουμε καθόλου μου φαίνεται... :roll:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε το παιδι ειναι new member..μπορει να τακουσε απο καπου και ρωταει απλα..τοσο κακο ειναι?μηπως ειναι καλυτερα να του απαντησετε απο το να τον ειρωνευεστε????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε το παιδι ειναι new member..μπορει να τακουσε απο καπου και ρωταει απλα..τοσο κακο ειναι?μηπως ειναι καλυτερα να του απαντησετε απο το να τον ειρωνευεστε????

Αν μας έλεγε πού και από ποιόν το άκουσε, γιατί το πίστεψε και αν είδε πουθενά στο Noiz διαφήμιση/logo/αναφορά του Avopolis, τότε σίγουρα δεν θα υπήρχε αυτή η αντίδραση φίλε μου. Και όχι, δεν είναι σοβαρή αυτή η ερώτηση όσο και να το ζορίσουμε!

 

Υ.Γ. Το Noiz δεν ανήκει στο Avopolis (απ' όσο ξέρω τουλάχιστον).

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Το αγόρασε όταν βγήκε από τη φυλακή. Τον επόμενο γύρο θα πάρει και το mic.gr και θα χτίσει τέσσερα σπιτάκια και ένα ξενοδοχείο. Αρκεί να περάσει από την αφετηρία για να πάρει 200 Ευρώ.

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

ωραιος ο wasted_sunsets!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χε χε !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου