Προς το περιεχόμενο

home networking and file sharing


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, dimsonic είπε

δε σε piano

δεν είναι θέμα να έχει username και password υποχρεωτικά.

 Στα έχει πει τα περισσότερα ο LK

 Εγώ πάντως χρόνια τώρα έχω κοινόχρηστους φακελους με pc/laptop/tablet και την τηλεόραση με όλες τις εκδόσεις των windows.

 Απλά καλό είναι όπως ειπώθηκε να βάλεις στατικές ip στο υποδίκτυο που κανονικά πρέπει να φτιάξεις σωστά.

 Όπως το sample buffer των asio.

 υπάρχουν κάποια πράγματα που δεν μπορεί εύκολα να σου γράψει κανένας αναλυτικά για θέματα ip, dhcp, ftp, vpn, dns, subnet κλπ άμα ρωτάς γιατί.

 Υπάρχουν επίσης κάποιοι απλοί κανόνες για όλα αυτά για να στήσεις αξιόπιστο σπιτικό υποδίκτυο με shared folders, εκτυπωτές και άλλες δικτυακές συσκευές που να μην χάνει αυτό που λέμε ρυθμίσεις, άρα και τις συσκευές κάθε λίγο και λιγάκι.

 

 

 

Επεξεργασμένο από cos_dr

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, cos_dr είπε

δεν είναι θέμα να έχει username και password υποχρεωτικά.

 Στα έχει πει τα περισσότερα ο LK

 Εγώ πάντως χρόνια τώρα έχω κοινόχρηστους φακελους με pc/laptop/tablet και την τηλεόραση με όλες τις εκδόσεις των windows.

 Απλά καλό είναι όπως ειπώθηκε να βάλεις στατικές ip στο υποδίκτυο που κανονικά πρέπει να φτιάξεις σωστά.

 Όπως το sample buffer των asio.

 υπάρχουν κάποια πράγματα που δεν μπορεί εύκολα να σου γράψει κανένας αναλυτικά για θέματα ip, dhcp, ftp, vpn, dns, subnet κλπ άμα ρωτάς γιατί.

 Υπάρχουν επίσης κάποιοι απλοί κανόνες για όλα αυτά για να στήσεις αξιόπιστο σπιτικό υποδίκτυο με shared folders, εκτυπωτές και άλλες δικτυακές συσκευές που να μην χάνει αυτό που λέμε ρυθμίσεις, άρα και τις συσκευές κάθε λίγο και λιγάκι.

 

 

 

Και παλι δε σε πιάνω.

Αυτα που μου ειπε ο Λακης δεν δουλεψαν και δεν έχουν σχεση με το παραπανω που δουλεψε αμεσως.

 

Για τα sample rates παλι δε σε πιάνω

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dimsonic είπε

Και παλι δε σε πιάνω.

Αυτα που μου ειπε ο Λακης δεν δουλεψαν και δεν έχουν σχεση με το παραπανω που δουλεψε αμεσως.

 

Για τα sample rates παλι δε σε πιάνω

ε, αστο.

 Αφού έκανες τη δουλειά σου, αυτό μετράει.

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, cos_dr είπε

ε, αστο.

 Αφού έκανες τη δουλειά σου, αυτό μετράει.

 

 

την δουλειά μου την έκανα.

Αλλά αν νομίζεις - ξέρεις ότι υπάρχει κάτι απλούστερο πολύ θα ήθελα να το μάθω. Και πιστεύω (είμαι σίγουρος) ότι πολύς κόσμος δεν το γνωρίζει και η microsoft έκοψε την δυνατότητα πιθανότατα την έκρυψε γιατί δεν ήθελε να ρισκάρει θέματα ασφάλειας. Αλλά από την άλλη επισήμως διαφημίζει τρόπο που ΔΕΝ λειτουργεί.

 

Όσο για το sample rate, με ρώτησες και χτες και σου απάντησα. Πιστεύεις ότι υπάρχει εκεί κάποιο θέμα?

Εγώ δεν βλέπω κανένα πρόβλημα τουλάχιστον από όσα γνωρίζω. Αν υπάρχει κάτι άλλο μου λες.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dimsonic είπε

 

την δουλειά μου την έκανα.

Αλλά αν νομίζεις - ξέρεις ότι υπάρχει κάτι απλούστερο πολύ θα ήθελα να το μάθω. Και πιστεύω (είμαι σίγουρος) ότι πολύς κόσμος δεν το γνωρίζει και η microsoft έκοψε την δυνατότητα πιθανότατα την έκρυψε γιατί δεν ήθελε να ρισκάρει θέματα ασφάλειας. Αλλά από την άλλη επισήμως διαφημίζει τρόπο που ΔΕΝ λειτουργεί.

 

Όσο για το sample rate, με ρώτησες και χτες και σου απάντησα. Πιστεύεις ότι υπάρχει εκεί κάποιο θέμα?

Εγώ δεν βλέπω κανένα πρόβλημα τουλάχιστον από όσα γνωρίζω. Αν υπάρχει κάτι άλλο μου λες.

ναι για το sample rate πιστεύω οτι υπήρχε θέμα και πιστεύω πως ανέφερες στα post τα πρώτα πως είχες 2ms reported latency με 64 samples αμα δεις την σειρά. Άρα αυτή τη ρύθμιση είχες.

 

 Όπως σου επισήμανε και ο yameth αυτό "περι πόστ τεχνικής απορίας και που δεν λες τα βήματα που κάνεις μετά τις απαντήσεις που παίρνεις. Στην τελική μου ακαδημαϊκή ερώτηση αφού βρήκες τον ένοχο που εγώ διαφωνώ φιλικά βέβαια, παρέα κάνουμε, δεν συναγωνιζόμαστε σε κάτι, μου αναφέρεις ρυθμίσεις που δεν συνάδουν με το αρχικό 64 sample rate και τα 2ms. Δημιουργείται λοιπόν κατά τη γνώμη μου σε αυτόν που αφιερώνει χρόνο να βοηθήσει αλλά και όσον αφορά εμένα που μου αρέσει το θέμα των τεχνικών θεμάτων μια.............. σύγχυση🤣

 Σε αυτό δεν φταίει βέβαια ο OP.

 

 Και ένας ΟP και οι συμμετέχοντες θα μπουν σε μια διαδικασία η οποία μπορεί να τα έχει όλα και παρερμηνείες και διαφωνίες και εντυπώσεις.

 

 Ότι έχεις να μάθεις πιστεύω προσωπικά στο ανέλυσε ο LK με όσο καλύτερο τρόπο μπορεί να γίνει.

 

 Η microsoft δεν έκρυψε κάποια δυνατότητα όπως το αντιλαμβάνομαι εγώ..

 Πολλά γράφονται σε forum αλλά και σε επίσημα sites πολλές φορές τα οποία ερμηνεύονται με πολλούς τρόπους και αντίστοιχα απευθύνονται και σε προχωρημένους χρήστες που διαφωνούν και με τις επίσημες διαπιστώσεις η θέσεις και τελικά να έχουν δίκιο.

 

 Για εμένα λοιπόν δεν βλέπω να έχει διαφημίσει έναν τρόπο που δεν λειτουργεί.

 Μπορεί να είναι κακογραμμένος, δεν ξέρω τώρα σε ποια διαφήμιση αναφέρεσαι.

 

Απλά διαφωνώ με κάποιες συγκεκριμένες διαπιστώσεις σου καμιά φορά.

 Δεν νομίζω να είναι κακό αυτό.

 Είναι μέσα στο πλαίσιο της συμμετοχής σε ένα φόρουμ.

 Απλά.

 

 (εγώ εξ άλλου ξέρω τα πάντα για δίκτυα  και συσκευές επικοινωνίας κάθε μορφής. Ποτέ δεν ήθελα να τα μάθω, ποτέ δεν ήθελα να εντρυφήσω τόσο στην πληροφορική και να γίνω αυτό το πραγματικά τέρας γνώσεων που είμαι. Με ανάγκασαν γιατί είναι μέρος της δουλειάς μου κάποια πράγματα και πρέπει να τα ξέρω γιατί άμα καταστραφεί μια περιοχή ασχολούμαι με την αποκατάστασή της σε διάφορα θέματα και πρέπει να γνωρίζω για να συνεννοούμαι με αρμοδίους, με τεχνικούς και να διοχετεύσουμε κονδύλια να φτιάξουμε ΚΑΙ επικοινωνιακές  υποδομές για να συνεχίσει η ζωή. Εκατομμύρια ευρώ που δεν παίζεις με αυτά γιατί θα στην φορέσουν άμα γίνουν λάθη/ασυνεννοησίες ή δεν δουλέψουν. Θα μπλέξω. Γι αυτό αν μη τι άλλο τα δικτυακά μου στο σπίτι λειτουργούν άψογα γιατί ΚΣΕΡΩ χαχαχαχαχαχαχαχαχα)

 

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, cos_dr είπε

ναι για το sample rate πιστεύω οτι υπήρχε θέμα και πιστεύω πως ανέφερες στα post τα πρώτα πως είχες 2ms reported latency με 64 samples αμα δεις την σειρά. Άρα αυτή τη ρύθμιση είχες.

 

 Όπως σου επισήμανε και ο yameth αυτό "περι πόστ τεχνικής απορίας και που δεν λες τα βήματα που κάνεις μετά τις απαντήσεις που παίρνεις. Στην τελική μου ακαδημαϊκή ερώτηση αφού βρήκες τον ένοχο που εγώ διαφωνώ φιλικά βέβαια, παρέα κάνουμε, δεν συναγωνιζόμαστε σε κάτι, μου αναφέρεις ρυθμίσεις που δεν συνάδουν με το αρχικό 64 sample rate και τα 2ms. Δημιουργείται λοιπόν κατά τη γνώμη μου σε αυτόν που αφιερώνει χρόνο να βοηθήσει αλλά και όσον αφορά εμένα που μου αρέσει το θέμα των τεχνικών θεμάτων μια.............. σύγχυση🤣

 Σε αυτό δεν φταίει βέβαια ο OP.

 

 Και ένας ΟP και οι συμμετέχοντες θα μπουν σε μια διαδικασία η οποία μπορεί να τα έχει όλα και παρερμηνείες και διαφωνίες και εντυπώσεις.

 

 Ότι έχεις να μάθεις πιστεύω προσωπικά στο ανέλυσε ο LK με όσο καλύτερο τρόπο μπορεί να γίνει.

 

 Η microsoft δεν έκρυψε κάποια δυνατότητα όπως το αντιλαμβάνομαι εγώ..

 Πολλά γράφονται σε forum αλλά και σε επίσημα sites πολλές φορές τα οποία ερμηνεύονται με πολλούς τρόπους και αντίστοιχα απευθύνονται και σε προχωρημένους χρήστες που διαφωνούν και με τις επίσημες διαπιστώσεις η θέσεις και τελικά να έχουν δίκιο.

 

 Για εμένα λοιπόν δεν βλέπω να έχει διαφημίσει έναν τρόπο που δεν λειτουργεί.

 Μπορεί να είναι κακογραμμένος, δεν ξέρω τώρα σε ποια διαφήμιση αναφέρεσαι.

 

Απλά διαφωνώ με κάποιες συγκεκριμένες διαπιστώσεις σου καμιά φορά.

 Δεν νομίζω να είναι κακό αυτό.

 Είναι μέσα στο πλαίσιο της συμμετοχής σε ένα φόρουμ.

 Απλά.

 

 (εγώ εξ άλλου ξέρω τα πάντα για δίκτυα  και συσκευές επικοινωνίας κάθε μορφής. Ποτέ δεν ήθελα να τα μάθω, ποτέ δεν ήθελα να εντρυφήσω τόσο στην πληροφορική και να γίνω αυτό το πραγματικά τέρας γνώσεων που είμαι. Με ανάγκασαν γιατί είναι μέρος της δουλειάς μου κάποια πράγματα και πρέπει να τα ξέρω γιατί άμα καταστραφεί μια περιοχή ασχολούμαι με την αποκατάστασή της σε διάφορα θέματα και πρέπει να γνωρίζω για να συνεννοούμαι με αρμοδίους, με τεχνικούς και να διοχετεύσουμε κονδύλια να φτιάξουμε ΚΑΙ επικοινωνιακές  υποδομές για να συνεχίσει η ζωή. Εκατομμύρια ευρώ που δεν παίζεις με αυτά γιατί θα στην φορέσουν άμα γίνουν λάθη/ασυνεννοησίες ή δεν δουλέψουν. Θα μπλέξω. Γι αυτό αν μη τι άλλο τα δικτυακά μου στο σπίτι λειτουργούν άψογα γιατί ΚΣΕΡΩ χαχαχαχαχαχαχαχαχα).

 

 

ώπα μια στιγμή....

Πρώτα και με τον Γιάννη υπήρξε κακώς "θέμα"  γιατί εγώ έθεσα το πρόβλημα σαν περιγραφή.

Όταν το έθεσα ήδη είχα παιδευτεί για 3-4 μέρες και δεν σας έκρυψα τίποτα. Απλά όταν το ανέβασα εδώ εκείνη την ώρα είχα αρχίσει να βρίσκω λύση. Και φυσικά δεν νομίζω ότι μπορούσε κάποιος να φανταστεί ότι ένα εντελώς εγκαταλελειμένο πλαγκιν ήταν ο υπεύθυνος.

Και στη συνέχεια σας έδωσα τα κυριώτερα πράγματα που είχα δοκιμάσει.

 

Τώρα για το sample rate εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω τι θες να πεις.

Δηλαδή πόσο latency ήθελες να πάρω στα 64? όταν στον προηγούμενο δεν υπήρχε περίπτωση να δουλέψω με κάτω από 256 και εάν. Και δεν είπα ότι αυτή ήταν η ρύθμιση. Είπα ότι δοκίμασα το πρόβλημα με όλες τις τιμές samples μεταξύ δυό ακραίων θα έλεγα τιμών και είδα οτι ο υπολογιστής σε όλες αυτές τις τιμές είχε ακριβώς την ίδια συμπεριφορά και το πρόβλημα ήταν σταθερό.

Εσύ μου λες δεν φταίει το πλαγκιν.

Ωραία. Τι φταίει?

πες μου να βάλω ρυθμίσεις για να τρέξει το πλαγκιν που από σήμερα ξεκίνησα να το ξηλώνω σε 30-40 κομμάτια.

Εννοείται δεν κάνουμε διαγωνισμό, αλλά αν ξέρεις κάτι πές το.

 

Επεξεργασμένο από dimsonic

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, cos_dr είπε

 

 

 Ότι έχεις να μάθεις πιστεύω προσωπικά στο ανέλυσε ο LK με όσο καλύτερο τρόπο μπορεί να γίνει.

 

έλα όμως που δεν έγινε τίποτα με τον τρόπο αυτό

 

22 λεπτά πριν, cos_dr είπε

 

 Η microsoft δεν έκρυψε κάποια δυνατότητα όπως το αντιλαμβάνομαι εγώ..

 Πολλά γράφονται σε forum αλλά και σε επίσημα sites πολλές φορές τα οποία ερμηνεύονται με πολλούς τρόπους και αντίστοιχα απευθύνονται και σε προχωρημένους χρήστες που διαφωνούν και με τις επίσημες διαπιστώσεις η θέσεις και τελικά να έχουν δίκιο.

 

 Για εμένα λοιπόν δεν βλέπω να έχει διαφημίσει έναν τρόπο που δεν λειτουργεί.

 Μπορεί να είναι κακογραμμένος, δεν ξέρω τώρα σε ποια διαφήμιση αναφέρεσαι.

 

Η microsoft στο δικό της support έχει τέτοιο θέμα που σου εξηγεί ότι πλέον δεν υπάρχει home network και σου λεέι πως μπορείς να κάνεις share folder. Το ίδιο το έχουν αντιγράψει με φρου φρου κι αρώματα δεκάδες site αλλά όταν φτάσεις στο κρίσιμο σημείο αυτό που λένε ΔΕΝ γίνεται. Το έχω συζητήσει τουλάχιστον με 5 κολλητούς και όλοι μου λένε μην το ψάχνεις τέρμα τα δίκτυα. 

Η ίδια λέει ότι υπάρχει θέμα ασφάλειας. Βλέπω ότι έχουν κόψει όλες τις οδηγίες και τις επιλογες home network σε πρώτα μενού, αλλά έχουν αφήσει σε 3-4α υπομενού δυνατότητες να το κάνει κάποιος πολύ ψαγμένος. Από το μεσημέρι προσπαθώ με άλλο φίλο απο εδώ που προσπάθησε να με βοηθήσει (που σίγουρα ήξερε) αλλά και με κείνον φτάσαμε σε ένα σημείο που δεν πήγαινε άλλο. Επαιρνα "δεν έχεις δικαιώματα". Μετά χωρίς να πειράξω τίποτα δοκίμασα του Λάκη τον τρόπο και πάλι πήρα το ίδιο. Μετά χωρίς να πειράξω τίποτα, το google κατάλαβε τι πρόβλημα έχω και μου έβγαλε προτεινόμενο στο youtube αυτό που ανέβασα και λειτουργεί.

Μου κάνει εντύπωση που δεν ξέρεις ότι η Microsoft επίσημα έχει κόψει την δυνατότητα home network. Όπου και να ψάξεις θα το βρεις. Και αυτό στο λέω ως χρήστης δικτύων από τα 3.0 και σε unix (clix της Intergraph) από το 1994. Από την πρώτη μέρα είχα static στο γραφείο μου που τα είχα στήσει όλα μόνος μου γύρω στους 11-12 υπολογιστές συν εκτυπωτές, σκάνερ και άλλα περιφερειακά που τα έβλεπαν όλοι μεταξύ τους. Δεν σου λέω ότι είμαι σοφός ούτε τεχνικός υπολογιστών αλλά απλά ασχολούμαι με υπολογιστές από το 1983, δεν βάζω την πρώτη επαφή μαζί τους το 1977. 

Αν υπήρχε μια "όχι κρυμμένη" δυνατότητα για δίκτυα θα την είχα καταφέρει εδώ και δυό χρόνια που την ψάχνω. Απλά τώρα έφτασε ο κόμπος στο χτένι.

 

22 λεπτά πριν, cos_dr είπε

 

Απλά διαφωνώ με κάποιες συγκεκριμένες διαπιστώσεις σου καμιά φορά.

 Δεν νομίζω να είναι κακό αυτό.

 Είναι μέσα στο πλαίσιο της συμμετοχής σε ένα φόρουμ.

 

 

Αν κάποιος διαφωνεί μαζί μου η χαρά μου είναι να μου το πεί μπας και βρούμε την άκρη. Δεν μου αρέσει να έρθει κάποια στιγμή μετά από 2 χρόνια και να μου πει, κοίτα να δεις έχω διαφωνήσει μαζί σου 25 φορές, αλλά δεν στο είπα για να μη σε στεναχωρέσω, γιατί είμαστε μια παρέα.

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dimsonic είπε

 

 

 

 

Αν κάποιος διαφωνεί μαζί μου η χαρά μου είναι να μου το πεί μπας και βρούμε την άκρη. Δεν μου αρέσει να έρθει κάποια στιγμή μετά από 2 χρόνια και να μου πει, κοίτα να δεις έχω διαφωνήσει μαζί σου 25 φορές, αλλά δεν στο είπα για να μη σε στεναχωρέσω, γιατί είμαστε μια παρέα.

 

έχω διαφωνήσει μερικές φορές και απλά στο είπα.

 Δεν τρέχει τίποτα.

 Όλοι αγαπιόμαστε εδώ μέσα.

 Είμαστε εραστές της μουσικής, της τεχνολογίας και του διαδικτύου.

 

 Μήπως εννοεί πως έχουν καταργήσει τον οδηγό δικτύου?

 Τώρα δεν έχω όρεξη να διαβάσω γιατί δεν διάβασα link και φυσικά δεν τα παρακολουθώ κι όλα.

 

 Το θέμα είναι πως γίνεται με τις ρυθμίσεις που περίπου ανέφερε ο LK και έτσι το κάνω και εγώ, μετά να οριστούν οι κοινόχρηστοι φάκελοι και τα δικαιώματα χρήσης (από τους φακέλους γίνεται αυτό) ,  και ισχύει επίσης και είναι καλό να κάνεις static ip υποδίκτυο για πολλές συσκευές.

 

 Απλά και ωραία. Άμα το κάνεις αυτό δεν θα έχεις πρόβλημα..

 

 Υπόψη πως  το static ip και forcing των DNS servers π.χ. αμα το κάνεις με ένα laptop στο δικό σου σπιτικό δικτυο και το μεταφέρεις μετά το laptop σε άλλο δίκτυο θα πρέπει να ακυρώσεις τις ρυθμίσεις στο network adapter γιατί δεν θα μπαίνεις αλλού να το πούμε απλά.

 

 Υπάρχει workaround αλλά δεν έχει νόημα να το αναφέρω τώρα.

 

 Τώρα νυστάζω και δεν θυμάμαι σε πόσους υπολογιστές στο σπίτι και ποιους θέλεις να μοιραστείς κοινόχρηστους φακέλους. Νύσταξα🤣. Πάω για ύπνο. Καληνύχτα.

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, cos_dr είπε

 

 

 Το θέμα είναι πως γίνεται με τις ρυθμίσεις που περίπου ανέφερε ο LK και έτσι το κάνω και εγώ, μετά να οριστούν οι κοινόχρηστοι φάκελοι και τα δικαιώματα χρήσης (από τους φακέλους γίνεται αυτό) ,  και ισχύει επίσης και είναι καλό να κάνεις static ip υποδίκτυο για πολλές συσκευές.

 

 Απλά και ωραία. Άμα το κάνεις αυτό δεν θα έχεις πρόβλημα..

 

απλά και ωραία τα έκανα κατα γράμμα και δεν έγινε

 

 

10 λεπτά πριν, cos_dr είπε

 

 Υπόψη πως  το static ip και forcing των DNS servers π.χ. αμα το κάνεις με ένα laptop στο δικό σου σπιτικό δικτυο και το μεταφέρεις μετά το laptop σε άλλο δίκτυο θα πρέπει να ακυρώσεις τις ρυθμίσεις στο network adapter γιατί δεν θα μπαίνεις αλλού να το πούμε απλά.

 

 

προφανώς. Και δεν μιλάμε για υπολογιστές που κάνανε βόλτα ή θα κάνουν βόλτα. Δεν βγήκαν, δεν βγαίνουν από το σπίτι. Απλά ο ένας τυχαίνει και είναι φορητός.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, dimsonic είπε

 

απλά και ωραία τα έκανα κατα γράμμα και δεν έγινε

 

 

 

 

προφανώς. Και δεν μιλάμε για υπολογιστές που κάνανε βόλτα ή θα κάνουν βόλτα. Δεν βγήκαν, δεν βγαίνουν από το σπίτι. Απλά ο ένας τυχαίνει και είναι φορητός.

Ξύπνησα από έναν θόρυβο. Και μιας και κοιτάω το κινητό και είδα το μήνυμα μάλλον να δεις στις ιδιότητες φακέλου που θα ορίσεις ως κοινόχρηστο τα δικαιώματα χρήσης. 

 Άμα βλέπεις τον τους υπολογιστές στο δίκτυο μετά τις ρυθμίσεις LK μετά δοκίμασε αυτό με τους φακέλους. Θα τους δεις μετά και θα έχεις πρόσβαση σε αυτούς όπως στο παράδειγμα του βίντεο που παρέθεσα έφτιαξα. 

 Δεν έχεις πειράξει τίποτα στο ρουτερ λογικά 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου