Προς το περιεχόμενο

Windows Vista


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα αρχίζω να σε πιάνω Wow!. Μάλλον υποστηρίζεις τα windows όπως εγώ υποστηρίζω τις συναρμολογούμενες κιθάρες. :)

Ας πούμε ... εγώ αλλάζω γέφυρα... εσύ βάζεις service pack. Ξέρεις..... η χαρά της δημιουργίας.  ;D

 

Εεεε, άμα είσαι πειραχτήρι, κάτι θα έχεις να πειράζεις. Εσύ μπορεί να μη πειράζεις το κομπιούτερ, αλλά πειράζεις τις κιθάρες, άσε που μπορεί να έχεις και κανά κήπο να ξεδίνεις. Είναι θέμα προτιμήσεων.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 222
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

καλησπερα

 

ρε παιδια μια ερωτηση γιατ τα vista.

εχω ενα notebook με εγκατεστημενα τα ελληνικα vista premium.

Οταν δοκιμασα να αντιγραψω μεσω usb απο την καμερα μου,

οταν ακουσα το βιντεο ειχε ενα ακρως ενοχλητικο θορυβο(τζτζτζτστζστζτζτ κατα διαστηματα, χωρις συγκεριμενου χρονου intervals.)καπως ετσι, σαν ξεσπασματα ηλ.ρευματος να πω?κατι τετοιο.εκλεισα τον ηχο στην καμερα και το αντεγραψα παλι.

το ιδιο.

Κανω κατι λαθος?

Να πικαρει η μποτα?

απο την καμερα στην τηλεοραση ειναι οκ

Καμια λυση?

 

βιρα κι'εχει ο Θεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια λυση?

 

Γεια σου Kid.

Αυτό το thread δεν σκοπεύει να υποστηρίξει μεμονωμένες περιπτώσεις προβλημάτων με τα Vista, αλλά να αναφέρει τυχόν εξελίξεις γύρω από το λειτουργικό σε συνάρτηση με τη λειτουργικότητα μουσικών εφαρμογών.

 

Το δικό σου πρόβλημα:

α) δεν έχει σχέση με μουσική

β) δεν είμαι καν σίγουρος ότι οφείλεται στα Vista.

 

Πρέπει να ρωτήσεις περισσότερα εκεί που αγόρασες αυτό τον εξοπλισμό.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια και σε σενα Wow!

 

ειπα νε μην ανοιξω αλλο θεμα φιλε μου.αν θες ντε και καλα ανοιγω ομως

εγω λοιπον λεω παλι οτι  εχω προβλημα με τον ηχο(θα ακουσω μουσικη απο το output του κομπιουτερ).

Αν θα εκανες εγγραφη μιας προβας σου και ειχες θεμα με την ποιοτητα ηχου?Αυτο εννοω.Και εχει ακουστει ξανα κατι τετοιο απο τα λεγομενα καποιων σε φορουμ.

 

Σχεση εχει με την μουσικη γιατι θελω να ανεβασω στο νοιζ(μαλλον καλυτερα ο yameth ::)

τα λαιβ του lazy.(ημουν ο ψιλος και ομορφος και τις δυο φορες με μια καμερα.) ;D

 

Αν καποιος  τελοςπαντων εχει συναντησει ηχητικο προβλημα μουσικης, εχει δει κατι παρομοιο ας το αναφερει.

 

ευχαριστω

 

 

 

 

 

 

βιρα κι'εχει ο Θεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με την ανακοίνωση της Microsoft,  αλλά και τα... καντήλια που πέφτουν από ανθρώπους που δεν μπορούν να καταλάβουν τι χρωστάνε να περιμένουν άλλες πέντε εβδομάδες, δείτε εδώ:

 

http://windowsvistablog.com/blogs/windowsvista/archive/2008/02/04/announcing-the-rtm-of-windows-vista-sp1.aspx

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το service pack 1 κάνει τα Vista πιο ελαφριά, θα στείλω donation στη Microsoft! :P

 

Πλάκα πλάκα, κάτι τέτοιο θα έσωζε πολύ κόσμο αλλά μου φαίνεται... ελαφρώς δύσκολο στην υλοποίηση. ;D

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Sp1 δεν χρειαζεται να το κατεβασετε απο torrents...Με ενα πειραγμα στην registry το βρισκει μεσω του Windows Updater....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Sp1 δεν χρειαζεται να το κατεβασετε απο torrents...Με ενα πειραγμα στην registry το βρισκει μεσω του Windows Updater....

 

Σωστό είναι αυτό, αλλά εγώ έχω πολλά computers και δεν ήθελα να το κατεβάσω πολλές φορές.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου