Προς το περιεχόμενο

Windows Vista


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 222
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

διαβάζοντας ολόκληρο το thread μόνο οίκτο ένιωσα για τον Wow! ο οποίος είναι ζωντανό παράδειγμα του τι θέλουν από μας οι εταιρείες όταν βγάζουν κάτι νέο:

1) Bug testing (χρόνος)

2) Αναβαθμίσεις σε software (λεφτάαααα + χρόνος)

3) Αναβαθμίσεις σε hardware (λεφτάαααα + χρόνος)

και όλα αυτά γιατί? για να βλέπουμε τα παραθυράκια να κάνουν ωραίο minimize....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μόλις 16 μηνύματα πώς έχεις το θάρρος να προσβάλλεις (οποιονδήποτε, όχι "αστεράτο"); Όχι βεβαίως ότι 5000 μηνύματα θα σου έδιναν και το δικαίωμα... όλα τα υπόλοιπα της κολλημένης Appleικής "κασέτας" ασχολίαστα.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη αν προσέβαλα :-[, το "οίκτο" το είπα με τη καλή έννοια, λυπήθηκα πως  να το πω. Αν σε ενόχλησε το παίρνω πίσω. Τα υπόλοιπα που λέω είναι facts που έχω διαπιστώσει από προσωπική εμπειρία, πιστεύεις το αντίθετο? Δεν έχω mac και ούτε πρόκειται να αγοράσω στο άμεσο μέλλον. Πάντως τα vista για μένα δεν έχουν κάτι να προσφέρουν στο μουσικό, τουλάχιστον όχι ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβάζοντας ολόκληρο το thread μόνο οίκτο ένιωσα για τον Wow! ο οποίος είναι ζωντανό παράδειγμα του τι θέλουν από μας οι εταιρείες όταν βγάζουν κάτι νέο:

1) Bug testing (χρόνος)

2) Αναβαθμίσεις σε software (λεφτάαααα + χρόνος)

3) Αναβαθμίσεις σε hardware (λεφτάαααα + χρόνος)

και όλα αυτά γιατί? για να βλέπουμε τα παραθυράκια να κάνουν ωραίο minimize....

 

το μυστικό είναι βαθιές αναπνοές και χαρούμενες σκέψεις .....

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, μην τα τραγικοποιείτε (ή καλύτερα μην τα "ευαγγελατοποιείτε"  ;D ) τα πράγματα, σε όλα τα λειτουργικά υπάρχουν τα συν και τα πλην, διαλέγεις αυτό (ή αυτά) που σε βολεύει και ξεχνάς όλα τα άλλα.

 

Δεν έχουν νόημα τέτοιες αντιπαραθέσεις, αν φυσικά τις παίρνετε στα σοβαρά, άλλο πράμα π.χ. η πλάκα σε απελπισμένους "μαϊκροσοφτικούς" και άλλο να τους λες ότι είναι κακομοίρηδες, δεν ξέρουν τι τους γίνεται κλπ κλπ κλπ.

 

Τέλος.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, μην τα τραγικοποιείτε (ή καλύτερα μην τα "ευαγγελατοποιείτε"  ;D ) τα πράγματα, σε όλα τα λειτουργικά υπάρχουν τα συν και τα πλην, διαλέγεις αυτό (ή αυτά) που σε βολεύει και ξεχνάς όλα τα άλλα.

 

Δεν έχουν νόημα τέτοιες αντιπαραθέσεις, αν φυσικά τις παίρνετε στα σοβαρά, άλλο πράμα π.χ. η πλάκα σε απελπισμένους "μαϊκροσοφτικούς" και άλλο να τους λες ότι είναι κακομοίρηδες, δεν ξέρουν τι τους γίνεται κλπ κλπ κλπ.

 

Τέλος.

 

Κωστάκη το Avatar σου είναι το νόημα της ζωής.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι και κωστάκη, 29 χρονώ κάφρος, όσο για το άβαταρ τα φρούτα κάνουν καλό, χαρίζουν υγεία, ευεξία και χαρά σε όλη την οικογένεια.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι και κωστάκη, 29 χρονώ κάφρος, όσο για το άβαταρ τα φρούτα κάνουν καλό, χαρίζουν υγεία, ευεξία και χαρά σε όλη την οικογένεια.

 

και να φανταστείς νόμιζα οτι είσαι 79.  ;D

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως που έχω vista στο laptop μου , μου τρέχουν όλα φυσιολογικά.

 

Θα ειναι καλο το laptop....... ;D

 

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου