Προς το περιεχόμενο

Windows Vista


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν το service pack 1 κάνει τα Vista πιο ελαφριά, θα στείλω donation στη Microsoft! :P

 

Όχι, δε συμβαίνει κάτι τέτοιο. Όμως το Asio φαίνεται να λειτουργεί κανονικά (προσωρινή δήλωση).

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 222
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εγώ πάντως που έχω vista στο laptop μου , μου τρέχουν όλα φυσιολογικά. cubase 3 reason 3 και reason 4 guitar rig2 και guitar rig 3...κλπ  adobe audition κλπ. κάνοντας δεξί κλικ σε ένα εκτελέσιμο μπορείς και επιλέγεις να είναι συμβατό με windowsxp sp2 οπότε και συνήθως τρέχει...  Έχω τα απλά vista και δεν ξέρω γιατί τόσο φόβος γι αυτό το λειτουργικό... εντάξει δεν είναι linux να τρέχω οτι θέλω μόνο αλλά  νομίζω οτι σε πρώτη φάση που τα δουλεύω είναι μία χαρά. προφανώς αν είχα την επιλογή θα έβαζα winxp αλλά αφού ήρθε το laptop με vista προτιμώ να έχω το γνήσιο λειτουργικό. Βάλτε τα άφοβα!

innosent sound www.myspace.com/innosentsound

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως που έχω vista στο laptop μου , μου τρέχουν όλα φυσιολογικά. cubase 3 reason 3 και reason 4 guitar rig2 και guitar rig 3...κλπ  adobe audition κλπ. κάνοντας δεξί κλικ σε ένα εκτελέσιμο μπορείς και επιλέγεις να είναι συμβατό με windowsxp sp2 οπότε και συνήθως τρέχει...  Έχω τα απλά vista και δεν ξέρω γιατί τόσο φόβος γι αυτό το λειτουργικό... εντάξει δεν είναι linux να τρέχω οτι θέλω μόνο αλλά  νομίζω οτι σε πρώτη φάση που τα δουλεύω είναι μία χαρά. προφανώς αν είχα την επιλογή θα έβαζα winxp αλλά αφού ήρθε το laptop με vista προτιμώ να έχω το γνήσιο λειτουργικό. Βάλτε τα άφοβα!

 

το cubase το χρησιμοποιεις με την επιλογη να ειναι συμβατο με XP ή το εγραψες γενικα για καποιον που αντιμετωπιζει προβληματα?

 

εχω ενα laptop-ακι με vista αλλα ακομα δεν εχω παρει καρτα και εχει αρχισει να με αγχωνει αυτο το thread

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το MS TechNet Flash Newsletter (Volume 10, Issue 4, 20/2/08)

 

How to get Vista SP1 today

 

We know that many of you are anxious to get your hands on the Windows Vista Service Pack 1 RTM bits. And to that end, we have some good news. We are pleased to announce that--while broad RTW availability is still scheduled for March--the SP1 Update RTM bits are available now to TechNet subscribers. If you are subscriber, please visit TechNet Plus Subscriptions and sign in to access Top Subscriber Downloads. If you have a prior version of the SP1 beta installed, you must uninstall it prior to installing the final version. Check out Things to know before you download Windows Vista SP1 for more information, and for updated details on all aspects of Windows Vista SP1, stop by the Windows Vista TechCenter.

 

For a closer look Inside Vista SP1 File Copy Improvements pull up Mark Russinovich's (of Sysinternals fame) blog and learn about the evolution of the file copy.

 

Also from the Sysinternals crew, you'll definitely want to grab the update of Sigcheck, a command-line file version display and signature checking utility. Sigcheck v1.50 adds a new option for displaying file hashes.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα ρε παιδια τι παιζει.  βελτιωσαν τιποτα με τοο sp 1? πρεπει να το βαλουμε οπωσδηποτε? αξιζει?

σορυ που δε διαβασα τα παραπανω λινκς και ρωταω. αν καποος ενημερωθηκε ας πει πεντε πραματα . ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βελτιωσαν τιποτα με τοο sp 1?

 

Κατέβασε το αρχείο Notable changes in Windows Vista Service Pack 1 στο τέλος της σελίδας να δεις.

 

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου